0 oy
215 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (11 puan) tarafından
Kızlar kuaföre ağdaya falan gidemiyorum lazere falan o yüzden eve almayı düşünüyorum evinde lazeri olup memnun kalan var mı gerçekten tüylerini azaltıyor veya bitiriyor mu veya makinenin kullanan varsa makinesini ne fiyatı ne kadar ortalama

5 Cevaplar

0 oy
(257 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

bn bunu kullanıyorum 8 seans yaptım %50 bitti 
-Reklam-
+1 oy
(4,220 puan) tarafından
Ben direk kuaföre gidiyorum canim daha kolay oluyor bence
(11 puan) tarafından
Önceden gidiyodum artık gidemiyorum malesef
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Tamamen bitirmiyor çıkma süresini uzatıyor birde azalıyor düzenli olarak kullanınca bırakınca geri çıkıyor. Ama çok rahat daha az acı , haziran da 5800 e almıştım braun şimdi 9800 olmuş 
(11 puan) tarafından
Hani baya bı aazaltiyorsa almak istiyorum
(1,159 puan) tarafından
Kullandığınız süre içersinde azaltıyor ama bırakınca geri çıkıyor tabi. Artısı nedir derseniz sık sık uğraşmıyorsunuz. Düzeninizi kurunca ayda 1 defa yeterli oluyor. Bence tamamen bitirmekten daha sağlıklı diye düşünüyorum uyutması.
(1,014 puan) tarafından
Bende aldım farklı marka kolaylık olsun diye ama lazere gidicem galiba param çöp oldu gefcek lazer değilmiş ev tipi olanlar sadece uyutuyormus tüyü
(11 puan) tarafından
Anladım cnm saol
0 oy
(7,365 puan) tarafından
ben güzelik merkezine gidiyodum da hamileyim diye erteledim 
(1,694 puan) tarafından
3 bin çok az değilmi burda en az 10 bin
(7,365 puan) tarafından
kapanyaya girdi dediler sonra hemde taksit yapcez 3 bin dediler  benim ertelendi ama doğumdan sonra yeniden başlıcem
(762 puan) tarafından
3 bin mi bedava resmen bizim burda en kıytırık yer bile 7-8 binden başlıyor iyi yerler ise 15-20 bin
(7,365 puan) tarafından
palıymış canım
(762 puan) tarafından
Tüyleri bitirsin de ödemeye razıyım zaten her ay düzenli kuaföre 200-300 veriyoruz toplasak aynı hesaba geliyor. Gebelikten sonra başlayacağım insAllah
0 oy
(580 puan) tarafından
Benim var. 4 sene önce yapmıştım ve hala etkisi gitmedi. Şuan hamileyim, hamilelik bittikten sonra tekrar yapacağım. Yavaş yavaş eski hali gibi olmasada yine çıkmaya başladı. Sadece genital bölge ile koltuk altı biraz bacaklara göre süresi daha kısa oluyor 4 sene sürmedi tekrar çıkmaya başlamıştı

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 27 göst.
0 oy
0 cevap 43 göst.
0 oy
2 cevap 151 göst.

378,825 soru

11,339,198 cevap

34,803 kullanıcı

...