0 oy
1,060 göst.
Aile kategorisinde (2,564 puan) tarafından
Kızlar diyeli m ki eşiniz sizi aldattı 

Ve çok pişman  af diliyor 

Affedermiydiniz yoksa kesinlikle bitirirmiydiz her seyi

38 Cevaplar

0 oy
(4,546 puan) tarafından
Ben salakligimdan affederdim kesin
(2,564 puan) tarafından
Ay oyle deme kiz
(4,546 puan) tarafından
Her seferinde iki ozrune herseyini affediyorum
(2,564 puan) tarafından
Aynen benim gibisin ama aldatma olmadı sukur
(4,546 puan) tarafından
Ahh bu erkekler sürekli birsey yapiyor Zaten
(2,564 puan) tarafından
Aynen ya kadın yapınca kötü erkek yapınca iyi oluyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ulaa yatt :D gdip simdii esimi bogcamm nasil hayal etti isem sorunuu. Buyuk knsmayayim allah korusun ama affetmezdim herhalde

(2,564 puan) tarafından
Kiz ben yattim gece yoktum yeni geldim allah yaşatmasin çok zor
0 oy
(704 puan) tarafından
Affettim eşim İnternet üzerinden beni aldattı daha fazlasını yptmı blmiyorm ama affettim kızım için ilkti tekrarlarsa ne olr blmiyorm inşallah tekrarı olmaz 
(2,564 puan) tarafından
Insalalh cnm alalh ıslah eylesin
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Ben büyük konuşmayın ama yapım bu kesinlikle affetmem direktör silerim. Rabbim yaşatmasın kimseye inşallah 
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Aldatmak baya bi kadınla görüştü konustu ise kabul etmm canm
0 oy
(1,462 puan) tarafından
ben çok merhametliyim affedebilirim ama bence affedolmemesi gerekiyor bi yapan bidaha yapar ben böyle düşünüyorum 
0 oy
(1,422 puan) tarafından

Buyuk konusmakml istemiyorum ama bn hazmedemem eskisi gibi bakamam da sevemem de esimi sanirim bitiririm :(

0 oy
tarafından
Hiç bişeye asla dememek laızm ama affetmezdim 
0 oy
(48 puan) tarafından
Düşüncesi bile insanı çok kötüyor yapıyor 
(2,564 puan) tarafından
Evet ya çok kötü bir şey gerçekten de
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Asla diyemem ama büyük konuşmayım affetmem sanırım çünkü bu benim yapım ve beni çok iyi tanıyor şöyle bi aldatmaysa internett üzerinden tek konuşulmuşsa yüz yüze görüşülmemişse belki onu terk ederim burnunu sürterim geri pişman olursa affederim bida yaparsan giderim asla gelmem die Hı baktım gene yapıyor sonsuza kadar bitiririm 
(2,564 puan) tarafından
Cok doğru cnm aldatma var aldatma var
(1,616 puan) tarafından
Aynen kuzummmm,
0 oy
(434 puan) tarafından
Affeder idim gercekden bılmıym cok zor Allah dusmnımn basına vermesn hıc bı kdn yasamsn ama cok cokkkkkkk zorrrr 
(2,564 puan) tarafından
Evet Cnm benim arkadaşım aldatıcı çok zor her an her dk aklında  çıkmıyor kafasindan
0 oy
tarafından
Ben yapı olarak unutmaya müsait bir insan değilim. Bana ve aileme yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmam. Dolayısıyla affetsem bile, kafamda hep o aldatma kurcalar beni. Affedebilirim, ama birlikte olmaya geri dönüp, hem kendimi, hem de onu yıpratmam herhalde. Ya da karşılığa dökülmesi lazım. Skor gibi. Allah büyük konuşmayım, mecbur etmesin. 
(2,564 puan) tarafından
Amin cnm hiç bir inlik unutulmaz kötülükte öyledir
0 oy
tarafından
Aldatma olunca olay bitmiştir .devam etsede hiç bir şey eskisi gibi olmaz çünkü insan aklından atamaz en mutlu olduğun anda bile aklına geliverir
(2,564 puan) tarafından
Aynen benim arkadaşım aldatildj her an aklımda diyor
tarafından
Aldatan erkeği aldatacan sende unut bende unutayım diyecen :))) hadi o unutsun affetsin kolaysa ....da işte biz yapamayız o ayrı
(2,564 puan) tarafından
Cnm kamusuz insan yapar öyle bir şeyle karşılaşan ona inat sen namuslu duravmcaksin ki o kendin den utansin
tarafından
İşte dedim ya onu da biz yapamayız diye.erkekler için ne kadar basit geliyor özür dilemesi hata ettim şeytana uydum bi daha olmaz demesi.kendini koysun bakalım kadının yerine affetmek kolay mı öyle
0 oy
(10,364 puan) tarafından
Affı olmayan şey aldatma benim için, beş çocuğum olsa benden vazgeçmiş adamla aynı havayı soluyamam giderim gürültü patırtısız. Gerçi başa gelmeyeni bilemez insan büyük konuşmak da hata ama. 
(2,564 puan) tarafından
Cok haklisin cnm alah yaşatmasın
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Ben hep affetmem diyorum ama büyük konuşmak istemiyorum :(

(2,564 puan) tarafından
Bende hep öyle derim ama safim heme  iki lafa kanarim
(5,436 puan) tarafından
O konuda kanmam :/
0 oy
tarafından

Çocuklarım için kesinlikle katlanırdım zaten hemen herşeye inanan bir yapıya sahibim iki laf söylese şıp diye kanarım o derece yani:D

(2,564 puan) tarafından
Aynı ben bende hep ailem için başkam gelse susarım derim kendime ama insanın başına gelince ne yapacagimi bilmez o an
tarafından
ALLAH utandırmasın bizleri
0 oy
(536 puan) tarafından
Malesef afediliyor ya. Allah kimseye yaşatmasın inşallah 
(2,564 puan) tarafından
Amin cnm bi, kadınlar yuva yıkılmasın diyip affede biliyoruz
0 oy
(88 puan) tarafından
Ben hep demisimdir benddn daha güzeliyle aldatki bosa gitmesin emegin ama bosamam da afetmemde ilk cocugumuz birde babaglar kizlarina duskun olur dedim kokusunu gectim sesini bile duyamasın 

Ama Allah kimseye yasatmasin!
(2,564 puan) tarafından
Aratmak çok koruya allah yasatmasin
(88 puan) tarafından
Benim esim 35 yasinda ama yinede insanin icinde bi suphe oluyor hamileyim en cok erkekler hamileyken aldatir diye
0 oy
(417 puan) tarafından
Bitti finish offline
(2,564 puan) tarafından
Tabi her kes bir değil affeden oluyor
(417 puan) tarafından
Evet ama ben kaldiramam icim affet der ama ben affetsem bile beynim onu bana ölene dek hatirlatarak iskence yaratir
0 oy
(782 puan) tarafından
Esimi cok seviyorum hemde coook ama oda bir insan oglu sonucta aldatmaz diyemem eger dedigin gibi bir durum olsa ne yapardim inan ki bende bazen oturup dusunuyorum bu kadar askla bagliyken birbirimize ya aldatirsa ne yaparim diye dusunuyorum  ama aldatilmak ve aldatmak benim icin siyah cizgide kabul edemiyecegim bir yerde duruyo bu kadar bagli olmasaydim belkide siler atardim diycem ama diyemiyorum.   Bu kadar cok severken kesin afederdim eninde sonunda cunku ben onun bir tek kelimesine ölürüm sen dusun insan bu askla afettemeyip de ne yapar 
(2,564 puan) tarafından
Maslalh Allah bozmasın allah kötü insanları yuvanızdan uzat etsin
(782 puan) tarafından
Amin cumlemizin insallah

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 567 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde Hazal13 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 857 göst.
20 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mutsuzz (15 puan) tarafından soruldu
0 oy