0 oy
175 göst.
Aile kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Eşimle aranda aşılması zor sorunlarım var artık kafamda tamamen bitirdim şuan sadece zaman kazanmak için ona şartlarımı söyledim ki bunu da biliyorum bir kaç gün uygulayacak şiddetinden hakaretinden namusuma fik uzatmasına kafar ailesine kadar herşeyine katlandım ama artık son bitti eşyalarımı satmaya başladım ona ait değil hepsini kendim tırnaklarımla kazıyarak aldım o yüzden satıyorum iki kardeşim yurtdışına çıktı henüz Almanya'ya geçmediler onlar yerleştikten sonra bnde gidicem ama çocuklarımı bırakmam bunların eline kendim tek başıma yapamam Türkiye de kirası vs her şeyiyle xor oğlum küçük daha kızımda çok büyük sayılmaz ama oranın şartları buraya göre daha iyiymiş kreşe vericekler orda bnde çalışıcam evde veriyormuşlar bilgisi olan lütfen bni aydınlatsın çıkmazdayım aileme gidemem orada üvey annemin derdi burada kocanın derdi ve ailesinin derdi hiç bu kadar kendimi çaresiz hissetmemiştim

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Velayet sende olsada yurt dışı için izin gerekiyor. 
(1,465 puan) tarafından
Tatile gidiyoruz diye göstersek peki
tarafından
Yurt dışına olmuyor maalesef
(1,465 puan) tarafından
Şansıma tüküreyim bn bu adamdan niye kurtulamıyorum
-Reklam-
0 oy
(13,835 puan) tarafından
Canım anlaşmadan olmaz. Sen çocukları kaçırmış konumuna düşersin. Zaten babanın izni olmadan çıkaramazsın. Muvafakatname vermesi gerekiyor babanın. 
(1,465 puan) tarafından
Tatile gidiyormuş gibi göstersem de yine de gerekli mi yaşadıklarımı kimse bilmiyor bu aileye çocuk bile emanet edilmez adam bana diyor kaç kişiyi attın yatağa fahişee diyor
(13,835 puan) tarafından
Maalesef canim pasaport çıkarmak için bile babanın izni gerekiyor  daha bunun vize alması var. Hepsini yapsan bile çıkışta babanın onayı var mi diye noter onaylı belge soruyorlar. Allah yardimcin olsun. Acaba sen kocanı ikna etsen sonra senide getirelim desen gitmenize izin vermez mi ?
(1,465 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum oraya ikna olur mu
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Babanın izni gerekiyo galiba yurtdışı icin
(1,465 puan) tarafından
Tatile çıkıyoruz diye göstersekte mi gerekiyor
0 oy
(2,873 puan) tarafından
Ben almanyada yaşıyorum ev konusu biraz zor Burda sen yeni geleceksin dil yok sanırım iş bulman da zor olacak 

Birinin yanına gelsen ilk başta çok iyi olurdu senin için 
(1,465 puan) tarafından
Kampa falan alsalar birde çocuk başına 10 bin veriliyormuş öyle söylüyorlar tatile diye göstersekte te izin verilmez mi
(2,873 puan) tarafından
Orasını tam bilmiyorum ama 10 bin neden verilsin ne gibi
(1,465 puan) tarafından
Tanıdıklar gitmiş öyle söylüyorlar
0 oy
(1,787 puan) tarafından

Canım her ne olursa olsun çocuklafı ondan kaçırma planı kuruyorsun şuan çok kötü birşey bu yani babaları için belli ki ince düşünülmeyi hak edem biri değil ama çocuklar babasız kalacak Almanyada da olsan belki evlenecejsin orda gençsin daha akıllısın belli ki yeni bir hayatın olacak ama çocukların babalarını göremeyecekler oraya gidince. :( babaları çocuklara karşı iyi mi nasıl onlara da şiddeti varmı önemsermi severmi yada ayrı kalırmı onlardan sence :( benim de annem beni 1 yıl başka bir ile kaçırmıştı ve ben o zaman annemden nefret ederdim daha 6 yaşındaydım çok iyi hatırlıyorum. Sonra babam mahkeme kararıyla beni aldı polisle gelip aldı ve annem suçlu bulundu. Belki de travmam olduğu için bunları yazıyorum şuan ama iyi düşünmek lazım. Sonuçta sen tatile diye imzalatsan bike o kağıtta yazacak yaşamak için gittiğiniz okuyacak illaki yada kaçırdığınu anlayınca şikayetçi olacak Almabyada sıkıntı yaşayacaksın belki. Bir düşün belki izin verir normal gitmenize. Boşanmak istemiyor mu yani neden böyle eski postlarını okumadım hiç ama bakacağım

(1,465 puan) tarafından
Şuan zaten ayrı istanbulda kumar oynadı kızıma bu yaşta kot pantolonu yasakladı 3 senedir kızımın içinde hep giyinmek daha 7 yaşında bn hamileyken kızımda daha onzaman 5 yaşındaydı karanlıkta korkuyor diye onu bile bile karanlığa attı neymiş korkusunu yensin çocuk anne kurta bni bağırırken bana saldırdı onu çıkarmaya gittim diye odadan kovdu böyle bir babaya daha da evlat mı büyütücem onun yanında
(1,787 puan) tarafından
Ayyyy çok korkunç çokkkkkkkk Allah yardım etsin zaten bunları yapana vermezler de velayeti
(1,465 puan) tarafından
İşte velayeti bnde olsa dahi yinede izin vermez girmemize
0 oy
(269 puan) tarafından
Noterden muvafakat name istiyorlar uçağa biniste canım o olmadan çıkışa izin verilmiyor daha önce havalimanında çalıştım ordan biliyorum tatile faln cikiyorum demende olmaz izin vermezler yani 
(1,465 puan) tarafından
Islak imza mı yani kendisi mi bulunacak imzayı atması için
(269 puan) tarafından
Notere gideceksiniz çocuğumun şu tarihte annesiyle şuraya gitmesine iznim vardır diye imza atacak .o belgede sizde duracak uçağa binerken kontrol noktalarında gösterirsiniz
(1,465 puan) tarafından
Anladım çok sağol cnm

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 1,043 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Miracinannesi8080 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 169 göst.
6 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 260 göst.
15 Ocak 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,079 puan) tarafından soruldu