0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde (1,752 puan) tarafından

Kızı takip etmiyorum kızlar ama sürekli keşfetime çıkıyor üstelik taklidini yapan da olmuş baya bide amin derken işin komiği o kız aklıma geliyor :D

image

6 Cevaplar

0 oy
(771 puan) tarafından
Instagramda tansu dayan var onu takip edoyorum herskesin taklidini yapiyo bunu da yapmis ordan gordum ağminn deyip tokat atiyo ya bide Allah kimseyi beyniyle sinamasin :)
(1,554 puan) tarafından
Tansu yaaa bayiliyorum onun parodilerine cok gulduruyor beni :D
-Reklam-
0 oy
(3,769 puan) tarafından

İstediği olmuş tutmuş videosu yürür gider fenomen olma yolunda.

İtici duruyoo .en azından bı tarafı açmadım yaa diyo kendince savunuyor o makyajla başörtüsü yipratiyonnn..
0 oy
(4,234 puan) tarafından

Amin reis:))  ama o videodan once de bisele yapio cekiomus iyi kotu . Amin videosuyla prim kastirdilar kiza. Burnunu yaptirmis estetik. Reklam falan bise anlasmasi mi yapti naptiysa .

(1,752 puan) tarafından
Aynen bu daha çok ilgi gördü demek bu video su:)
0 oy
tarafından

Allah akıl versin ne diyelim beyinsizlik zor anam zorr:unsure:

0 oy
(439 puan) tarafından
Ben üzülmüştüm özel bir anıyla dalga geçiyorlar diye. Taklit ayrı dalga geçmek ayrı bişey. Ama amacı dikkat çekmekse ve bundan memnunsa bilemem tabi. İnstagramdaki adı ne?
(1,752 puan) tarafından
gizemm yldz mis bacım
0 oy
tarafından
Aynı ünüveriste ve okuldaydık ben dondurdum o başka bölümde aslında çok iyi bi kız sevgilisiyle çokta iyi anlaşıyor çok seviyorlar oğlanın yanında şımarmış herkes sevdiğine şımarır yani boşa dalga konusu oldu bence abartılacak bisey yok :D okuldada herkes görünce amiiin diye dolanıyordu ama hic takmıyor :D
(1,752 puan) tarafından
Öyle mi:) ya aslında kızın dediği de doğru oramiizi buramizi açmadık diyor haklı yani

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 226 göst.
21 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 700 göst.
29 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 346 göst.
27 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 8,448 göst.