0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde (2,423 puan) tarafından

Kızlar 176 boyundayım. 98 kiloyu gördüm. Son 2 aydır hacamata gidiyorum. Şuan 86-87 yım. 

2 oglum var yani 2 sezeryan oldum. Yaşım 25. Küçük oğlum 3 yaşında. Oğlum doğduktan sonra bende sürekli halsizlik yorgunluk bitkinlik vardı. Psikiyatri ye gittim. Hacı hocaya gittim. Dahiliye gittim kaç defa tahlil verdim temiz çıkıyordu.

Son çare hacamata gitmekti. 2 ay önce gittim. 98 den şuan 86 yım. Ben hacamattan olduğunu düşünüyorum. 

Evlenmeden önce 60 kilo idim. Hadi iki doğumdan da 10-15 kg alayım. 98 neresi 60 neresi. Baya fark var yani. 

Hacamat yapan kadın da demişti kilolulari zayıflatır zayıfları da kilo aldırır demişti. 

Sizce öyle mi? Şuan yemem bazen çok yiyorum bazen hiç iştahım olmuyor. Mesela bugün sabah kahvaltı yapmadım. Öğlen 2 de yemek yedim. Sabah da 8 de kalktım. Normal mi bilmiyorum ama sürekli acikan yemek yiyen birisi idim..

Siz ne düşünüyorsunuz kızlar?

6 Cevaplar

0 oy
(7,293 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Mide kısmına yapılan hacamat zayıflatıyor canım 
(2,423 puan) tarafından
Evet cnm yaptı iki defa :)
(7,293 puan) tarafından
Şifa olsun canım :)
-Reklam-
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Kilosunu bilmem de bem kemiklerim ağrıyodu yaptırdım çok iyi gelmişti gerçekten çok sağlıklı bir şey
0 oy
(2,835 puan) tarafından

Hacamatın insan vücuduna birçok faydası var cnm zayıflamış olmanda da etkisi olabilir eşim yaptı ama gram eksilme yok gerçi :Dsende tesirli olmuş demek 

0 oy
(1,278 puan) tarafından
Kilo verdirir mi aldırır mı bilmiyorum ama şunu merak ediyorum acı falan oluyor mu hacamat yaptırırken 
(1,647 puan) tarafından
Yok hiç acı hissetmiyorsun sadece biraz huylanma oluyor
(2,423 puan) tarafından
Yok cnm ya. Benim canım çok tatlıdır. Hızlı hızlı yaptığından bilmiyorsin bile.
0 oy
(1,647 puan) tarafından
Kiloyu hiç duymadım ama 2 hafta önce bende yaptırdım ilk resmen sırtımdaki ağrılar geçti doğumum yakın olduğu için 2. yapılmasını doğumdan sonra gelin dediler öyle yapacam
(2,958 puan) tarafından
Hamilelere de yapılıyor mu canım hacamat ilk defa duydum
(1,647 puan) tarafından
Valla bende çok araştırdım. Birisi hiç yapılmayacağını söyledi, internetten de çok baktım gittiğimiz yerde ki yapılabileceğini sadece doğuma yakınsa yapılmaz dedi o yüzden yaptırdım bel ve sırt ağrısından duramıyordum
0 oy
(4,244 puan) tarafından
Hacamat nereye yapılıyor cnm bendede sureklı halsizlik yorgunluk var cok yiyen birisi değilim az bile yerim ev halkından ekmek makarna fln yemem yinede kılom var veremıyorum.... Sende şikayetlerin azaldimi
(2,423 puan) tarafından
Evet cnm azaldı çok şükür. Bu hacamat zaten ölümden başka herşeye faydaliymis. Benim ilk sırtıma yaptı. Mide arkasına. Bir de kuyruk sokumuna. İkinci de bacaklarıma da yaptı. Afedersin po*po kenarlarına da yaptı. Bu ayın sonunda da gideceğim inşallah. 3 defadan sonra faydasını görürsün demişti. 3 ncü olmadan çok şükür Rabbime faydası oldu
(4,244 puan) tarafından
Ya esımde yaptırıyorda ben korkuyorum kesiyorlar demı acıyor mu
(2,423 puan) tarafından
Yok cnm bilmiyorsun bile

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 271 göst.
15 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oykulku (1,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 318 göst.
6 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El1997 (1,922 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 132 göst.
29 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde pikachu00 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 148 göst.

382,003 soru

11,436,259 cevap

35,004 kullanıcı

...