0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (332 puan) tarafından
bugün bosch bayisine gittik çamaşir ve bulasik makinesi baktim çamaşir makinesinin 10 kiloluk olanina baktim iç haznesi kazani bana küçük geldi boyuda halbuki mesela youtubeler de görüyorum baya büyük gözüküyor ama biz baktigimiz zaman gercekten kuçük duruyordu ayni şey bulaşik makinesi icinde. kız bize fabrikadan getittiriyoruz dedi onlarda aynisidir dimi boyut olarak . benim evdeki regak 8 kilolugun iç haznesi daha büyük valla. sorum bosch markada camasir ve bulasik makinesi kullananlar bu konuda bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim

9 Cevaplar

0 oy
(2,286 puan) tarafından
Ben bosh un çamaşır makinesinden şöyle memnun değilim bzm zamaninimzdaki modeli mi böyle hepsi mi böyle artık bilmiyorum ama soğuk alıyor suyu ilk yıkamadada son yıkamadada su hep soğuk .soğuk suda köpürtme temizleme yapmiyo yedinci senemize gircez sağlamlığına sağlam maşallah da sadece bu kir temizleme konusu ne deterjan kullandiysam kullanayım genede leke konusunda yavan 
(332 puan) tarafından
şans işi cnm ya en iyi markalar bosch siemens cogu kisi memnun mennun olmayanda vardir elbet ama benim sorum baska 10 kilolugun ic haznesi bana kücük geldi eni boyuda evdeki regal 8 kiloluk makinem bile bu kadar küçük değildi
(979 puan) tarafından
Ben diyorum da anlatamiyorum hic leke cikartmiyor hiç
(2,286 puan) tarafından
Öyle kuzum bnde diyorum adı bosh iyi marka ama leke konusunda tertemiz değil
(4,131 puan) tarafından
Benımde bosch 9 kiloluk 4 senelik hiç temiz yikamiyor ya hep leke kalıyor kac deterjan değiştirme yine ayni
-Reklam-
0 oy
(12,943 puan) tarafından
Benim Bosch iç haznesi gayet geniş 

10 kg baktım diyorsun dahada geniştir 
(332 puan) tarafından
vallahi billahi gözüme küçük geldi inan ki cnm hatta benim evde ki regal 8 kilonun iç haznesi daha buyük geldi cok sasirdim 10 kilonun ic haznesi neden bu kadar kuçük diyemedim fabrikadan getirttikleride aynidir heralde
0 oy
(3,270 puan) tarafından
Bulaşık makinesini kullanıyordum 5 sene kullandım çok memnundum hiç sorun çıkarmadı 
(332 puan) tarafından
yok cnm o yönden sormadim mesajimi okudun mu ? demek istedigim bulasik makineleri baya kücük geldi gözüme senin kide öyle kucükmü
(3,270 puan) tarafından
Yok canım baya genişti kocaman tencereler bile sığıyordu burda olsa atardım sana içini çekip ama küçük değil yani
(332 puan) tarafından
allahalla benim baktigim da 4 programli beyazdi icini acti kız baya küçük geldi bana ya camasir makineside 10 kiloluk baktim onunkinin icide baya kücültu
0 oy
(277 puan) tarafından
Tüm esyalrim Bosch hepsi sağlam 7 senedir sorun çıkarmadı .ama bulaşık makinası kurutmuyor bulaşıkları yikama.bitince kapağı açıyorum öyle kuruyor .bunu sorun bazı seriler kurutmuyor Muş sonradan öğrendim .onun haricinde 8kg çamaşır makinasında çift kişilik battaniye yıkarım kaç senedir bişey olmadı çok şükür 
(332 puan) tarafından
benim sorum aslinda baskaydi bidaha okuyabilirmisin
0 oy
(3,377 puan) tarafından
Tüm esyalarım bosch ben memnunum ben temiz yıkıyor 
(332 puan) tarafından
benim demek istedigim farkliydi aslinda biz ywni bakmaya gittik boschtan cmaasir makinesiniin ici küçüktü 10 kiloluk olmasina ragmen
0 oy
(979 puan) tarafından

Boschu boşvereceksin  :D adı var. Bütün esyalarım bosch. Bir daha alsam siemens alirdim ki aliyorum degistikce. Annem camasir makinesi alacakti ya bosch alayim ya arcelik. Gittik arcelik aldık. Camasir makinesi leke cikartmiyor. Bulasik makinesi siemense gore sesli calisiyor. Kısa program güzel yıkamiyor hep uzunda yikiyorum falan 

(332 puan) tarafından
boschun bir cok modeli bar bulasik makinesi icin sessiz calisanlar da var
0 oy
tarafından
Benim tüm beyaz esyam Bosch. Çokta memnunum. 9 kg çamaşır makinem gayette geniş. Hiçbirinde hiçbir sorun yaşamadım 
(332 puan) tarafından
valla cnm bugün gittik bayisine bakmaya boschun 10 kilolukuna baktim özellikle icine sanirsin 8 kilo gibi gözüküyodu
0 oy
(1,542 puan) tarafından
Eski kazanlar en olarak geniş şimdiki kazanlar uzunluk olarak büyük.

Gorumcemin bulaşığı Bosch ama içi bana çok ufak geliyo benim makinanın yanında baya ufak yani
(332 puan) tarafından
işte bende bunu demek istiyorum bosch 10 kiloluk makinesine baktık iç hacmi kilosuna göre baya küçük tü ama youtubedekiler de baya büyüktü
(1,542 puan) tarafından
Çamaşır makinayı bilmiyorum cnmm
0 oy
(3,529 puan) tarafından
Benim bütün beyaz eşya Bosch ve çok memnunum 9 kiloluk benim çamaşır yorgan battaniye bile yıkanıyor içinin küçüklüğüne bakma alabilirsin 
(332 puan) tarafından
benim evdeki eski makine regal 8 kilo cnm onun içi daha büyük bosch bayisine gittik istedigim belliydi zaten bosh'un 10 kiloluk olanina baktik serie 4 olaninda gorünce baya bi sasirdim uzaktan bile olsa bariz belli kazani kücüktü sanki 8 kilo gibiydi eni boyu da kücük tü youtubeye baktigim da ordakilerbdaha büyüktü anlamadim nasil oluyo bu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 121 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (332 puan) tarafından soruldu
+2 oy
23 cevap 323 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 150 göst.
0 oy
2 cevap 40 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (332 puan) tarafından soruldu