0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar  erkek kardeşim henüz 19 yaşında ve doğuştan kalp hastası pil takılı yaşıyor zaten bugün 4 gibi motor kazası geçirmiş ben uzak sehirdeyim  üst bacağı baya bir yarılmış  kırık bacağı şuan ameliyatta üç saat olcak çok kan kaybetti ve kanaması devam ediyor kan sulandırıcı ilaç kullandığı için dua edin kimin duası tutar belli olmaz :(

7 Cevaplar

+1 oy
(154 puan) tarafından
Motor tehlikeli ya korunaklı değil bende korkuyorum i. Rabbim acısını göstermesin tez vakitte şifa versin inşallah kardeşinize. Bir daha böyle olaylar yaşatmasın kazadan beladan her türlü müsibetten korusun İnşallah:(
tarafından
Aminn :(
-Reklam-
0 oy
(6,516 puan) tarafından

Ayyy rabbim kalıcı şifalar versin :'( 

tarafından
Aminnn:(
0 oy
(4,631 puan) tarafından
Rabbim size bağışlasın 
tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından

Rabbim şifa versin Allah yardımcıniz olsun inan çok üzüldüm :(

tarafından
Amin bizde hâlâ şoktayız
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Allah kalıcı şifa versin, hayırla sağlıkla çabucak o ameliyattan çıkmasını nasip etsin... :( 
tarafından
Amin inşallah :(
0 oy
(1,484 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum seni benim kardeşim de bir ay önce motor kazası yaptı kendi işinin kuryesi araba çarptı ayak parmakları kırıldı Allah'ım kimsenin acısını göstermesin kardeşini de size bağışlasın yaradanım şafi ismi yüzü suyu hürmetine şifa versin amin ❤️
tarafından
Bir ben uzağım zaten maalesef en korktuğum uzaktayken ailemden birine bişi olursa diye başıma da geldi hep eşime anlatirdim uçak yok şuan Çorlu da oturuyorum bebeğim de var ha deyince insan gidemiyor işini ayarladi esim anca sabah :(
(1,484 puan) tarafından
Herşey de vardır bir hayır acele işe şeytan karışır biliyorsun sabırlı Allah büyük
tarafından
Evet canım çok teşekkür ederim herşey için
(1,484 puan) tarafından
Ricaa ederrim Allah'ım yardımcın olsun hayırlısı ile yetiş kardeşine
tarafından
İnşallah:(
0 oy
(3,037 puan) tarafından
Ay rabbim tez şifa versin İnşaAllâh amiiiin
tarafından
İnşallah;(

İlgili sorular