0 oy
487 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar 4 gündür iyi ruyalar görmüyorum mezarlık ölüler görüyorum tanidiklarimin öldüğünü yada ölmüşleri görüyorum dünde ben ölürsem namaz kilmadim diyorum hesabimi nasıl vereceğim bebegime kim bakacak diyorum tuhaf oldum bugün Allah gostermesin bana bisey olursa bebegime kim bakar bilmiyorum dua ediyorum bol bol sizde de öyle bi dusunce oluyor mu sonuçta annesi gibi kimse bakamaz koruyamaz kötü bi piskoloji 

25 Cevaplar

0 oy
(480 puan) tarafından
Her annenin korktuğu şeydir bu nomral bu duygular 
tarafından
Ama aklımda öyle bisey yoktu durduk yere 4 gündür benzer rüyalar görüyorum
-Reklam-
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Bu aralar bendede var o doğum yaklaştıkça rüyalar arttı 
tarafından
Namaza başlıyorum bugün inşallah geçer ruyalarim
Doguma yakın bende çok aglamistim sürekli agliyordum
(4,555 puan) tarafından
Allah kabul etsin canim
0 oy
(9,505 puan) tarafından
Ablamın bakmasını isterdim Allah kaynanama düşürmesin 
(4,924 puan) tarafından
Benm eşim Allah var hakkını yemiyim her işi kendisi görür yapmisligi var maşallah  Çocukları yedirir giydirir yeri gelir eve gelince 12ye kdr o bakar bn ortalığı toplarım kendi üstü  o an utusux olur bnm elim dolu olur kendisi yaoar Allah'ım yüzüme bakmış vermiş iyisini ;)

Şu bir gercekki  ya biz gittikten sonra evlenirlerse ..
tarafından
Benim kaynanam da kızının çocuğuna ölür bitane bu diye sever bizimkini de toplum içinde gösteriş olsun diye sever
tarafından
Benim eşimin kendi işi ama iki üç günlüğüne yola gidiyor
tarafından
O da var yani biz kaynana filan diyoruz ama bi de evlenme ihtimalleri var şuan ölseler bakmazlar baskasina sözde ama ölünce fikirleri değişecek elbrt
(4,924 puan) tarafından
Maalesef
0 oy
(1,479 puan) tarafından
Doğuma gittiğimde bana bisey olursa bebegimede bnmle beraber olsun kimse bakamaz ama büyük oglumada annemle eşim baksin
tarafından
Doğum korkusu başka bisey oluyor aslında her an ölüm varken dogumdan niye korkuyoruz bilmiyorum
Allah'm hiç bi evladı annesiz hiç bi anneyi de evlatsiz bırakmasın
0 oy
(1,110 puan) tarafından
Evet bedende hep bunu dusunuyorum bana bisey olursa diye en iyi benim annem bakar ama ya esim annemlere göstermezse bebegimi diyorum sacma sapan seyler giriyor aklima 
tarafından
Benim eşim gösterir ama vermez eşim iki üç günlük yola gidiyor annesi de annannesine bakıyor gorumcemin kızı çok kıskanç bebegime saldiriyor surekli bilmiyorum bebegimin hali nolur
(1,110 puan) tarafından
Allah evlatlarimizin basindan ayirmasin bizi canim kimse annesi kadar iyi bakamaz
0 oy
(4,924 puan) tarafından

Bende öyle düşünüyorum misal ben çocuklarıma evde meyveler yada sevebileceği şeyler yaparım bazen düşünüyorum bana bişey olsa kimse öyle takmaz ne olsa al ye derler birde onların dillerinden ben anlarım konuşunca bazen babası  ne dedi diye sorar bn cevap veririm bana bişey olursa kime anlatmaya calsr derim.

Sonra ağlarım babasida öylece şaşırıp bakar kendi oendme dert yarattim doye ;)
tarafından
Valla babasi bile yeri gelince sabırsız oluyor uykuya dalıyor ativeriyor kucagima deki bakacak
0 oy
tarafından

Kayınvalidem benden iyi bakar heralde o kadar duskundur, annem bana hıc ıyı anne olmadı ama cok ıyı bır annneanne kımseye bırakıcagını zannetmem kızımı almak için ortalıgı bırbırıne katar, babam ve eşi de ayrı dava acarlar kızımı almak için :D biz aileyiz biz alalım Duruyu derler, yani cok sukur gram gozum arkada kalmaz kızım için hepsi birbirine girer 

tarafından
Ne güzel valla benim kızım da ortalıkta kalır bi de çok küçük kimse nazini çekmez annem olsa her türlü bakar da kaynanam sıkıntı yada eşim evlenir mi acaba
tarafından
Kayınvalidem hemen eşimin yanına taşınır, 2 seneye de evlendırmeye çalışır, eşimde bir sure sonra evlenir emınım, evlensin zaten napıcak ömür boyu adam yasımı tutamaz ki, sadece evlendıgı an kızımı aılemın almasını isterim, annem zaten muhtemelen kızımı alamazsa düğün günü yakar bunları :D
tarafından
Zaten derdimiz bebegimiz yoksa evlenirse evlensin napiyim ama bebegime ben kiyamazken başka bi kadin kızar ederse o kötü belki bizi arayacak durmayacak sonuçta bizim kokumuzla büyüyor
0 oy
(2,738 puan) tarafından
Eşim dört dörtlük bakar, şuanda da herşeyini yapıyor zaten. Kimseye emanet etmez. Allah kimseyi bununla sınamasın tabiki.
tarafından
Amin kuzum İnşallah alacaksa da Rab'bim yanına ikimizi beraber alsin
0 oy
(4,198 puan) tarafından
Kimse anne gibi bakamaz. Tek guvenecegim kisi de annem olur. Ama cocugum akli yetecek,kendine hakim olacak yasa gelene kadar en azindan ben bakayim. Allah hepimize uzun omurler versin tabi. Evlenip cocuklari oldugunu falan gorelim. Torun sevelim :)
tarafından
İnşallah canım bende annemin bakmasını isterim ama bilinmez belki Allah korusun ailecek bisey olacak onu da bilemeyiz ama annesiz büyümek eminim çok zordur zaten biraz para biriktiriyim çocuk yuvasına gitmek istiyorum
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Önemli bir hastalığım var ilerde ne olacağım belli değil her insan için geçerli ama kafamda canlı bomba taşıyorum desem yeridir. Bundan dolayı 2. Çocuk bile yapamıyorum. Ki kızımda da bile bu hastalık var mi onu da bilmiyorum.  Çünkü mr cihazında duracak yaşta değil. Her dk bunu düşünüyorum acaba ne zaman bu gerçekleşecek.  Çünkü aynı hastalık ailem de var ve 2 ay önce 15 yaşındaki kız kardeşim çok önemli bir beyin ameliyatı gecirdi %50 di şansı ya ölecek ya da yasacakti. Sukur Rabbım bize bağışladı. Aynı hastalık bende de var ne zaman kanayacak kanarya ben bu şansa sahip olacak mıyım düşüncesi aldığım her nefeste attığım her adımda aklımdan dahi cikmiyor. Rabbım tüm şifa bekleyen hastalara şifa versin kimsenin yavrusunu ortada bırakmasın Rabbım.
tarafından
Amin kuzum Rab'bim hepimizin yardımcısı olsun inşallah annesiz kalan çocuklar ne haldeler Allah bilir
0 oy
(1,178 puan) tarafından
Allah korusun bende aynıyım ya ayri durmam ruhumla gelirim yanina
0 oy
(1,579 puan) tarafından
Benimde korktuğum eşim işte büyük oğlan okulda evde bana bisey olursa küçük çocuk ne yapacak kime nasıl haber verecek diye kendime vesvese yapıyorum 
0 oy
(390 puan) tarafından
Hep duamdır 6 şubat depreminde o kıyametin içinde dedim ki Allah'ım duamı kabul ediyorsun öleceksem 2 çocuğumda benle gelsin kimsenin eline kalmasın bakan olur elbet ama eksik olur yarım olur anneanne babaanne teyze hala farketmez onlarla sofraya oturup karnı doymadığın da annesinden 2.tabağı ister ama belki onlardan utana sıkıla istemeyemez bile yada onlar çocuklarına harçlık verirken boyunları bükük kalır vs bir sürü şey düşünüp hep derim ki Allah'ım ne beni onların arkasına bırak ne onlar benim arkamda kalsın
0 oy
tarafından
Bu düşünce hep aklimda ama eşime hep derim bana birsey olursa kızımı anneme ver sen yanına alma bakamazsın 
0 oy
(441 puan) tarafından
Her anneye geliyor herhalde bu psikoloji bende eşimle bu konuşmayı yapmıştım bana birşey olursa çocuğumu anneme ver demiştim 
0 oy
(12,820 puan) tarafından
Eşim benden iyi bakar ona gözü kapalı güvenirim ama eşime de baksa babaanne anneanne de baksa beni unutur diye üzülürüm :(
0 oy
tarafından
Gözüm kapalı anneme emanet edebilirim ki annem bakar eşim bile annesine vermez kızımızı 
tarafından
Bende anneme guvenirim ama eşim vermez
0 oy
(5,813 puan) tarafından
Babasından daha iyi kimse bakamaz.. Eşime hep diyorum kimseye bırakma kendin bak bana bişey olursa kızıyor bazen deme öyle diye ama olsun.. Ablalarım güzel bakar vs ama bensiz kalırsa bide babasız kalmasın.. 
tarafından
O da doğru kuzum Rab'bim gecinden versin
0 oy
(1,190 puan) tarafından
Tamam anne gibi bakamazlar ama dağ gibi babaları var çocuklarımın arkasinda çok şükür 
0 oy
(104 puan) tarafından
Bende ölüm düşüncesi bazen basardi bana çocuktan dolayı değil de onun haricindekileri hep düşünürdüm psikolojim bozulurdu arada oluyordu yani nasıl hesap verecek ne olacak ölünce felan çok ağır oluyor bu düşünce yaaa bence bir an önce kafandan atmaya bak biraz düşününce önüne gecemiyorsun :(

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 396 göst.
22 Mart 2020 Aile kategorisinde Berna bora (449 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 196 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Yildizsumeyye (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 169 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Kdkdkfk (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 522 göst.