0 oy
67 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Bir evladım 3 diğeri 1 yaşında. Ben çok yoruldum bı anda iki bebek fiziksel ruhsal açıdan bunalmış durumdayım ve halimi kimseye anlatamıyorum dile getiremiyorm annesin diyorlar hep. Eşime desem ben daha yorgunum iş hayatı daha yorucu diyor aileme desem ne olacak diyorlar ama ben delirmek üzereyim. Kendime ait beş dk bile yok bazen hiç tuvalete gitmediğim günlerim oluyor yemek yemeği unuttum zamanlarım eşim rvde iken de öyle. Hiç bir şeye sabrım kalmadı normalde çok sabırlı sakin birisiydm ama şu an kendimi hiç tanıyamiyorm bir kez bir irtamda konusu açıldı konuşurken dile getirdim direk çocuklarını mi sevmiyorsun, eşini sevmiyor musun dediler. Hepsini çok seviyorum ama depresyonda gibiyim nolur bana akıl verin çocuklarıma bazen sesimi yükseltiyorm bu sıralar bu arttı vicdab azabı çekiyorum ama ben de çok yoruldum ilgi alaka kendine ait bir zaman bir duş almak en azından tek başıma çok mu bir şey istiyorum :(

2 Cevaplar

0 oy
(13,063 puan) tarafından
Eşin destekçin olmalı işte ama bazı tür erkekler nedense yorgunum deyip yatıyor 
-Reklam-
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Eşin ile bu konuda görüşmen lazım, sana destek olması lazım. Ev , çocuk, yemek tüm işlerden daha zor benim gözümde 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 174 göst.
0 oy
7 cevap 236 göst.
0 oy
10 cevap 435 göst.
9 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 247 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 63 anne (0 puan) tarafından soruldu

380,492 soru