0 oy
156 göst.
Aile kategorisinde (173 puan) tarafından
Arkadaşlar çok post görüyorum etrafımda da çok var öyle anne babalar hep ayrım yapar erkekleri el üstünde kızları yerlerde tutar hizmetçi gibi görürler neden böyle olur ki bende anne babamdan sevgi ilgi görmemiş birisi olarak çok üzülüyorum yazık degilmi bizim gibi kızlara çok üzücü kırıcı bı durum ben ailemden çok şiddet gördüm abilerim beni döverdi annem hep abilerim tutardı hatta ufacık biseyde gidip şikayet ederdi şimdi bı kızım var maalesef ailemle konuşmuyoruz kaçarak 19 yaşımda evlendim çok şükür eşim iyi severek evlendim Rabb'im ondan razı olsun şuan 11 aylık kızım var ve annem ne doğumda ne hamileyken arayıp sormadı dilerim oğullarından aradığı mutluluğu bulur ne diyeyim şuan kardeşim de aynı şekilde hep baskı altında üzülüyor psikolojisi bozuldu falan keşke onun için biseyler yapabilsem.... Ben böyle kişilere insan yada anne baba dahi demek istemiyorum ölsem umurlarinda değil ama olsun hakkım varsa helal olsun Rabb'im ona göre muamele eder biliyorum ki Rabb'imin adaleti şaşmaz... Rabbime şükürler olsun bana boyle evlat ve güzel anlayışlı bı es verdi ailesi de iyi çok şükür 

2 Cevaplar

0 oy
(23 puan) tarafından
Canım benim ne güzel yazmışsın mutlu olsunlar diye olsunlarda inşallah…

Maalesef çok var kız evlat cenneti vadeder anne babaya aslında kıymeti bilinmeli .

Ne güzel sağlıklı bir evladın iyi bir eşin var Allah mutluluğunu daim etsin gün giderekte katlanarak çoğalsın boşver sen mutluluğuna huzuruna bak canım 
(173 puan) tarafından
Kesinlikle öyle ama benim gibi olan kızlarda var kaçarak evlenip aileden kaçıp kötü adamlara şiddet meyilli kişilere gidenlerde var çok üzülüyorum onlara Allah yardımcısı olsun inşallah hele çocukları varken çok şiddet gören kadınlar var neden erkeklerin gücü kadına yeter ki yazık gerçekten yazık bunlar insan değil yaaa
-Reklam-
0 oy
(951 puan) tarafından
Çok doğru diyorsun herkes anne baba olmamalı Allah veriyor kıymetini değerini bilmiyorlar hâlbuki onların yerinde olmak isteyen çok insan var
(173 puan) tarafından
Aynen öyle dünyaya kız çocuğu olarak geldiysen hayata hep 1-0 geride başlıyorsun tabi aileden aileye değişiyor bu kimi kız cocuklarin değerini bilir sarıp sarmalar gözünden sakınırlar ama çoğu benim ailem gibi kız deyince hizmetçi gibi görürler abilerime bildiğin hizmet ediyor kardeşim hem çalışıyor hem akşam geldiği zaman evde temizlik yapuyor anlamıyorum annemin görevi ne işveren mi?

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 111 göst.
9 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 441 göst.
15 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 428 göst.
0 oy
9 cevap 316 göst.
6 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...