0 oy
139 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Merhaba hanımlar benim 23 aylık oğlum var daha konuşamıyor ne anne ne baba hiç bisey söylemiyor aaa uu diyor sadece hani derseniz TV telefondan uzak tut öyle TV telefon düşkünlüğü yok abisi var çabuk konuşur dedik yok abisi daha çabuk konuşmuştu her şeyi güzel anlıyor yapıyor şaştım vallahi ya 

8 Cevaplar

0 oy
(239 puan) tarafından
Canım benimki de yeni 24 aylık oldu baba dede dışında birşey demiyordu su an dili yeni yeni çözülmeye başladı biraz daha sabır kimi bebekler geç konuşur istersen Bi doktora da götür baksın en azından aklında soru işareti kalmaz 
-Reklam-
0 oy
(1,090 puan) tarafından
benimkide 23 aylıkken sadece sayılı kelimesi vardı , 2.5 yaşında söküldü dili ,şimdi susmak bilmiyor
0 oy
(133 puan) tarafından
Kızım 18 kasımda 2 yaşına girdi ve daha yeni yeni kelimeleri var doktorlar sorun görmedi hayatımızda tv telefon falan da yok algılaması iyi. Bir anda açılır diye bekliyorum bende
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Düşkünlüğü yok demişsiniz ama mesela günlük 2 saat tv telefon izliyorsa konuşması bozulur. Bide görüntü izletmeyin ama şarkı dinletin çok faydası oluyor. Ayrıca harfleri tekrar ettirin
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Piskiyatri ye götür muayneye aksatma 
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Benimki de 3 yaşını 3 ay geçti tam yaşına girince konuşmaya başladı ben hareketlerinden dediklerini felan anlayabiliyordum şimdi bı başkası da az çok anlayabiliyor ama benim oglanda gözünde sorun vardı doktor tam anlamıyla göremediği için konuşamıyor demişti gözlük kullanmaya başladıktan sonra konuşmaya başladı 
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Doktora götür bence.
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Doktora gorunun bence ne kaybedersiniz cunku hic kelimesi yok diyorsun 

İlgili bir soru bulunamadı

380,074 soru

11,377,620 cevap

34,864 kullanıcı

...