0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde (361 puan) tarafından
Doktorla kavga eden var mi

24 Cevaplar

0 oy
(6,732 puan) tarafından
İlk gebeligimde çok sorun olmuştu bir tanesine olayı anlatırken böyle birsey mümkün değil demişti kavga etmiştim kapıyı capip cikmistim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet etmiştim 
0 oy
(5,684 puan) tarafından
Sesimi evet yükselttim ve oda çok şaşırdı ilk kızım için bizi çok korkuttu 3 günü bize zehir etti bende tesadüfen acilde gördüm hasta felan var demeden sesimi yükselterek konuştum geçmiş zaman neler dediğimi tam hatırlamıyorum sadece bize bunu yaptınız başkasına da yapmayın 3 günüm zehir oldu başka anne babalarinda canı yanmasin dedim 
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Oğlum üç buçuk aylıkken zatürre olmuştu üniversite hastanesinde kalmıştık proflar haric onların altı herkesle kavga ettim asistan pratisyen uzman Dr larin hepsiyle hasta bakıcısından güvenliğe hemşireye kadar hepsiyle kavga ettim hepsinin Allah belasını versin hiç biri insan değildi. Küçücük bebeğe bir gün ara ile iki defa tomografi çekildi soruyorum kesin bir sonuç alınır mı sorunun ne olduğunu anlayabilecek misiniz evet evet kesinlikle dediler size güveniyorum dedim ikisinde de bişey çıkmadı şükür sonra da utanmadan diyor şansımızı denedik biri boşuna çekilmişti bana da söylemediler kalbine bakılması gerekiyordu bakmamislar asistanlar aralarında konuşurken duydum deli oldum dedim biz eşek başımiyiz burda insan yerine koyup niye söylemiyosunuz yediğiniz haltı bu Sefer de yapma etme diye yalvarmaya başladılar . Hemşireler zaten başka alemdeler çocuğun damar yolu çıkmış diye gidiyorum bir göz devirmeler oflamalar yine rica minnet söylüyorum sallamıyolar en son bir bağırdım yettiniz artık küçücük can bu elinizde ne çekti diye sonrasında tek bir saçma hareket umursamamazlik yapamadılar hele o hasta bakıcılar yok mu onlarda ki hava başhekim de yok nefret ediyorum onlardan Allah kimseyi onlara muhtaç etmesin ha bide o uzman bozuntulari çocuğun kanını alamıyorlardi en son çocuk morardı resmen ağlamaktan yeter bırakın dedim hoca gelince de kan sonucunu sordu diyolar ki aile izin vermedi bende dedim hocam yapamadilar on on beş dakika boyunca ağlamaktan morarttilar oğlumu yeter dedim en son hoca bana kaş göz yapıp boşver diyodu resmen hepsi aynı ve rica ediyorum bana demeyin Dr Lar emektar hak etmiyorlar falan benim bile sabrımı zorladilar ya yazıklar olsun onlara 

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,478 göst.
4 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Demirailesi (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Demirailesi (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.