0 oy
119 göst.
Aile kategorisinde (686 puan) tarafından
Kizlar oglusumun doğum günü yaklaşıyor aile içinde bir kutlama yapicam yine hala teyze amca derken 20 ye yakın kişi olucaz sizce ne yapabilirim aklımda bjk var sonra  karakter değil renk konsepti yapım diorum bilemedim araba  Mickey konseptleri yaptım geçen yillarda

3 Cevaplar

0 oy
(1,679 puan) tarafından
Bizimki asker yada polis olmak istiyormuş  şimdiden bakıyorum işte pintrest diye uygulama var indir güzel örnekler var konsept ondan seç ayarla cnm
(916 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

bizm boyleydi bn yptm herseyi kendi cabimda iste elmden bukdr geldi para alsa daha cok ooo neler yaparmda.d

(686 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bakayım
(686 puan) tarafından
AA güzel olmuş cnm eskavotorler dimi inşaat araçları konsepti banada güzel fikir oldu teşekkürler cnm
(916 puan) tarafından
Evet pastasinjn ustunde dikkat berat 3 yasinda yazdirmistik cok merakli dozer is makinesi gorsn durur oylece izlerdi istedigini yapalm.dedik
(686 puan) tarafından
Ya çok güzel mutlu olmuş çok teşekkür ederim cnm benim
-Reklam-
0 oy
(1,739 puan) tarafından
Araba yapabilirsin ben araba konsepti yapmistim 3 yaşı gumus kırmızı siyah tonları kullandım
(686 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(1,739 puan) tarafından
Rica ederim canm
0 oy
(249 puan) tarafından
Benim arkadasim pijamaskeliler yapmisti 2 yas dogum gununde de arabali yPmisti kirmizi beyaz siyah renkli güzel olmuştu ikisi de
(686 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 135 göst.
15 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selenyatkineymen (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 334 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 225 göst.
4 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selenyatkineymen (112 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...