+1 oy
1,218 göst.
Aile kategorisinde (253 puan) tarafından
Normalde bu konudan rahatsızım doktora görün dıyecektım kırmadan dün kavga ettik çok kanıma dokunacak hareketler laflar etti bende niye onu kırmamak için uğraşıyorum ki dedim git doktora görün dedim sende erkeklık yok dedim bazen onla kavga ettıgımızde sana  trıp atıp bırlıkte olmadığımı düşünüyorsun ama bi geregı yok senle yatmanın ben bısey anlamıyorum dedim ayıbı gunahı yok görün dedim başkası olsa seni on defa aldatırdı dıye her gece ben rahat uyuyamıyordum beni kırmalarından bu sefer ona dert olsun istedim ılerı gıtmıssın dıyecek olan olursa o kadar tahrık ettıkı saçımı basımı yolma sevıyesıne geldim uyu yaptığımı düşünüyorum ama gibede vicdanlı bir insanım ıcım rahat degıl normal kavga seyırındeyken benı tahrık edip çocuk günü gülüp eğleniyordu bunu dedıkten sonra benle uğraşmadı sus pus oldu bana bulaşması ve yattı 

28 Cevaplar

+9 oy
tarafından
Kadın kolay kolay ordan vurmaz seni de çok yipratmis belliki
(253 puan) tarafından
Çok yıprandım bacım çok bırde kalkmış evde yemek var bacısından tost ıstedı yaptırdı mıllet ye sahıt olmasa bılmese ben yemek vermıyorum adama sancak ki görümcemle esım gelmeden beraber yemek yedık görümcem bile anladı adi bir olduğunu
tarafından
Doğrudur bazıları böyle cins oluyor herşeyi geçerim de kendisini kusursuz sanıp seni manipüle ediyorsa baya ciddi sorun anlayabiliyorum
(253 puan) tarafından
Evet ya bırde bana ne diyor onun hakkında gercklerı görümceme söyledim eve geldi kız gıttı sen ne dersen de kimse sana inanmaz herkes beni bılıyor diyor narsıstler böyle ıste dışarda melek üçerde seytan
tarafından
El iyisi de deniyor işte malesef çok kişi böyle
-Reklam-
+5 oy
tarafından
Söylediklerin çok ağır insanın biraz ağzının ayarı olmalı bir erkeğin erkekliğine laf etmek te nedir ! Başkası olsa on defa aldatır mı ne demek arkadaşım sen bu lafları eşine söylüyorsun iyi eşinde bunlara karşılık ağır konuşmamış. Bence eşinden özür dilemelisin iyi sana dememiş ki ben erkek değilsem defol git evden diye.. çok ayıp etmişsin 
(253 puan) tarafından
Yo o da şey dedi belki bende başka kadınlara gıdıyorumd sana enerjı kalmıyor deyıp durumu toparlamaya çalıştı bacım benim esım arsız arsız
tarafından
Eşinin söylediği de ayıp ama ben bu posttan şunu anladım ikinizin birbirine saygısı yok maalesef
tarafından
Benim esim arsiz arsiz derken seninde bence ondan kalir yanin yok buraya yazdinda insanlar ne yapabilir senin istegini konusmamizimi istiyorsun tovbe tovbe yada kocandanmi bahsedelim baskasi olsa on defa aldatir diyerek zaten hakli olsan bile haksizsin .( demekki yapma ihtimalin var aldatanlar dogru yapiyorki bak ben yapmiyorum degerimi bil gibi )
+2 oy
(1,890 puan) tarafından
Çok ağır bi yerden vurmuşsunuz. Ama belli yani sizde dolup taşmışsınız 
(13,824 puan) tarafından
Ever agir olmus baya ama kadini ne raddeye getirmis demek bende bole dusundum²
(253 puan) tarafından
Evet görümcem bile geldi gördü halımı yengemi ilk defa böyle görüyorum dedi yenge abımı bılıyorum rezılle rezıl olma bana da yapıyordu tahrık eder dedı
(253 puan) tarafından
Evet ben bunu söylüyorsam yıllardır ıdare edıyorum onu bu konuda ama kendını harıka mükemmel sanıyor her konuda daha dün buraya yazıp soracaktım kırmadan nasıl soylerım diye ama haketmıyormus
(13,824 puan) tarafından
Ay ozel hayatinizla.ilgili bisi sormayin suraya allah askina doktora gtcek baska yolu yok kirmamasi falan yoj yani millet suraya dokup duruyo yatak odasini dger konuya gelince de eevt yanlis ama iste dolmussun ne diyim
(13,824 puan) tarafından
Ama.yine de bunlar cok agir seyler aranizda saygi kalmamis sen ona erkek diyosun o sana kadin
+1 oy
(570 puan) tarafından
Bence erkekler istediklerini söyleyince birşey olmuyor kalp falan kırınca biz yapınca ayıp falan yok ya onlarda yapmasin
(253 puan) tarafından
Evet ya bu cevabı bekliyordum her şeyi yaptı aklına gelebilecek bende kırıldım yeter herkesin bu sınırı var özellikle kavga ettıgımız noktalara dıkkat etmeyip aynı şeyleri yapamaya devam ederse sonuçlarına katlanır
(570 puan) tarafından
Aynen bende eşimi seviyorum bana nasıl davranırsa aynısını yaparım bizim ki can değil patlıcan galiba
(253 puan) tarafından
Evet sevıyroz diye sustuk katlandık ondan böyle oldu bıraz bılsın demekki kadın bu sorunuma rağmen beni ıdare ediyor
+1 oy
(7,444 puan) tarafından
Sizde saygı kalmamış..ne demek erkekliğini laf etmek onun dedikleride yanlış yorumda gördüm şimdi sizin ilişkiniz çoktan bitmiş yazık..
(253 puan) tarafından
Yok canm bıtmıyor ne yazıkki bi ıkı güne normale dönüyor esım tarafından yanı ben ona soyledıklerımı unutmam ama o unutur arsız çünkü
(7,444 puan) tarafından
Valla çok tuhafsınız ya gerçekten hem bu kadar ağır konuşup hem unutmuyor
+1 oy
(770 puan) tarafından
Allah bilir ne yaptı da sen de bunları söyledin. Durduk yere insan bu raddeye gelmez. Iyi olmuş. 
(253 puan) tarafından
Evet çok zorladı artık
0 oy
(9,504 puan) tarafından
Eşini yaptığını bilmiyorum ama çok ağır konuşmuşsun 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Bir kadın durup dururken söylenmez. Demekki canın sıkıldı. Erkekler biz gibi değil unutur iki güne yine yanına gelir merak etme :))
(1,060 puan) tarafından
Az bile söylemişsin. Beğenmiyorsa gitsin anasının evine ben kendi eşime de acımıyorum. Halbuki pamuk gibi adam üzmez kırmaz.
(253 puan) tarafından
Bu saygı hep tek taraflıydı saygıyı yıkan kim oldu ben dımı benı elestırıyoruz çünkü demekki onun bana saygısı hıc yokmuş ben bu raddeye gelmısım bacım
(253 puan) tarafından
Ya bi hareket yaparken beni hıc düşünmüyor hesaba katmıyor sonra sanane seni ilgilendirmez nasıl beni ılgılendırmez ben kılıbık değilim sana hesap vermem dıyor normal hesap veırr foto bıle atar dısardayken istedıgımde bu böyle regl olur gıbı ayın bellı donemı obada geliyorlar
(5,368 puan) tarafından
Hiçbir erkek böyle birşeyi asla unutmaz onların herşeyi bu durum yani eşin sana böyle birşey dese sen eşine desen iki gün sonra canım cicim mi olacaksiniz her ilişkide aklına gelmicek mi bazen ne yaşadığınızı merak ediyorum ya da bu yorumu yapanlar evli değil neyin ne olduğunu bilmiyo erkekler kalkıpta biz gibi evliliğinden eşinden evinden bile dert yanmaz kendini biliyorsa
(253 puan) tarafından
Ama napayım benimde unutamaycagım şeyler oldu çok ağır şeyler yaşattı bana sonra hıc bısey olmamış gibi konuştu dedım o kadar mı yokluktasın kadınları takıp ediyorsun yanımd akadınlara bakıyorsun yanında karın yok mu ordan erkeklıge bagladım
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Bazen söylemek gerek bazı şeyleri sadece şu lafını kınadım başkası olsa hergun aldatır falan demen cinsellik ıllaki önemlidir evlilikte ama severek alıyoruz sonuçta aldatmak nedir yani doktor var gitsin görünsün 
(253 puan) tarafından
Yanı kendını çok yakışıklı mükemmel sanıyor her konuda dış görünüşünede laf ettim kendını mükemmel sanma bu yaşta boyleysen 40 50 yaşında napacan bütün ömür ben senle mi ugrascam bu konuda dedim çünkü kavgamız ınstagramdan kız takıplemesıydı aldatmak sayılır benim ıcın
0 oy
(856 puan) tarafından
Çok agır konuşmuş sunuz ikinizde
(253 puan) tarafından
O daha ılerı gıttı ben en azından gerçek konuştum benı delırtıp bana deli dıyor
0 oy
(1,839 puan) tarafından
Vallahi cok kötü olmuş ben asla kocama kırıcı laf söylemem kocam amma soyler ben acıkcası ne kadının nede erkeğin kırıcı olmasını isterim cünki dünya 3 günlük  fani dünya
(253 puan) tarafından
İşte bende senin gibi düşünüp kocamdır boşver bılmem ne her şey cınsellık değil sonuçta dedim ama o beni her yerden vurdu yeri geldi yaptığım yemegı begenmeyıp yere attı bazen söylemek lazım sey de dedim ne içerde ne dışarda bi kocalık goremedım senden doğru valla
(1,839 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Valla iyi yapmışsın bende olsaydım kesin bende öyle yapardım. Boşver kırılsın iyi oldu. Ama aldatma kısmı haric
(253 puan) tarafından
Çünkü arsızlık yapıp dalgaya vurmaya devam etti bende sana dert olur bu sımdı ama sınırle söylemiyorum gerçek bunlar gıt doktora görün dedim bu geve rahat uyuyamazsın sen dedim
(7,928 puan) tarafından
İyi yaptin :)
(253 puan) tarafından
Ay sımdı geldi ısten gıttı tekrar işe hiç bişey olmamış gibi konuşuyor sataşıyor falan arsız diye boşuna demedim
(7,928 puan) tarafından
Allah seni ne yapmasın:) kız daha iyi yaa benimki olsa günlerce kuserdi
(253 puan) tarafından
Bence o da bıkıyor kusrunu dank etti bıraz jsjsjs bende olsam küserim
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Her ne olursa olsun hiçbir kadın erkeğin erkekliğine erkekte kadının kadınlığına laf söylememeli hele ki kavga esnasında çok ayıp etmişsin sana bu lafı detirtecek ne dedi gerçekten çok merak ettim ve birde onu demeyle kalmayıp seni on defa aldatırdı demişsin eşim bana böyle birşey dicek ya ben giderim o evden ya da o gider net yani 
(253 puan) tarafından
Valla bi sessizlik bürğdü onu haddini bilecek mükemmel sanıyor kendını benı sureklı elestırıyo ağlayacaksa oynamayalım derler adama onun yaptığını yapmıyorum bende
(5,368 puan) tarafından
Doğrudur ben evin içini bilemem ama ben bunu yapmayı doğru bulmuyorum aranız da daha çok kırgınlık olacak her ilişki de felan aklınıza gelecek özellikle eşinin araya daha çok soğukluk girecek
(253 puan) tarafından
Anam sıcaklık mı vardı soğusun ayda bir yanıma gelıyordu o da kısacık ben ona rağmen onu idare ettim kırgın olsun ben kaç gece kırgın yattım acaba haberi var mı
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Evde saygıyı bitirmiş olmuşsun bravo boli sorunu varsa beraber asmaliydiniz gerçekten iyi olmamis
(253 puan) tarafından
Evet benim saygım vardı onun yoktu bende bıtırdım yapacak bir şey yok
(4,555 puan) tarafından
Hayırlısı neyse o olsun hakkınızda inşallah
0 oy
(613 puan) tarafından
Yani kusura bakma ama aranızda saygıya dair hiç bir şey kalmamış istediğiniz kadar birbirinizi sevin. 

Sen eşine öyle demişsin eşinde belki başka kadınlara gidiyorum demiş. Şahsen ben olsam bir daha asla o adama güvenmem. Adamın yerinde olsam sırf inadina bile olsa asla tedavi olmam. Söyleme şeklin çok yanlış madem öyle bir sorun var kavga etmeden söyleseydin şimdi eşinin da sana söylediği şey senin içine dert olmustur. 
(253 puan) tarafından
Yo bunun şakasını sureklı yapıyor alıstım ben buna karı kız şakası çok yapar
(613 puan) tarafından
Çok çok ayıp eşinin yaptığı şey.
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Valla ne olursa olsun çok ağır olmuş böyle şeyleri karşı tarafi kızdırmak için yapmayın ilişkiye çok zarar veriyor aradaki saygi bitiyor Sevgi azalıyor malesef hakli dahi olsan haksiz konuma dusmussun 
(253 puan) tarafından
Bi kerede ben haksız olayım
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Hakettiyse hiç vicdan yapma 
(253 puan) tarafından
Halletti valla ama insanda merhamet olunca… ben onun gibi değilim işte
(1,220 puan) tarafından
Boşver canım anlasın oda yaptıklarını
0 oy
(6,205 puan) tarafından

Şimdi instagram da dolaşırken gördüm 

image

(253 puan) tarafından
He vallaha ya bu benim ılk delirişim değil ama ilk patlayısım
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Bunlari soylemene birsey diyemem canim insanin tepeaini attiriyolar vazen ama erkek kuvveti diye bisey var Allah muhafaza erkekligine laf ettin diye siddet uygulayabilirdi yüz yüz bakilacak özurler dilenir barisilir ama aklimda hep kalir sadece esinin degil seninde aklinda kalir soylediklerin
(253 puan) tarafından
Yok buna uygulamadı takmıyor Muş gıbı göründü ama baya taktı
0 oy
(624 puan) tarafından
Bence dolmuşsun yoksa bir kadın niye böyle konuşsun durduk yere. Ağlatığı üzdüğü günlere saysın
(253 puan) tarafından
Evet kaç gece kurgun uyudum

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 861 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,182 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 600 göst.
22 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Vesile hakan (839 puan) tarafından soruldu