0 oy
36 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (35 puan) tarafından
Kizlar 2.5 yaşında kızım var burnunun bir deliğinde enfeksiyonlu koku geliyor doktora gittim doktor anlamadı antibiyotik yazıp gönderdi başına gelen varmı sebebi ne olabilir bakıyorum içinde bir cisim falan da yok

2 Cevaplar

0 oy
(1,785 puan) tarafından
Kokulu akıntı gibi birşeymi enfeksiyon falanmi varki benimde burun eti şişliği var oğlumda geniz akıntısı alerjik ben udi hindi yagi damlatıyordum sadece 1 er damla arada bakalım inşallah iyi olur 
(35 puan) tarafından
Kokulu akıntı evet enfeksiyon kokusu var hani ayaginizda tırnak batması olur da enfeksiyon yapar ya o kokudan var çocuğun burnunun 1 deliginde
-Reklam-
0 oy
(3,677 puan) tarafından
Acaba boğazımı şiş de burnundan da geliyor yâda hasta olacaktır nefesi kokuyordur
(35 puan) tarafından
2 haftadır var ne öksürüğü var ne de gribi ağız kokusu da yok sadece burnunun 1 deliginde enfeksiyon kokusu var diğerinde koku yok
(3,677 puan) tarafından
Acaba burnuna birsey mi soktu komşumun kızı peçete sokmuştu parçası kalmış o kadar kötü koku yapmıştı ki diyordu doktora götürdü aldı içinden peçeteyi bence sende ilk iş kulak burun boğaza götür
(35 puan) tarafından
Yarın sabah erkenden gidecem sıra alacam randevu taa bu ayın 20 sine bekleyemem o kadar sabah bı soracam sıra veriyorlarmi rica edecem
(3,677 puan) tarafından
Git git ihmal etme gerekirse özele göster

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 290 göst.
8 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
1 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
28 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,121 cevap

34,863 kullanıcı

...