0 oy
366 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,565 puan) tarafından
1 senedir adet duzenlizliklerim var her testi yaptırdım pazartesi günü rahim duvarı parçalasi alındı korkuyorum daha 26 yaşımdayım araştırıyorum rahim kanseri belirtileri bitanesi (manapoz) hariç hepsi var kafayı yememe ramak kaldı 

5 Cevaplar

+1 oy
(480 puan) tarafından
Yani niye bu kadar taktın ki anlamadım en ufak bi stres bilr düzensizlik yapıyor kist myom pcos cikotala kisti hersey olabilir kötü çıkacak diye bir şey yok ki internetten neye baksan kansersin diyo zaten yani duan kanser olsanda kafayı yemek bir şey degistirmicek onun için rahat oll
(7,662 puan) tarafından
Benim kaç gündür baş dönmem vardı.  Acaba Vertigo mu tansiyon mu derken vitamin düşüklüğü çıktı. Hepsi 200 gibi yüksek değerlerde olması gerekirken benim 3,6 gibi çok çok çok düşük seviyelerde. Hemen paniğe kapılıyoruz. Çağımızın hastalığı. En ufak bir sıkıntıda hemen paniğe kapılmak
(480 puan) tarafından
Ama be kuzum böyle de yaşanır mı hersey insan için Allah derde düşürmesin
(2,565 puan) tarafından
Pcos çikolata kirsti miyom polip veya Hitman hiç birinden değilmiş canım hepsine bakıldı
-Reklam-
0 oy
(762 puan) tarafından
Allah büyüktür kendini strese sokma insAllah temiz çıkar sonuçların 
(2,565 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(4,403 puan) tarafından
sakin ol canım kan sonuçların varsa at bakalım bi
(2,565 puan) tarafından
Kanlarima falan bakıldı canım hepsi normal dedi doktor
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Benim hep adet düzensizliğim var stres üzüntü hava yada ilaclardan 
(2,565 puan) tarafından
Düzensizlik derken 5 gün erken yada 5 gün geç olmaktan bahsetmiyorum canım ben ayda 3 kes adet olmaktan bahsediyorum
(1,541 puan) tarafından
5 gün normal canım ben üzüldüm erken oldum benim 35 30 37 oluyor
(2,565 puan) tarafından
İşte benim ki 5 gün falan değil canım ben ayda 3 kez hasta oluyorum
0 oy
(2,736 puan) tarafından
Kontrollü olmakta her zaman fayda var ama emin ol hava değişimleri bile regli etkileyen durumlar. hormon bozulmaları, enfeksiyon veya kist. Bence çok kafana takma ama ihmal de etme.
(2,565 puan) tarafından
Keşke havaa degisiminden olsa canım yada ne bilim 1 hafta erken yada bı hafta geç olsam ama öyle değil 1 senedir ayda 3 kez regl oluyorum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 225 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 197 göst.
25 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 844 göst.
2 Eylül 2020 Diğer kategorisinde AyseEslem01 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 367 göst.
2 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Kuzeyin Anası (1,025 puan) tarafından soruldu

378,342 soru

11,324,460 cevap

34,775 kullanıcı

...