0 oy
209 göst.
Aile kategorisinde (605 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar haksızmıyım allah için benim yerime kendinizi koyun öyle cevap verin biz aile binasında oturuyoruz üç eltiyiz ben beş yıllık evliyim ve kaynanamın hiç bir yararını görmedim büyük eltüm 35 yaşında ben 22kaynanama yeme içmeye gezmeye geldimi onu çağarır işi düşüncede hep beni hatta ev işlerinde beni ezmeye çok kalktı elrimi tuttu  sekiz aylık gebeyim çok ağar geçiyor halada öyle gün de iki kereksuyorum hep 8 aydır acildeyim bir kere yanıma inip bana ihtiyacın var mı diye sormadı hal hatır sormadı bugunde inmiş bana dio tansiyon ölç kırık halim var die ölçtüm sonra biraz yüksekti eşimde dedi limonlu su yap yapmadım içimden gelmedi çünki dier eltimin çocuklarına bakıo yediriyor içiriyo bana gelince bir hayır sormadı eşimde bana yapmadım için kızdı kincisin dedi ama beni hiç düşünmedi kayannam ben hatamı yaptım sizce

6 Cevaplar

0 oy
(27,451 puan) tarafından

Yani bu saatten sonra yapmayacaksan tamam yapmadın iyi ettin derim ama bunu yaptın sonra yarı tekrar yapacaksan bir kereye mahsus böyle birşey yapma ya tam yap herşeye göz yum yada mesafenin koy bu tür şeyler yaşama.

(605 puan) tarafından
Yok yapmıyorum ben birinci doğum da erken doğumuma sebep oldular ben birinci katta otuyorum diyr bütün sülalesini 9 ay boyunca bana ağarlattı eltim görümcem hepsi otururdu ben yıka topla yedir içir bana yardım etmezlerdi bana çok haksızlık ettiler merdivenleri eltim silmezdi benim katımda merdiven yok bana sildirdiler kaç kez eşim için sildim sonra silmedim bıraktım evine gitsem onlar oturur ben mutfaktan iş yapmaktan çıkmam tek başıma hep artık yapmıyorum ama içimden onlara karşı merhamet kalmadı
(27,451 puan) tarafından
Çok zor ya karşı taraf çok merhametsiz Allah Hidayet versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben olsam bende yapmazdım 
(605 puan) tarafından
Ben üzüldüm yanlışmı yaptım diyr ama bana okdr şey yaptılarki anlattıklarım hiç bişry
0 oy
(504 puan) tarafından
Hata kocanda bacım desin bi kerede anam sana nasılsa sende öyle ol diye kaynanana söyle herşeyde büyük gelini çağırırsın temizliğe gelince beni çağırıyorsun hal hatrımı sormuyorsun diye bu şekilde istediği şeyi yapmazsan değil başka yoldan tavır koyman lazım
(504 puan) tarafından
Aynen öyle valla bacım rabbim ysrdımcın olsun inşallah bende de var çok beter ama halimize şükretmemiz lazım
(605 puan) tarafından
Öyle hamd olsun yinr eski si gibi ezdirmiyorum kendimi
(504 puan) tarafından
Hiç ezdirme bacım bu dünyaya Rabbim herkesi eşit derecede yolladı o da topraktan bizde saygınlığını bozma büyüğündür ama kimse kimsedende üstün değildir
(605 puan) tarafından
Evet öyle gerçekten
(504 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah bacım
0 oy
(102 puan) tarafından
Aynı binada zor olucak ama mesafe koy canım, seni çağırdığında bahaneler üret gitme, benim de hamileliğim ağır geçti yemek yapamadım hep istifra ettim kaynanam bir kere bile arayıp sormadı gelmedi, şimdi çocuk oldu bizden çıkmıyor, bazen birilerinin yanında konusu açılıyor Allah razı olsun hep komşularım yemek yaptı getirdi başka.kimse görmedi halimi diyorum rezil ediyorum onu 
(605 puan) tarafından
İnan yemek istemezdim bir kere bile halimi sormadı :( beni hep kullandılar ben hrp yemeklere çağarırdım çıkardım rvini toplardım hasta olsa bakardım çorba ederdim yrmek ederdim bir kere benim halimi sormadı
(102 puan) tarafından
Yok aşkım ne kadar iyi de olsa kaynana dedim mi mesafe olucak, kıymetini bilememiş şimdi o düşünsün yapma sende zaten bebeğin olucakmis bebeğinle ilgilen başka kimseyi görme
(605 puan) tarafından
Gerçekten öyle birinci hamilelimde bile bırakın bana yardım etmeyi sülale sini bana ağırlattı onalr yüzünden hastanelik oldum erken doğum riskinden hastanede yattım çok zor şeyler yaşadım dhaa neler neler ama kıymet bilmediler
0 oy
(3,810 puan) tarafından
16 yaşında mı evlendin? Ben senin şu yaşında bile sokakta bisiklet sürüyordum. Daha çocuksun be kardeşim.  Hiç yüz verme kullandırma kendini Canının kıymetini bil. 
(605 puan) tarafından
22 yaşındayım cnım  2001 liyim yanlış l yazdı klavyem 18 de evlendim severek eşim çok anlayışlı normal de ama bu tavrı beni üzdü evet haklısınız gerçekten evet yaş olarak gerçekten öyle ama kişiliğim öyle le olmadı için kayananm kıskanıyor elimden her iş geliyo kendi kızı 30 yaşında hiç bişey bilmez boş boğazın teki benle çok uğraştılar
(13,396 puan) tarafından
Canım yanlış anlama ama çok iş bileni çok kullanıyorlar hele de sessiz sakin biriyse. Benim kayınvalidem hamileliğimde benim daha cinsiyeti belli olmayan bebeğim için halasına çekerse çok becerikli olur dedi. Olmasına gerek yok el açması börek yemese de olur dedim. Güya ben beceriksizim iyi ki de öyleyim bildiğime de bilmiyorum dedim gelin gitmisim daha düğünüm olmamış eşim yanımda yok onlarda kalıyorum bana gel hamur aç dedi istersen dene şeklinde hiç beceremem dedim çekildim kenara. Aile binası pişmanlık zaten başlı başına
(605 puan) tarafından
Evet doğru bazen çok bişry bilmek işe yaramıyor
0 oy
(5,775 puan) tarafından

Haksızsın canım bence :unsure: sağlık bu sonuçta, ha önceden tavrını koysaydın haklısın ama durup durup böyle bir konuda yapman yanlış olmuş ama genel olarak mesafeni koy bence 

(605 puan) tarafından
Evet haklısın canım ama yılların birikimi sanırım artık içimden gelmiyor eltimi yemeğe çağarır medela eltim suratına bakmaz evünr girer yer toplamaz hadta olur bakmaz brn bu yüzden kaybettim sanırım yaptığım için
(5,775 puan) tarafından
Bak diyorum ya genel olarak çok haklısın ama böyle bir konuda özellikle eşinin yanında yapman kötü olmuş eşinin gözünde de kötü görünmüş sün haklıyken haksız duruma düşürmüşsün kendini
(605 puan) tarafından
Evet belki öylr ama eşim bir kere annesine anne karımın yanına inmio sun aciller den çıkmıyor gece nin yarısı hastanelere kaç. Kez düştüm duymuş hastaneye gittimizi insan merak eder 4 saat gece arar sorar  ve ben kızımla o satte hastanelere gidiyorum insan onu bırakın dmeek için bile arar dalga geçer gibi ertesi gnü hastaneye gittiniz herhalde arabanın sesini duydum diyo gelmiyor içimden artık yapamıyorum o yüzden rlimde deil
(5,775 puan) tarafından
Yapma zaten boş ver gidip gelmede hiç o gelince de soğuk davran
(605 puan) tarafından
Evet gitmiyorum bende zaten çoook nadir çoook oda eşimden sebep

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 584 göst.
11 Haziran 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Alp (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 289 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Unalgll (58 puan) tarafından soruldu
+1 oy