0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
İki yıllık bitince daha okula dedi çünkü çocukları okutuyor tek maaş onu da anlıyorum ama nolacak bilmiyorum tavsiye verecek olan var mı?

4 Cevaplar

0 oy
(2,285 puan) tarafından
Açıktan okuyorsan ve çocukların büyükse ise girebilirsin  bnce
(3,895 puan) tarafından
En küçüğüm beş olacak yarım gün anaokuluna gidecek.
-Reklam-
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Lisans uzaktan eğitim de kayıt parası ve yol parası masrafı oluyor aynı şehirde olmazsa. İlahiyat okuyorsunuz diye biliyorum Bi yerde calisin Kkö olarak görev alabilirsiniz masrafınızi karsilarsiniz 
(3,895 puan) tarafından
Doğru diyorsun geçici kkö olurum.Gassal serifikam var bir süre gassaslık yapabilirim.
(1,086 puan) tarafından
Ne güzel işte seçeneğiniz var. Çoğu kişi öyle okuyor Bi yerde görev alarak. Ücretli öğretmenlik yapan da var
(1,780 puan) tarafından
Bende ilahiyat okuyorum şuan iki yıllık nasıl geçici kkö yapabilirim acaba
(1,086 puan) tarafından
Bulunduğunuz yerde İlçe Müftülüğü ile görüşün. Onlar bilgi verir nasil olacağına dair
(3,895 puan) tarafından
Sağol canım ❤️ bende arayayım görüşeyim.
0 oy
(3,426 puan) tarafından
İlerde çalışıp eşine destek olmak için gitmelisiniz. En azından onu böyle ikna edebilirsiniz. 

Ekonominin dışında çocuklar için, dolu bir anne profili için en önemlisi kendi ruh haliniz ve gelişiminiz için elbette devam etmelisiniz. Mutlu anne mutlu çocuk. 
(3,895 puan) tarafından
Eşim uzaktan okumama birşey demiyor.Kız erkek bir arada diye üniversiteye gündüz gidip gelmeme kızar birde maddi sıkıntı var dört yıllığa tamamladığımda harç iki kat olacak yol parası daha çok olacak eşim şehir dışına da gönderir ama masraf artacak bu sebepten masrafı azaltmak için çözüm istedim.Geçici kkö olurum artık bir şekilde çözüm bulurum.
(3,426 puan) tarafından
Maddi açıdan açıktan okumak mantıklı.
Kız erkek mevzusuna ne diyeyim ki. Çocuğunu okula göndermeyecek mi mesela.uzın mevzu.
Elinizden geldiğince okuyun sonuç olarak. Kendi çıkarınıza.
(3,895 puan) tarafından
Yok canım başta çocuğu okutmaya karşıydı konuşa konuşa ikna ettim sayılır şimdi kızım anaokuluna gidiyor inşallah okula gidecek. :)
0 oy
(810 puan) tarafından
Konuyla alakası yok ama bişey sormak istiyorum ben liseyi bitirdim geçen dönem çok şükür ve ben iki yillikta olsa üniversite okumak istiyorum nasıl yapmaliyim bide iki tane çocuğum var nasıl oluyor bu süreç neler yapmam gerekiyor bilgi verir misiniz 
(3,895 puan) tarafından
Evet tercihlerde Anadolu üniversitesi Atatürk üniversitesi açık oluyor ben Anadolu üniversitesindeyim.
(810 puan) tarafından
Ama bizim burda Anadolu üniversitesi yok ki
(3,895 puan) tarafından
Her yerde Anadolu üniversitesi bürosu var araştır size uzaktır belki ama şehirde illa bir tane olması lazım Anadolu yoksa Atatürk üniversitesi bürosu vardır bürolarını internette araştır.
(810 puan) tarafından
Kız ben acibadem diye okumuşum tövbe yarabbim Anadolu evet var çokta uzak değil peki siz şimdi ne okuyorsunuz bana ne tavsiye edersiniz ben bilgisayar programcılığı düşünüyorum ama ondada ingilizce şartı var sanırım yorumunuzu bekliyorum
(3,895 puan) tarafından
Ben ilahiyat okuyorum.Bilgisayar benim alanım değil.Bilgisayar okuyan birine sorsanız daha iyi olur ben bildiğimi yazdım.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 339 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Rtyww (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Linammmm (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 378 göst.