0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde (643 puan) tarafından
Şu an bebeğimi sallayıp uyutuyorum bir yandan hayati sorguluyorum zaten kimse ben kötüyüm demez bu hayatta ama inaninki bu hayatta hep birileri kırılmasın hep birileri mutlu olsun diye uğraştım çabaladım insanlara karşı sıcak ve samimi oldum beni tanıyanlar da beni bu şekilde seviyorlar takdir ediyorlar en çok bu yönümle övüyorlar beni. Hayatım boyunca hep insanları gönlünü mutlu etmeye çalıştım kuldan razı olanin Allah da kendisinden razı olur diye ama gelin görün ki hep kötü insanlar hep çıkarcılar hep art niyetliler yaptığım tüm iyilikler bana hep kötülük olarak döndü kırgınım kızgınım yorgunum Çok şükür iyi bir eşim var Güzel bir yuvam var ama bazen bu bile insana yetmiyor çünkü huzurunuzu mutluluğunuzu bozacak bir ton kötü insan var etrafınızda ailemi alıp çok uzaklara hiç kimsenin beni tanımayacağı bir yerde bazen yaşamak istiyorum ve galiba bunu yapacağım.

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım cok sıkkın gerisi dilimden dökülmüyor
-Reklam-
+1 oy
(6,202 puan) tarafından
Insanlar için hep Kendinizden ödün verirseniz unutmayın Kendinizden olursunuz

Fazla fedakarlık fazla vefasızlık getirir sözünü her zaman hatırlayın
(643 puan) tarafından
Kesinlikle öyle fazla verilen değer kişiyi değersizleştirirmiş
+1 oy
(856 puan) tarafından
Herkesten uzak durmayı tercıh edıyorum bu hayat bana çok acımasız gelıyor insanlar hep ıkı yüzlü oyüzden hıc arkadasım yok kımseyle sık görüşmem en ıyısı bu  tavsıyem o kı kımse ıcın kendınızden odun vermeyın yıpratmayın değmez bu dünyaya bı kere gelıyıruz kendı canınızın kıymetını bılın. 
0 oy
(7,927 puan) tarafından
Kimseyi takmıyorum hepsinin cani cehenneme ne yasandiysa yaşandı biti .unutmuyorum helalde etmiyorum ama kimseyi takmıyorum 
0 oy
(793 puan) tarafından
İnsanlara beni kıracak kadar değer vermiyorum çünkü artık bu hayatta herşey para olmuş menfaat olmuş çıkar olmuş birine yüz kere iyisin de bikere kötüsün de senden kötüsü yok 
0 oy
(2,303 puan) tarafından

Valla şuan öle Bi zmn dyz ki şimdi herkes menfaat peşinde kimse kimsenin umurunda değil ölsen gebersen umrnnda olmyr hep bi soğukluk umursamazlık eskiden nasıl da güzelmiş şimdi şu tv tlf la! Yüzünden kimse kimseyi görmk istmyo:(

(643 puan) tarafından
Kesinlikle öyle bazen çocukluğumun olduğu zamanlara dönmek istiyorum teknolojinin yaygınlaşmadıgi insanların bu kadar kirlenmedigi zamanları
(2,438 puan) tarafından
Koronadan sonra artık insanlar uzaklaştı birbirinden.. Güzel bağlarımızın içine anca böyle edilirdi istediklerini yaptılar malesef. vardır bunda da bir hayır.
(2,303 puan) tarafından
Oda var cidden herşey bozuldu Rabbim hayır eylesin bunada şükür
0 oy
(2,438 puan) tarafından

Aynı annemi anlatmışsın. Bizede der bazen boşver görüşmeyin kimseyle diye. Bi yönden haklı, bi yönden değil. Ama kendi hala görüşür, faal maşallah :D

(2,438 puan) tarafından
Burcun ne merak ettim. Kesinlikle öyle, yapar yapar insanlara karşılıksız ama artık haddi aşıp olayı son raddeye getirenle de keser görüşmeyi tamamen. Ama yine annem tarafından olmaz. Karşıdaki saçmalayıp olay çıkarıp kudurup görüşme öyle son bulur :) ufak tefek hatası olanları hep affeder görmezden gelir tolere eder. Gerçekten çok zor ben yapamam. Niye uğraşayım mantığı olur bende
(643 puan) tarafından
Kimliğe göre aslan burcu ama annemin hatırladığı kadarıyla kova burcuyum:) Ben de öyleyim hep sabrederim en kötüsü olana kadar
(2,438 puan) tarafından
Hmm :) ben kovayım. Annem ikizler
(643 puan) tarafından
Kova burcu aynı zamanda zeka burcudur aslında zeki bir insanım ama iyi tarafım beni aptallaştırıyor sanırım.
(2,438 puan) tarafından
Evet geçende birşey dinledim asıl burç değil yükseleni neyse onun yorumuna bakmak lazımmış
0 oy
(856 puan) tarafından
Herkesten uzak durmayı tercih ediyorum bu hayat bana çok acımasız geliyor insanlar hep ıkı yüzlü o yüzden hıc arkadaşım yok kimseyle sık görüşmem en ıyısı bu  tavsıyem o kı kımse ıcın kendınızden odün vermeyın yıpratmayın değmez bu dünyaya bı kere geliyoruz kendi canınızın kıymetini  bilin. . 
0 oy
tarafından
Iste iyiliklerinin karsiligi bence nasibinde iyi bir es cikmasi sana daha ne olsun. Sen cevreye kapat biraz kendini evdeki kisi onemli huzur icin dis kapinin dis mandallarini bosver ovgulerede kulagini kapa ne kadar cikarlari varsa o kadar overler yoksa suratina bile bakmazlar. Boş yani milletin ne dedigi
0 oy
(4,391 puan) tarafından
insanlara yardımcı olmak ayrı, paspas olmak ayrı. buna dikkat etmek lazımmış
0 oy
(3,760 puan) tarafından
 hep öyle v efasızlık olur bende hep kendimden önce tuttum herkesi ama  bosmus hersey kim canı  sıktıysa uzaklasss 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 374 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mldnz (441 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 503 göst.
5 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
15 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 155 göst.