0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından

Hadi bi yorumlayın kızlar yarın büyük gün cinsiyet öğrenicem nasipse :))

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız hissettim 
(73 puan) tarafından
20 kişiye sordum 19 u kız dedi insallah kzıım olur 2 oğlum var zaten tabiki erkek olursa da oda benim canım ama kızda tatmak izterim :)
tarafından
Benimde ilkim oğlan seni çok iyi anliyroum şimdi bir kıza hamileyim kimden duysam.hamile olanlar kızı oluyor binde hit erkek çıkıyor
(73 puan) tarafından
Evet ya erkek cocuk doydum artık :D bide cok zor gözüm korkuyo kız olsun istıyorum
(73 puan) tarafından
Hislerin doğru cıkto bebişim kız :))
-Reklam-
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Hiç anlamam valla rabbim hayırlı bir evlat versin cnm sağlıklı sıhhatli doğsun inşeAllah
0 oy
(1,178 puan) tarafından
Erkek gibi 2 oğlum var ultrason resimleri ne baktım baş yapısı çok benziyor hayırlısı olsun sağlık la gelsin inşallah 
tarafından
31 giriyorum kız
(73 puan) tarafından
Yokbenimki için dedim sizinki geziyodur artık zaten ilk olarak hissetmeniz
tarafından
Ha tamam canım ben doğum yaklaşıyor az kald
(73 puan) tarafından
Allah kucgına almayı nasip etsin presnsesini rabbim banada kız evlat nasip etsin eşimde bende yıldık 2 erkekten :D
(73 puan) tarafından
Kızmış bebişim :))
0 oy
(8,008 puan) tarafından
Kesin kız yüzde 90 kız diyorum kıza benzettim çünkü. Öğrenince yaz merak ediyorum:)
(73 puan) tarafından
İnan varya 80 kere yazıyorum baskalarına cinsiyet öğrenin yaz dıyorum yazmıyolar ben yazıcam ama merak etmeyin :)))) yarın insallah kız olursa dile benden ne dilersen
(8,008 puan) tarafından
Kız bende hep cinsiyet postlarina cvp veriyorum bana sonra söyleyin merak ettim diye tamam diyip söylemiyorlar. Rabbim gönlünüzdeki gibi versin inşallah. Rabbim sağlıklı hayırlı bir kız evlat nasip etsin❤️
(73 puan) tarafından
Kızlar bi kızçem olacak nasipse yorumlarınız için teşekkürler
(8,008 puan) tarafından
Şimdi ne dileyeyim senden :)) tuturdum bak kızmış dediydimde inanmadiydin:)) hayırlı olsun inşallah canım
0 oy
(347 puan) tarafından
Erkek gibi öğrenince yaz 
0 oy
(2,922 puan) tarafından
2 erkek bebişin varmış inşallah hayırlısıyla kız bebişin olur o kadar tatlı ki bakışları bile nazlı oluyo ♥️
0 oy
tarafından
İrkeeek dıyorum yazın ıgrenınce

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 93 göst.
21 Mart 2023 Aile kategorisinde 175766 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
0 oy
11 cevap 715 göst.
15 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu