0 oy
221 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,771 puan) tarafından
Kızlar Haziran da tuvalet eğitimi verdim şuan 3 yaş 3 aylık bu zamana kadar gece gündüz tuvalet eğitimi verdim son 2 -3 haftadır altına kaçırıyor artık sürekli battaniye kıyafet yıkamaktan gına geldi bezliyorum geceleri kaldırıyorum da tuvalete yinede sabah bezi dolu çiş oluyo napcam anlamadım ya

12 Cevaplar

0 oy
(1,886 puan) tarafından
Gündüz üşüyor olabilir, ayakları soğuk olabilir 
(1,771 puan) tarafından
Kalın çorap giydiriyorum hasta olduktan sonra böyle oldu bende anlamadım
-Reklam-
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Büyük ihtimal üşütüyor ayaklarını sıcak tut cnm benim kızımda üşütünce tutamıyor 
(1,771 puan) tarafından
Aslında ayaklarıni kalın tutuyorum ama en son hasta olduktan sonra böyle oldu bende anlamadım
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Uyumadan önce sıvı alımını 2 saat önce engelleyin bağırmayın ayakları üşümesin aklıma gelen bunlar
(1,771 puan) tarafından
Asla bağırmam zaten korkup daha çok yapar diye de yatmadan çise götürüyorum süt iciyo yatmadan bide ben uyumadan kaldırıyorum
0 oy
(746 puan) tarafından
Uyuduktan bir saat sonra tuvalete götür tekrar uyusun. Sivi alımını uyumadan önce azaltın. 
(1,771 puan) tarafından
Götürüyorum canım ama yatmadan bı biberon süt iciyo öyle uyuyo
0 oy
(9,967 puan) tarafından
Kac kere kaldiriyosun cise
(1,771 puan) tarafından
Yatmadan yaptırıyorum bide ben yatarken kaldırıp yaptırıyorum ona rağmen yapiyo
(9,967 puan) tarafından
Kiz oyle benimkide yapiyo gece saat kuruyorum. Ben yatmadan yaptiriyorum 3de ve 5de kaldieiyorum bi daha. Sonra 8de kendisi uyaniyo zaten sabah. Kaldirmazsam kesin yapiyo
(1,771 puan) tarafından
Ben zaten 2 de falan yatıyorum kuzum yatmadan yaptırıyorum ama gece kalkamıyorum hamileyim zor uyuyorum zaten ama kalksam da yapıyor kalkmasam da yapıyor
(9,967 puan) tarafından
Ay bende oyleydim hamileyken bezledim artik ama simdi ikisinede kalkiyorum valla mecburen. Saatlerim hep kurulu 1.5 3 5 yatmadanda 2 kere goturuyorum. Gecede 3 kere. Yoksa kesin isiyo. Valla herkes bezle ne ugrasiyosun diyo. 19.800 bide kilosu. Resmen fitik oldum
0 oy
(2,565 puan) tarafından

Çocuklar gece çisi geldiğinde sürekli döner canım kimildar uyanmaya meyilli olur o zaman kaldırıp goturursun tuvalete 

Bide üşumemesine dikkat et 

Bide ne zamandır bezliyorsun orasını anlayamadım yani çise alıştıktan sonra kestin tekrar mi takmaya başladın 
(1,771 puan) tarafından
Ben yatmadan kaldırıyorum yanımda yatmıyor ayri yatiyo canım bide ayakları hep çorapla kalın çorap giydiriyorum 1 hafta oldu tek gece takıyorum
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Bez hiç takma canım kafası karışır öyle 
(1,771 puan) tarafından
O zaman da gece altına yapiyo ee haliyle hamileyim yoruluyorum uyumuş oluyorum sabah üstü çiş oluyo ıslak uyumuş oluyo takmasam da
0 oy
(3,000 puan) tarafından
Ayaklarını üşütüyor olabilir. Yada sadece bir dönem böyle olabilir benim kızımda 32 aylik geceleri kaçırma var bezsiz yatiriyorum çişe kaldırıyorum gece surekli kaçırdığı için gece ben yatacağım zaman bez takıyorum babası sabah işe giderken çıkarıyor o bezsiz yatiyor sanıyor kendini.ne okursa olsun vazgeçmeyin üstüne düşmeyin bol sabırla devam edin daha küçükler kacirmalari gece yapmaları normal. Hele birde gece uzun deliksiz uyuyorsa. Uyuma süreli kisaldikca normale döner diye dusunuyorum
(1,771 puan) tarafından
Gece yatmadan önce yaptırıyorum bezi sabah görüyor mecbur eşim çıkartmaz çünkü kalkınca ben çıkarıyorum ayakları hem çorapla inşallah düzelir yoksa ben perişan oldum bez takmasam sabaha kadar üstü ıslak kaliyo bu sefer
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Usutmustur canım ya da idrar yolu enfeksiyonu olmuştur. Benimki de 2.5 yaşında. Bu yaz öğrettim 4 ay bir defs bile kaçırmadı. Gecen iki hafta kabus gibiydi 10 dkda bir altına ypiyodu usutmus enfeksiyon olmuş ondan şimdi geçti çok şükür 
(1,771 puan) tarafından
Bilmiyorum ki kuzum ya valla olması götürcem göstercem doktora bende yoruluyorum hamileyim gece yatmadan değişiyorum yatırıyorum sabah üstü çiş oluyo takmasam bezi
0 oy
(946 puan) tarafından
Bizimkide üç ay oldu tuvalet eğitimi vereli. Bir aydır deli etti beni ya köpek dişlerinin hepsini bir arada çıkardı tekrar başa döndü sürekli de donsuz geziyor gece bağlamaya başladım da gündüz için dikkatim üstünde. Birakmicam valla istediği kadar yapsın 
(1,771 puan) tarafından
Bizim gündüz sıkıntı yok da gece işte sürekli isiyo delirdim artık ya soğukta kıyafet de kurumuyo
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Gündüz üsütüyodur canim corapsiz geziyosa balkona disari filan cikiyosa ondan olabilir
(1,771 puan) tarafından
Yok kuzum ayağını çorapsız bırakmam ama niye anlamadım bende
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Çözüm bulamadım 5 yaş oğlum hâlâ kaçırıyor. Allah'tan ben uyandırınca bi daha kolay kolay yapmıyo ama bazen uyandırsam da gece altına yapıyo. Gece bezlemeni tavsiye etmem onun rahatlığını biliyolar çocuklar. Bi de doktora danış bakalım bi sorun yoksa geçene kadar sabredip bekliceksin benim gibi
(1,771 puan) tarafından
Geçmezse böyle götürcem canım valla gına geldi artık sabrim tükendi
(11,089 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum seni götür ihmal etme. Resmen çiş kokusundan mahvoldum ne zamandır kafayı yicem artık..
Komşumun kızları da hâlâ kaçırıyor. Üşütüp idrar yolu iltihap oluyomuş sürekli.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 185 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Nesliiebrar (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 241 göst.
23 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 193 göst.