0 oy
365 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Dedem evleneli iki yıl oldu eşi ona doğum günü sprizi yapmişti herkesi davet etmişti lâkin beni aramamişti ama son günü yengeme ben demiştimki yenge herkesi çağrı beni cagrmadi zoruma gitti dedim oda kadına demiş kadında beni arayp istyosan gel doğum günü var dedi bende tamam dedim ama gitmedim

Öz dedem bile sormadı bana gel diye herkes dagilinca niye gelmedin diye aradı ama birinin zoruyla aramış beni

Şimdi bende doğum günü yapcam çocuklarıma onu cagrmalimiyim siz napardiniz 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yani kocaman kadınla zıtlaşmak bana tuhaf geliyor açıkcası ve çok çocukça geliyor. Çağırırım gelen gelir gelmeyenin canı sağ olsun. 
tarafından
Bilmiyorum umursamazlık seviyem çok yüksek. O beni çağırsa ne olur çağırmasa ne olur. Eğer dedemi seviyorsam arardım çağırırdım. Sonuçta dedemi çağırıyorum ona mecburiyetten katlanırdım.
tarafından
Dedemde çok değişti evlenince beni hep görmezden geliyor
tarafından
Evet maalesef evlilik insanları değiştiriyor. Benimde kuzenimde öyle olmuştu. Çok iyi anlaşıyorduk. Üniversite de filan baya yardımcı olmuştu. Maddi manevi olarak çok yardımcı olduk bir birimize. Evlendi karıyı görünce beni unuttu karısı kıskanır diye de ben yaklaşmadım :) :) amann onlar mutlu olsunlar da önemli değil. Öyle anı kaldı işte.
tarafından
Ya ama bu dedem sonuçta hani genç bı adam olsa neyse cagrmak istemiyorum acikcasi
tarafından
O zaman bırak çağırma canım. İçinden nasıl geliyorsa öyle yap. Boşver o üzülür bu kırılır. Dünyaya bir kere geliyoruz o günü bir kere yaşıyoruz. Sevdiklerin olsun yeterli.
-Reklam-
0 oy
(13,276 puan) tarafından
Çağırmam tabi 
tarafından
Demi cagrmamak en mantiklisi
0 oy
(1,588 puan) tarafından
Tabi ki çağırmam
tarafından
Acaba diyorum bende son günü arayp istyosan gel istemiyosan gelme deyip kapatsammi
(1,588 puan) tarafından
Bu daha koyucu olur :) bence öyle yap
tarafından
Demi aynen
0 oy
(2,665 puan) tarafından
Asla çağırmam
tarafından
Arayp bende onun yaptığı gibi istyosan gel deyo kapatsammi
(2,665 puan) tarafından
Hayır hiç çağırma bence
tarafından
Tamam canm
0 oy
(532 puan) tarafından
Hayır tabiki çağırma canım çağıracaksan da son saat istiyorsanız gelin derdim 
tarafından
Demi 2 saat kala araym
(532 puan) tarafından
Aynen canım sana yapılan aynı muameleyi onlara yap
0 oy
(8,215 puan) tarafından
ben dedemle küs kalmıştım hep bensiz bayaramlara toparlanıyolar dı yada normal günde okdar iceme işliyodu sonra barıştım şimdi cağırırlar tabi oğluma hamile olduğum zaman barışmıştık dedemle 
0 oy
(17,383 puan) tarafından
Şöyle yapardım brn olsam. Son bı kaç saat kala arar aynı onun dediği gibi istiyosan gel derdim
tarafından
Ayı bende öyle uapmak istyorum
0 oy
tarafından
Çağırmam !!!!!!!
0 oy
(15,188 puan) tarafından
Hayır istiyorsan ne yani hani baştan düşünmemiş desem arar canım kusura bakma düşünemedim veya dalgınlığıma geldi seni atlamışım gel dese neyse istiyorsan gel demek biz seni istemiyoruz ama gelme diyemiyoruz gibi bir şey asla gitmezdim asla da çağırmazdım 
tarafından
Evet cagrmycam ama en son dk arayp istyosan gel diyecem
0 oy
(563 puan) tarafından
Istiyorsan gel demek Biz istemiyoruz Ama sen istiyorsan gel gibi çağırmam tabii
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Gerek yok cagırmam
0 oy
(1,782 puan) tarafından
Yani insan dede tarafına da alınmaz artık bence çok önemsemeyin herşeyi kendinize zarar gitsen ne gitmesen ne yani

İlgili bir soru bulunamadı

396,810 soru

11,868,388 cevap

35,976 kullanıcı

...