0 oy
141 göst.
Aile kategorisinde (1,450 puan) tarafından
Kızlar kardeşimin teleofnu kaybolmuş telefondakı vatsap hesabl nasıl kapatılır tüm email filan naısl kapatilir 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Mail şifresini değiştirecek ve her yerden çıkış yap diyecek, WhatsApp başka telde açılınca o telden direk kapanır İnternete bağlı olduğunda
(1,450 puan) tarafından
Peki onay kodu için kaybolan telefona mesaj gitmez mi sim kartı da teleofnda oludugu için. Onay kodu oraya gidince nasıl kapanacak
tarafından
Sim çıkartın yeni telefona o iptal olur zaten.
-Reklam-
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Whatsaap yeni telefonunda giriş yapsın. Mailler içinse şifreleri biliyorsa şifreleri degiştirsin öyle yaptığı zaman kapanır. Ama whatsaapdan emin degilim 
(1,450 puan) tarafından
En cok vastap önemli olan şuan
0 oy
(763 puan) tarafından
Benimde telefonum kapanmıştı sarj yeri bozulmuştu açılmıyordu yani ben telefonu her zmn yedeklerim bütün uygulamadan tut mesajlardan beri WhatsApp da öyleydi başka telefona geçtim sadece email girmem yetti hepsi birden yüklendi kardeşinde öyle yaptıysa başka telefona girsin emailini ayarlarda da yönetici fln var ordan diğer telefonun oturumunu kapatsın anca öyle olur benim şuan iki telefonda da açık ama telefon kapalı 
(1,450 puan) tarafından
Ben kendi telefonuma normal vp yuklesem ve onun numarası uzerine açmak ostesem kapanır mı? Ama o zamanda onay kodu isteyecek
(763 puan) tarafından
Emaili girince ztn diğer telefonundan giriş yapıldığı görünür daha öncesinden o telefonu silebilir ama işte email şart yoksa olmaz
(763 puan) tarafından
Zzzz öyle olmaz sanmıyorum ama email her türlü şart WhatsAppdan daha önemlisi diğer uygulamalar bence
(1,450 puan) tarafından
Email şifresini bilmiyor ismini biliyo
(763 puan) tarafından
Hmm o zmn şansını kaybetti bir tek telefonu bulması lazım siz aradığınız da telefon çalmıyor mu yada karakola fln gitseniz telefonu kimin üzerine kayıtlı ordan telefonun emailini bulabilirler nerde olduğunu da
0 oy
(231 puan) tarafından
Önce kaybolan numarayı tekrar çıkarın başka telefona takip ordan wp tekrar açabilirsiniz e mail de telefon kayitlıysa onu da telefon yönlendirmesiyle alabilirsiniz 
(1,450 puan) tarafından
A bu aklıma hiçgelemdi . Çok teşekkürler ama email şifresini bilmiyor ismini biliyoruz ama şifre yok
0 oy
(739 puan) tarafından
Telefonu hala açıksa eğer ve internet varsa kendi telefonunuzdan cihazımı bul yükleyin ve kardeşinizin email şifre girin bakın görünür nerde oldugu
(1,450 puan) tarafından
Mesaj yazinca bir tik gosteriyo kapalı galiba

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 814 göst.
20 Şubat 2022 Aile kategorisinde Gencolar1 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 327 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 158 göst.
0 oy