0 oy
77 göst.
Aile kategorisinde (335 puan) tarafından
Yaşadıgım yerden tanıdıgım kımse yok annemde memlekete gıttı burada tek görümcem var aramız iyi ona gıdeyım dıyorum ama ben öyle şeylerde cekınıyorum yanı ya rahatsızlık verırsem felan dıye görümcem gittiğimde benı ıyı ağırlıyo arkadas gibiyiz aslında bayadırda evden çıkmıyorum benım buyuk oğlumada degişiklik olur bugun gıdeyım dıyorum ama cok kararsız kalıyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(3,466 puan) tarafından
Git ne olmuş cnm ara müsaitsen oraya gelecem de 
(335 puan) tarafından
Arayım demi yoksa evde canım sıkılıyor benım oğlanada ıyı olur
(3,466 puan) tarafından
Ara tabi iyi gelir değişiklik her zaman iyidir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niye çekiniyorsunnn git ne olacak 
(335 puan) tarafından
Ben çok değişik bi insanım cidden çekinilmicek şeylere cekiniyom yani musait degılim derse kendımi kötü hissedıyorum keske aramasaydım diyorum bu sefer
0 oy
(2,056 puan) tarafından
Biz de gurbette görümcemle aynı yerdeydik. Sürekli o bana gelir ben ona giderdim. Aramadan  gitmezdim tabii ama bazen enişte olmayınca kalırdım bile. O da ben de kalırdı. Birbirinizi seviyorsanız gidin gelin çekinilecek bir şey yok ki.
(335 puan) tarafından
Aynen anlaşabılıyoruz sevıyoruz birbirimizi ben zaten kaynanamla bır oturuyorum ama çalısıyo kaynanam görümcemde geliyo buraya bende gidiyorum ama bu aralar görümcem gelemıyor bende gidince rahatsız oluyormudur acaba dıye düşünüyorum ıstemsızce
(2,056 puan) tarafından
Olmaz kız bence.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 381 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ysf. (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
26 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Emellllsdkkk (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 186 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 345 göst.

381,715 soru

11,427,605 cevap

34,987 kullanıcı

...