+1 oy
2,094 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar herkes şaşırıyor kınıyor gerçekten o kadar cok mu ben 21 eşim 43 yaşında

83 Cevaplar

0 oy
(1,074 puan) tarafından
Kinanacak birşey yok hayat bu sonuçta kimleri kimlerle görüyoruz. Dedesi yaşında evlenenleri parası pulu için evet diyenleri,  seni bununla itham etmiyorum tabi ki! 

Aranızda sevgi saygı varsa bu sizin kararınız ve bundan siz sorumlusunuz. 

Ayrıca sizi kınayan ayiplayanlar Allah başına vermeden bu dünyadan göçüp gitmez. O yüzden için rahat olsun. Evliliğin tadını çıkar. Ve kimsenin sözüne takilma bu senin hayatın unutma!
-Reklam-
0 oy
(492 puan) tarafından
Kendinde çok olduğunu biliyorsun ve buraya soruyorsun, mutluysan buraya sormana gerek yok
0 oy
(119,338 puan) tarafından
baballa ben gibi
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Sen eşini seviyorsan eşin seni seviyorsa birbirinize saygılı sevgiliyseniz değer veriyorsaniz inan hiç bir önemi yok ha yaş farkı evet var karşılıklı anlayış ile birbirinizi hoş görmeniz gerek bazı durumlarda ama artık evlisiniz ve konuşmanın tartışmanın da manası yok bundan sonrasını güzelleştirmeye bakın mutluluklar Allah muhabbetinizi arttırsın canım ♥️
0 oy
(1,554 puan) tarafından
40 yasindaki bir adamin 20 yasinda cocukluktan yeni cikmis birine o gozle bakmasi bana anormal gelir. Cocugu yasindasin. Ben yapamam, saglikli gelmez bana.
(4,287 puan) tarafından
Allah aşkına yorumumu bi okusana :D
(1,554 puan) tarafından
Ay bakamadim dun bi turlu. Walla tamamen ayni seyleri dusunmusuz :) hic saglikli degil. Bak benim esim 40 yasinda ben de 37, taa bir sure once bisey oldu ben de tamamen sakasina takilmak amacli ay sana nasil bakti gordun mu dedim biri icin, yolda yuruyoduk kopegi gezdiriyoduk bi kiz laf atmisti baya ama kiz da kucuktu 20-22 wardi en cok, ben de guldum dedim bak sana laf atti, bana nasil kizdi ben subyanci miyim 20 yasinda cocukla ne isim olur sen bana hakaret mi ediyosun baya olay cikardi adam halbuki dalga geciyodum ben. Ona bile icerledi kizdi etti falan. Ayni sey. Yari yasindaki birine o gozle bakmak hic saglikli degil bence de yawrum
(4,287 puan) tarafından
İşte olması gereken bu. Dediğin gibi diğer türlüsüne ben de şüpheyle bakarım.
0 oy
(6,356 puan) tarafından
Yani o doğmuş büyümüş okullarını okumuş gezmiş evlenmiş sevgili yapmış bla bla sonra sana annen hamile kalmış düşünsene. Baban yaşında adam. Kendimi senin yerine koyuyorum ben babam yaşındaki adamın koynuna giremezdim. Ama ben çok psikolojik boyutunu düşünen biriyim yani gol normal düşünmem yanlış anlama :) sana göre yaş farklı çok önemli değilse takılma fakat bu yaş farkları şimdi olmasa bile ilerleyen yıllarda mutlaka sorun yaratıyor özellikle de cinsellik konusunda. Ve her eskiklikte daha fazla kıskanma kısıtlama olabiliyor. Umarım böyle şeyler yaşamazsın. 
0 oy
(48,690 puan) tarafından
ne diyelim evlenmissin iki katı yas farkı var baban yasinda sen tazecikngenc kiz o orta yas olmus artik bide 2 bebegin var evlendiginde de cocukmussun ailen nasil izin verdi sen nasil sevdin bize o yaslarda bes yas bile cok büyük gelirdi Allah mutlu etsin ne diyelim
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Baban yaşında yani birde soruyor musun ya yaşıtınızla evlenmek zor olmasa gerek hayta bakış açınız talepleriniz bekletileriniz her şeyiniz farklı.. bana çok çok ters ve mide bulandırıcı..
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Siz anlasiyosaniz üçüncü şahısların ne düşündüğünun önemi olmaması lazim
0 oy
(547 puan) tarafından
Sen daha önce kaç yaşında evlendin ki 2. Evliliğin 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Kusura bakma ama aşırı fazla yani
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Evet çok eşinin yerinde olsam kardeş gözüyle bakıyor olurdum.

Kardeş gözüyle bakmadığına görede kendinden kaç yaş küçük benim için tehlikelidir.

Kibar versiyon anlattım o kelimeyi anlayan anlamıştır.
0 oy
tarafından
Hayat sizin hayatınız tabi ki ama ben 20 25 yaş büyük biri ile evlenmezdim. Şimdi 20 ye 40 gibi sorun olmaz ama zaman ilerledikçe senin enerjine senin hayatına yetişebilecek mi? 
0 oy
(736 puan) tarafından
Benim esimle aramda 8 yas var nerdeyse o bile bana cok geliyo suan ben yasimi gostermiyorum esimde yaşlandi resmen 35 yasinda sac bas kalmadi yasin onemini ozman anliyorsun sen gezmek tozmak eglenmek istiyosun ama o coktan gonlu gecmis oluyo ben anlasiyorum cogu seyde ama bazen fikirler ayri dusuyor.22 yasta ise hic dusunemedim yani isterse 10 evlilik yapiyim genede kendimden ikadar yas buyuk birini istemezdim ya bunun yasliligi var hastaligi var vs vs senin genc olman bircok  yerde sorun olcak.
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Yeni nesil bihter aramıza hoş geldin inşallah eşin ednan bey kadar zengindir değilse de iyi ve anlayışlı biridir
0 oy
(625 puan) tarafından
Yok daha neler. Çocuğu yaşındasın
0 oy
tarafından
Çok bence o kadar derdin neydi canim 
0 oy
(2,096 puan) tarafından
İkinci evliliğim olduğu için sağlam bir limana sığınma ihtiyacı duymussun ve çocuklarını on planda tutmussin muhtelmelen .ne kadar süre sonra ikinci evlilik yaptın bilmiyorum ama ilkinin acısı geçtikçe yaş aldıkça beklentilerin farklilasacak akranlarin yanında sorun olacak bu yaş farkı hepsini geçtim cinsellik başlı başına sorun 
0 oy
(832 puan) tarafından
Kaç yasında evlendiniz 2 cocugunz varmış bide bence çok fazla ama artık zaten anlaşıyorsanz da iyi kötü geçim sizin Yeni evlenecek biri olsaydnz asla olmaması gereken bir yaş adam 60 yasında oldugunda sız 40 olacaksınız 
0 oy
(1,469 puan) tarafından
Sizce az mı? Babanız yaşında dediklerinden. Adam 18'inde evlenseydi sizin yaşınızda çocuğu olurdu

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 462 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 573 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde 16w7e8w8 (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 962 göst.
18 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Frover (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 360 göst.