0 oy
165 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,618 puan) tarafından
Çok halsiz bitkin oluyorum.. çok çabuk acikiyorum midem bulanıyor ksma yok ama bulanıyor o beni rahatsız ediyor... Kızımda böyle olmamistim yemek yediğimde bulaşıkları mutfağa koyar yatarım kendime geldikten snra geçiyorum mutfağa iş desen hiç bişe yok...neden böyle oluyorum....yeni hamileyim geçen p.tesi 6 hafta 3 gunluktu...bebek daha yeni büyük de değil ki diyeyim yediklerimden besleniyor...niye böyle oluyorumm

8 Cevaplar

0 oy
(8,969 puan) tarafından
Benim de ilk gebeligimde öyleydi. Çok halsizdim ilk haftalar. Hep uykum geliyodu. Akşam yedide duramiyodum uykudan. 
(2,618 puan) tarafından
Bende yatayim uyurum hep o derece dünde yattigim yerde gidiyordum. Eşim namaza kaldırıyordu
(8,969 puan) tarafından
Sonra geciyo ama. 12.haftadan sonra da bir enerji gelmişti bana .sjsjsj
(2,618 puan) tarafından
İnşallah bana da gelir canim çok sağol
-Reklam-
0 oy
(832 puan) tarafından
Başlarda olablr her hamilelik bir olmuyor bazen enerji dolu bazen bitkin su içmeye üsenıyor insan 
(2,618 puan) tarafından
İnşallah geçer zamanla
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Bende ılk gebelıkte cok rahatken ıkıncı aldı yere vurdu anlattığın gıbı tıksınmeler bulantılarım kusmalar 10 kıloya yakın verdım yattıgım yerde kalıyordum son aylar mıde yanması ıdrar yuzunden wc yi yol bellemıstım sort agrıları vs vs yanı ben ılkınde hamılelık falan yaşamamışım dedırtmıstı.. 
(2,618 puan) tarafından
Tiksinme de oluyor mercimek çorbasını çok seven ben bgun görmek istemedim direk çöpe döktüm
(1,573 puan) tarafından
valla hamılelıgın basında sucuktan tiksindim aha 10 gun oldu dogurdum hala yiyemiyorum :D
(2,618 puan) tarafından
Rabbim hayırlı etsin inşallah canım
(2,618 puan) tarafından
Aslında tiksinmek iyi değil ilerde bebeğin de tiksinir annem bana hamileyken portakaldan igrenmis smdi ben portakala dokunamiyorum ve kokusundan nefret ediyorum
(1,573 puan) tarafından
:D ınsanın elınde olan bırsey degıl kı kusmaktan 10 kılo verdım hamılelıgın basında ben kım ister kı bunu aman yemeyıversın sucukta ne olacak :))
teşekkur ederım bu arada
0 oy
(11,084 puan) tarafından

3 gebeliğimde bilmedim böyle şeyler, bu sonuncuda aynı anlattığın gibi oldum üstüne istifralar da cabası. Ha ama iştah azaldı bende. 4. Ayda geçti bulantılar, bazen yine oluyo ama çok nadir artık. Yine de halsizlik, ağrılar devam. Sık sık uzanıyorum ve dinleniyorum mecbur. Her gebelik farklı oluyo işte. Neden yok hamilesin her şey olabilir :) 

(2,618 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim ☺️❤️
(11,084 puan) tarafından
Reca ediyorum ☺
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Geçer inşallah bnmde İkinci aynı ilk ay uykum çok geldi sabahlari kalkamıyorum ama başka bı öyle halsizlik çok olmadı ilk hamilelikte kustum 3 ay bunda olmadi
(2,618 puan) tarafından
İnşallah geçer canim
(3,769 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Benimde kizimda bu kadar değildi çözümü sütlü Nescafe buldum kızımda küçük daha resmen gözüm açılmıyordu 6 aylığım bir fincan sütlü Nescafe içiyorum uykumu açıyor  işlerimi öyle yapabilir oldum 
(2,618 puan) tarafından
Ben hiç birsey de bulamadım kreker mide bulantısına iyi diyorlar ama yok o bile iyi gelmedi
tarafından
Ben eve twister stoklardim bunda midem çok yanmıyor bulantım da kalmadı ama bana çok iyi gelirdi hafif ve soğuk ya
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Progestan kullanıosan ondan olabilir 
(2,618 puan) tarafından
Hiç birşey kullanmıyorum canim
0 oy
tarafından
Canım bende o haldeydim şimdi biraz daha toparladım ama.benkm de uykum çok geliyor kızıma yetemiyorum çok üzülüyorum akşama kadar tek başına oynuyor okadar vicdan azabı çekiyorum ki üç buçuk yaşında çok akıllı çok anlayışlı bir çocuk oldu ben hamileyim diye ama kendimi kötü hissediyorum acaba erken mi oldu bu hamilelik diye çok zor ya özellikle çocuğuna ilgilenememek çok kötü 
(2,618 puan) tarafından
Bende hazırlıksız din hamileliğe eşimle korunmuyorduk ama hazırlıksızdim
tarafından
Ya ben 8 aydır istiyordum kızım daha ozaman iki buçuk yaşındaydı bazen diyorum iyiki ozaman olmamış ama masallah vala çok akıllı
(2,618 puan) tarafından
Benim kızım 2.5 yaş

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 530 göst.
29 Temmuz 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 158 göst.
0 oy
1 cevap 315 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Bsraknc6544 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 148 göst.
21 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu

380,933 soru

11,404,853 cevap

34,942 kullanıcı

...