0 oy
244 göst.
Aile kategorisinde (297 puan) tarafından
Kızlar eşim dün lavaboya girdiği zaman telefonunu karıştırdım benim gıcık olduğumu bildiği halde Motorcu bir kızın sayfasını takip etmiş kız yabancı 5 milyonda takipçisi var bir tane de videosunu beğenmiş hani bilirsiniz bu motoru kaldırır indirirler ya o şekil ben de sinir oldum çıkarttım engelledim beni diyeceksiniz ne var bunda ama ben sevmiyorum böyle şeyleri Motorcu biriyle evlenmek  istiyorduysa onla evlenseydi Ayrıca motor var ama öyle motor merakı olan bir adam da değil 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Yorumsuz geçiyorum 

(297 puan) tarafından
Neden bacım
-Reklam-
0 oy
(371 puan) tarafından
Kız takma ya bosver
(297 puan) tarafından
Sildim ama soyşemıycem ona
0 oy
(10,107 puan) tarafından

Kiz gecen burda gordum canli canli. Kiz giymis bi tayt arka tarafuda geriye dpgru hani yatar sekilde kullanilan motorlardan. Hangisi daha motordu belli degildi valla :woot: isiklarda bi durdu adamlar nasil bayram etti

(297 puan) tarafından
Yok koz bu ciroz bişey ne kalça var ne bişey genelde Türk motorcular öyle
0 oy
tarafından
Valla ben ne var bunda demem canım benim eşimde yapsa kıyamet kopar gerci erkekler kabul etmez ben takip etmedim derler ama yine de hoş bi durum değil o zaman bende erkeği takip ediyim 

Gerci eşim bu ara biraz genisledi mezhepsizlesti önce kıskanır kızardı şimdi yalandan iki kızıp geçiyor anlamadim
(297 puan) tarafından
Küsüm normalde konuşmuyorum ondan ses etmedim ya benim anlamadığım defalarca bu takıp ettıklerı yüzünden kavga ettık gıcık olduğumu bilir neden böyle bişey yapıyoe anlamadım gitt
tarafından
Benim eşimde TV de kadın ciksin bakar niye bakiyorsun dersem, ben onami baktım hayatım orda kadınmı vardı der
(297 puan) tarafından
Evet benim esımın sevgılısı bıle olmamış evlenınce gozlerı açılıyor herhalde benim esımde gecem dızıde baktı ama bakılmayacak gibi degıldı başka sahne oldu yine aynı kadının sesını duydu acaba yine dekolte giymiş mi diye yine bakındı
0 oy
(297 puan) tarafından
Kızlar kızlar kızlarrr

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 128 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (297 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 1,313 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Papatya1 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 367 göst.