0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Kızlar gece 10 gibi bez değiştirirp yatırıyorum sabah 8 de uyanıyor gece euyurkkene uyandigi için değiştirmek istemiyorum prima premium care kullaaniyorum su gibi taşırıyor molfixe geçtim oda aynı sleppy alerji yaptı fikirlerinize ihtiyacım var erkek bebek bu arada

7 Cevaplar

0 oy
(2,295 puan) tarafından
Çok mu işiyor acaba 
-Reklam-
0 oy
(17 puan) tarafından
Ben oğlumda doğar doğmaz hep molfix kullandım ne pişik yaptı ne sızıntı şuan oğlum 3 buçuk yaşında bezi bırakalı bı seneden fazla oldu şuan ikinciye  hamileyim molfix inceldi değişti diye kimse tavsiye etmiyor herkes her bez için sızdırıp deyip duruyorlar bende ne alacağımı şaşırdım bı bezi kullandıktan sonra başka markya geçip değiştirmekte istemiyorum 
0 oy
(931 puan) tarafından
Sleepy kullanıyorum her büyük tuvaletinde tasiyor  büyük beden de aldim ama yok yani biktim bu durumdan her seyi dandiklestirmisler
0 oy
(4,330 puan) tarafından
Normalde asla sizdirmaz prima surda son aldigim oakette benim de sizdiriyor ya. Hergece degilde ara sira.  Belkip.pipisi yukari kalkio sabaha karsi oylemi isiyor dedim bir iki uc oldu. Daha dedim heralde bez paketi hatali . Oyle moyle erittim gunduz o paketi. Aklif bebekler sizdirio ama premiumcareler sizdirmiodu
0 oy
(2,942 puan) tarafından
Bezi kucuk geliyor olabilir mi 
0 oy
(1,568 puan) tarafından
Bez numarası küçük geliyo olabilir alt kanatlarını acmiyo olabilirsin cnm
0 oy
(361 puan) tarafından
Sleepy nin 4 çeşidi var. Ben extra olanı kullanıyorum doğdu doğalı 15 aylık şimdi. Hiç sıkıntı çekmedik. Çok nadir natural olanı aldım. Şimdi de uygun buldum bio natural aldım ama çok ince o da 

İlgili bir soru bulunamadı

381,760 soru

11,429,012 cevap

34,988 kullanıcı

...