0 oy
226 göst.
Aile kategorisinde (2,343 puan) tarafından
Ya kızlar sinir bozucu ben ona iki kere gitmek zorunda kaldım annem köyden biseyler gönderdi yengemle mecburiyetten gel oturalım dedi bununda amaç ona gidildi mi o hemen gelir

ikide afacan çocuğu var dur durak bilmezler bide bende var etti üç bundan iki üç ay önce bana erken doğum riski kondu halimide gördü bu benm hastanede iğne vurulurken falan konustuk sonra mesaj atmış işte toplanalım kış geliyor bidaha toplanamayiz diye bende durumumu anlattım güzelce aaa ben onu unutmuşum dedi halbuki  iki gün önce gördü beni ..

eşimede dedim bana eğer agirlayabilecek durumdaysan demekki riskin yok herseyimi eşim yaptı o dönem yemek bulaşık misafir alma lüksüm asla yoktu çünkü kanama falan geldi ..

Sonra bu kendi kendine triplere girdi gorunce selam vermedi selam almadı parktan yanımdan geçerken kizz diye seslendim bana doğru bakmadı bile bende bunun notunu verdim haliyle muhattabi kestim 

Geçende karşı komşum onun köylüsü ona demiş oda dogursun onada öyle gideriz komsumda böyle böyle sana selam vermiş sen almamissin falan diye aaa gormedim demiş bile bile yaptı bu hareketi bariz belli 

Smdide abuk subuk mesajlar atıyor yok işte sizin okulun servisi hangisiydi bende oğlanı belki kışın veiririm e mübarek kış zaten iki tane servis var araştır sor vermiycek kesin .smdide beslenme listesini kaybettim atarmsn diye yazmis  muhabbeti uzatmiyorum böyle insanlardan tiksiniyorum bidahada ne giderim nede gelsin isterim kendi kendine triplendi smdi kendi kendine muhabbet açmak istiyor siz benm yerimde olsaniz naparsinz ??

5 Cevaplar

0 oy
(494 puan) tarafından
Selamımı almayan insana daha selam vermem kimse kusura bakmasın 
-Reklam-
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Büyük ihtimalle yaptığından pişman oldu o yüzden yamacinda dolaşıyor hiç muhattap olmazdım şahsen
0 oy
tarafından

Hiç muhattab olmam 

(2,343 puan) tarafından
Olmuyorum zaten kızda sürekli mesaj atıyor
0 oy
(624 puan) tarafından
Engel koysan ağır mi olur
(2,343 puan) tarafından
Ağır olur abime karşı konu ona gider
0 oy
tarafından