0 oy
527 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Jhhdihgkdnghiebygekjxgysijejixjjwj

18 Cevaplar

+2 oy
(2,854 puan) tarafından
acil vur tekmeyi. Adam aranıyor hala baksana sen varken. 
(13,838 puan) tarafından
Hadi yaaa eski postlarindami
(4,216 puan) tarafından
Aşağıda arkadaşlar yazmış ya baksana
(13,838 puan) tarafından
He okimadim amaclari ne hic anlamiyorum.
(4,216 puan) tarafından
Ay ne bilim ya bizde hallerine  üzülüp teselli veriyoruz vakit harcayıp nasihat tavsiyede bulunuyoruz
(13,838 puan) tarafından
Sormaaa
-Reklam-
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Bildiğin aldatmış bastan böyleyse ohooo bas tekmeyi başını yakma
0 oy
(135 puan) tarafından
Sen ona böyle bisey yaptığını söylediğinde ben biliyorum senin olduğunu diyecektir halbuki ki yalan 
(9 puan) tarafından
Kızla konuşmayi kabul etti madem ben olduğuna şüphe ettyse niye kızla konuştu merak amacla
(135 puan) tarafından
Canım benim sen anlamadın galiba o kızı sen tarafından yazdığını anlamamıştır...sen ona seni işletim ben dediğinde sana ben biliyodum sen olduğunu o yüzden konuştum dicekti ...madem çok güveniyorsun sen onun yanındayken kız msj atsın ölç güvenini bak bakalım nasıl siliyo msji ya da sakliyo ..bide artık bu işletme mevzusu çok eski de kaldı
0 oy
(3,769 puan) tarafından
***e tekiii istee bellli daha  ne olsun
0 oy
(6,235 puan) tarafından
Sevgilin mi ?

Evli değil misin ?

20 haftalık hamileyim demişsin 
(6,235 puan) tarafından
Arkadaşının hesabına neden girdin
Kendinde hesap açabilirsin
Ayrıca önce evet evlenecez demissin sonra değilim
Ay valla çok değisiksiniz uygulama amacı dışına çıktı resmen
(4,216 puan) tarafından
Saçmalıyorlar iyice ya uygulamaya girmek istemiyorum bunların yüzünden
(3,781 puan) tarafından
Yani şunu eşi görse al başına belayı ya.... şu ara huni sipariş vereceğim az kaldı hee millet kafayı yedi ya
(6,235 puan) tarafından
Bugün ki postlar şaka mı
Bizim bu çektiğimiz şaka mı
Bu insanlar şaka mıığğğ
(4,216 puan) tarafından
Şaka olsun ne olur
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Sen hamile değil misin ne sevgilisi kız?
(3,781 puan) tarafından
Bir kuzenim vakası daha :))
(4,430 puan) tarafından
Kardeşim yazmış, arkadaş yazmış, dığdım yazmış :D
(3,781 puan) tarafından
Bir hesabı kaç kişi kullanabilir acaba? Al sana çoklu bilinmeyen denklem sorusu çöz çözebilirsen ali Cabbar :)) huni alacağım en son
(4,430 puan) tarafından
Ahshshsh :D bana da bana da :D
(4,548 puan) tarafından
Yok artık ya millet dalga geçecek yermi ariyo hiç isimlere dikkat etmiyorum
0 oy
(71 puan) tarafından

Sevgilime derken ben anlayamadım sen evlimisin değil misin? Diğer postlarda eşim diyorsun burda sevgilim diyorsun ben anlamadım ne diyorsun :)

(9 puan) tarafından
Bu benim arkadaşımin takip uygulaması dedim ya bende sorumu sormak istedim
0 oy
(7,991 puan) tarafından
Anında yapıştırirdim tekmeyi sonuçta kocan değil ne mal olduğu ortada işte ben geçen ay eşime yaptim aynısını ama baya uzattım asildim engeledi beni kardeşim yeni hat almıştı ondan eşime msjlar attım engeldi sonra bana olanı anlattı 
0 oy
(1,585 puan) tarafından
He bacım he yeni milleti nasıl kekleriz de yorum yaptirirz diye uğraşıyorsunuz amaç ne yok garip garip yazılar illa küfür mü edelim istiyonuz anlamadım ki kesin erkeksindir millet yorum yaşın diye uydurmussundur canınız sıkılıyor sa gidin başka yere ya bir burası kaldı burayida mafettiniz hesabı acali 3 gün olmuş daha o arkadaşın buraya adapte olmamıştır sana nasıl yazdırdı evlisinde  sevgili yaptın onu mu denedin tepki görmemek için yalan mı söylüyon valla garipsiniz
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Kız adam zaten rahatsız olmamız ki. Şimdiden böyleyse ooo daha sonra nolur yol yakınken vur tepigi gitsin
(1,585 puan) tarafından
Canım bu kadın 20 haftalık hamile sevgilim falan diyir neymiş arkadaşı imiş o yazmış
(4,548 puan) tarafından
Altta yorumda gördüm bende Allah ıslah etsin ya bizide alet ediyorlar pisliklerine
(1,585 puan) tarafından
Valla canım sevgilisini denemiş evli değilim evlenecem diyor sonra yok arkadaşıyim ben yazdım yazıyor yok garip garip işler ne olduğu belli değil
(4,548 puan) tarafından
Ben insanları anlamıyorum ya herşey basitlesti artık ne yaptıkları belli değil birşey olunca yok kardeşim yazdı yok kuzenim yazdı oluyo şeylerini dikecen bunların yazık oluyo cocuklarada
(1,585 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından
Senn milletle dalga mı geçiyorsun hamileyim diye postlar açıyorsun ve şimdi sevgilim diyorsun hayırdır 
0 oy
(767 puan) tarafından
Denemeye kalkisilan her ilişkinin sonu bu. Denemeden önce dusunseydin eğer cevap verirse ne yaparım diye. Aklını kullan ve ayrıl. Ayrılmayan çok kişi gördüm evlendi ve aldatıldı o yüzden kalbini sok at aklını kullan
0 oy
(10,448 puan) tarafından
20 haftalık hamile ve sevgilin var. Evlilik dışı bir bebek mi merak ettim uyduruyorsun gibi geldi de :) 
0 oy
(1,620 puan) tarafından
Daha da konuşma 
0 oy
(1,528 puan) tarafından
Yaw sen zaten evli değil misin 
0 oy
(15,310 puan) tarafından
Bı kere kendisine yazan birine cevap vermesi bile aldatma sayılır bence. Evlenirsen ömür boyu eşinin arkasını gütmek zorunda kalırsın . Benden sana söylemesi. 
0 oy
(610 puan) tarafından
Hem hamilesin hem evli hemde sevgilin var anladığım kadarı ile. Eğer bunlar doğru ise insallah eşine yakalanirsin da kapı dışarı eder seni. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 139 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde _Yagmurrr_ (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 142 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 223 göst.