0 oy
490 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar 4 gündür iyi ruyalar görmüyorum mezarlık ölüler görüyorum tanidiklarimin öldüğünü yada ölmüşleri görüyorum dünde ben ölürsem namaz kilmadim diyorum hesabimi nasıl vereceğim bebegime kim bakacak diyorum tuhaf oldum bugün Allah gostermesin bana bisey olursa bebegime kim bakar bilmiyorum dua ediyorum bol bol sizde de öyle bi dusunce oluyor mu sonuçta annesi gibi kimse bakamaz koruyamaz kötü bi piskoloji 

25 Cevaplar

0 oy
(2,117 puan) tarafından
Kimseler bakamaz Allah korusun 
-Reklam-
0 oy
(8,961 puan) tarafından
Daha ilk gebeligimde hamileyken başladı o düşünceler. Eşime de çocuğu üvey annede büyütme. Sen evlenirsen evlen çocuklara ablan baksın diyorum hep sjsjsjjs
0 oy
(2,475 puan) tarafından

Amannn yaaa düşüncesi bile kötü .ağladım ,:'(eşim bakar ama ikiside bensiz yapamaz .

Rabbım ayırmasın allahim sen hayırlı omurler ver aminnn 

Ay böyle şeyler yazmayın ya çok kötü 

0 oy
(62 puan) tarafından
Bende bunu düşünüyorum insan çok üzülüyor eşime diyorum ben ölünce eğer evlenirsen kızıma babannesi baksın üvey anne yanında büyümesin çocuğum eşimden sonra cocugumu en guvenebilecegim kişi kayınvalidem Allah razı olsun. Kendi annem yaşlı ve rahatsız o yüzden kendi annemi düşünmedim hic
0 oy
(7,434 puan) tarafından
kaynanamın bakmasını istemem cünkü sorumsuz biri kendi annem baksın herkesden cok ona güvenirim ama eşim annemde baksın derse ozaman kötü olur 2 cocuğumda kendine bakacakları kadar başlarında olmak isterim 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 398 göst.
22 Mart 2020 Aile kategorisinde Berna bora (449 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Yildizsumeyye (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 170 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Kdkdkfk (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 525 göst.