+1 oy
1,233 göst.
Aile kategorisinde (280 puan) tarafından
Normalde bu konudan rahatsızım doktora görün dıyecektım kırmadan dün kavga ettik çok kanıma dokunacak hareketler laflar etti bende niye onu kırmamak için uğraşıyorum ki dedim git doktora görün dedim sende erkeklık yok dedim bazen onla kavga ettıgımızde sana  trıp atıp bırlıkte olmadığımı düşünüyorsun ama bi geregı yok senle yatmanın ben bısey anlamıyorum dedim ayıbı gunahı yok görün dedim başkası olsa seni on defa aldatırdı dıye her gece ben rahat uyuyamıyordum beni kırmalarından bu sefer ona dert olsun istedim ılerı gıtmıssın dıyecek olan olursa o kadar tahrık ettıkı saçımı basımı yolma sevıyesıne geldim uyu yaptığımı düşünüyorum ama gibede vicdanlı bir insanım ıcım rahat degıl normal kavga seyırındeyken benı tahrık edip çocuk günü gülüp eğleniyordu bunu dedıkten sonra benle uğraşmadı sus pus oldu bana bulaşması ve yattı 

28 Cevaplar

0 oy
(3,887 puan) tarafından
Daha öncce bır ıkı postununokumustym iyi yapmıssın 
(280 puan) tarafından
Evet yanımda dahı kadınlara bakıyor bu kadar mı yokluktasın ben yanındayım karın var bak tekrar sınırlendım hani görende icraat var sancak ben bıkıyorum malımı
-Reklam-
0 oy
(299 puan) tarafından
Seni çok sinirlendirmis anlayabiliyorum ama biz erkeklere neyse neyse neyse dedikçe onlar iyice zivanadan çıktılar kendilerine bakmadan bizi sürekli eleştiriyorlar bazen iyi oluyor 
(280 puan) tarafından
Ay sımdi geldi işten anlamadım aynı sekıl sataşıyor çocuklar uzerınden laf atıyor falan arsız mı ne yapacağımı şaşırdım ben konuşmuyorum onunla
(299 puan) tarafından
Konuşma bı sure sonra düzelir bilerek yapıyor kavga çıkarıp seni ezip egosunu tatmin edecek
(280 puan) tarafından
Benı nasıl ezecek ki en son darbeyı ben vurdum bundan sonra yapacağı her şey benim zoruma gıtsın dıyedır ve ben bunu anlamıycakmıyım
0 oy
(8,357 puan) tarafından
Başka bir konu yüzünden kavga ederken durduk yere o konu dışında eşim benim kadınlığıma laf söylese aşırı kırılırdım... Hep şunu diyorum bir konu üzerinde tartışılıyorsa o konu üzerinden ilerlenmeli konuyu başka yerlere getirmenin anlamı yok... 
(280 puan) tarafından
Ya vallaha hiç alınmıs gibi değil az önce geldi hıc bısey olmamış gibi davranıyor sataşıyor falan ayakkabısını makıneye atmayı unutmuşum ona laf ett falan gitti
(8,357 puan) tarafından
O zaman eşiniz çok geniş biri.
(280 puan) tarafından
Evet algılamadı mı acaba dün söylediklerini mı ya da dün ben ona bu gece uyuyamazsın sana dert olur dedim ya o da burnundan kıl aldırmadı yok uyurum alınmadıma getırdı bence ondan bugün bısey olmamış günü davranıyor hanı senin dedıgıne takılmadım üzülmedim gibisine
0 oy
tarafından
Aşırı ağır bi konuşma olmuş bu zamana kadar nerdeymis esin bu saatten sonra tepkisi inşallah kendisini düzeltir 
(280 puan) tarafından
Bundan ne köy olur ne de kasaba
0 oy
(159 puan) tarafından
Senin üzerine gelmesi yanlış.Ama erkekliğine laf etmen bu onun şahsi bir sorunu degil sağlık sorunu.Senin kadınlığına laf etseydi ne kqdar zoruna giderdi herseyin yeri ayrı derler ya hani.İşte çok üzerine gelmis belli ama şahsıyla karakteriyle alakalı birsey degil işte bu
(280 puan) tarafından
Ay hıc zoruna gıtmemıs normal tartışma ardından yaptığı hareketlere devam ediyor benı kıskandırmak tahrik etmek ve kavga çıkarıp barışmaya çalışmak
(159 puan) tarafından
Pes valla ne diyeyim
(280 puan) tarafından
Tel şifresini değiştirmiş sinir olacağımı biliyo
0 oy
(2,565 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Boşa dememişler dilin kemiği yok diye her kelime çıkıyor insanın ağzından ama kendini bilen bı insanda bunu söylemez ama ben doğru bulmuyorum eşinin zayıflığını yüzüne vurmani başka kelimeleri ve bide bunun burda anlatmani doğru bulmuyorum kim ne derse desin...Eşinin böyle bir sorunu vars başka zaman güzelce alırsın karşına konuşursun kavga esnasında ayıp bişey aynı şeyi düsunsene sen kadınlık yapamadığında eşinin sana bu kelimeleri söylediğini kırılırsin hatta günlerce sürat yaparsın hatta boşanma derecesine getirirsiniz ama bu siz yapınca size doğru geliyor....bence çok yanlış hemde çok..Bazen düşünerek söylemek lazım malesefki yapamıyoruz.İnsanin eşine saygısı yoksa kendisine saygısı olması lazım bence evlilik saygı sevgi olduğu kadar da saygı işidir bence 
(280 puan) tarafından
Ben saygı duydum da noldu annelıgıme karıştı evıme karıştı yaptığım yemeğe kadar karıştı yok ben pasaklı tembelmısım yapmadığı şey kalmadı en son radde aranması oldu sanki kadın yok healali birde sanki çok icraati var mılletın peşinde merak etme bacım bu arsız hıc bısey olmamış gibi her tartışma sonrası hareketlerıne devam ediyor
(2,565 puan) tarafından
Eşinin sana söylediklerinin altı boş ama senin onun kusurunu yüzüne vurman hemde sağlık konusunda çok aşağılayici bide başkası olsa seni on kere aldatır demen yani bı erkek için bilemedim senin eski postlarina baktım dün çok takintilisin eşine eşim annesine gitti eşim şunu yaptı bunu yaptı sanki tartışmak için yer ariyomus gibisin kusura bakma yani bazı şeyleride bu kadar takma bazen bizde tartisirz eşimle bazı konularda ama bu kadar da kırıcı olmayız senin ona doktora git zevk almıyorum demen onun sana belki başka kadına gidiyorum demesi bunlar insanın  kaldıracağı şeyler değil
(280 puan) tarafından
Sinir olacağımı bile bile telefon şifresını değiştirmiş şu an konuşmuyoruz sesımı çıkarmadım o yüzden
0 oy
(1,004 puan) tarafından
Eşin yengeç burcu mu? Bir yerden çok tanıdık geldi de 
(280 puan) tarafından
Hayır akrep burcu su grubu oda
0 oy
(168 puan) tarafından
Bacım siz yüz göz olmuşsunuz saygıyı yitirmidsiniz ozurden önce toparlanmanın gerek karşılıklı şekilde evvela saygıyı yeniden inşaa edin
(280 puan) tarafından
Nasıl yapcam onu bılmyorum özür dılesem hanı sınırle soyledım böyle bısey yok sen benim canımı acıttın bende senin canın acısın ıstedım nasıl hıssettıgımı anla bil istedim diye
(168 puan) tarafından
Empati kurmaya çalışıyorum şimdi cocuklariniz varsa bir yere gönderirim kaynana yada aile güzel bir masa hazırlarım yeni bir kıyafet alırım saçlarımı duzlestirip yada maşa ya işte duygusal bir müzik açarım arkadan da güzel bir metin kurarım önceden o müzikle beraber ona masum ve güzel şekilde yaptığım yanlısı gösteririm özür dilerim ama böyle fantazik giyinmeye şimdi şeyde diyebilir ben erkek değilim ya git istemiyorum sonra kötü bir izlenim hissedersin seksi ama elbisemsi birşeyler anladın sen koku önemli bence yani seni daha önce sık sık görmediği bir kadın ol

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 873 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,185 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 600 göst.
22 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Vesile hakan (844 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 859 göst.