0 oy
691 göst.
Aile kategorisinde (620 puan) tarafından
Fazla yüz göz tez ayrılık getirir derler öyleymiş peki siz kaynınızla gıcıklık yaşadığınız varmi 

29 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Görüşmüyorum evlerine gitmiyorum evime almıyorum oğlumu göstermiyorum o yüzden kafam fazlasıyla rahat çok şükür 

(450 puan) tarafından
merak ettim kavalınızınız evime almıyorum dediniz eşiniz bu duruma ne diyor merak ettim
tarafından
Saygı duyuyor ve her zaman yanımda duruyor cnm elhamdülillah
-Reklam-
+1 oy
(2,092 puan) tarafından
Olmadı için yok olsaydı heralde çok samimi olmak istemezdim bende.

Hayırdır bisey mi oldu
+1 oy
(967 puan) tarafından
Kaynimla kaynanamin huyu ayni diyim sen anla
+1 oy
(3,076 puan) tarafından
Hayır çünkü sadece merhaba merhaba 
(9,575 puan) tarafından
Aynı ben kaynım uzakta yaşıyor yılda bir kere bayramlarda görüşürüz oda hoşgeldin, hoşçakal o kadar :))
0 oy
(7,379 puan) tarafından
canım borcu var hala vermiyo  bende artık konuşmak dahi istemiyom 
0 oy
tarafından
Yok yok yok çok şükür 
0 oy
(6,214 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

5 kaynim var en küçüğü 49 yaşında :D o yüzden olmuyor öyle şeyler 

(3,672 puan) tarafından
Ne 24ü 24 değil o. 19 19 maşallah diyorum he
(6,214 puan) tarafından
Ah keşke 19 olsam diyorum sonra diyorum ne güzel geçirdik o günleri dönmek olmaz ☺️
Kaç çocuğun var senin de
(3,672 puan) tarafından
İlk evliliğmden bir kızım var 13 yaşında ikinci evliliğimden de minnak bir kızım var 1 yaşında. Ben hayatı değişik yaşayanlardanım. :)
(873 puan) tarafından
Kız bnde 23 um ama pasifim bırz bende cıngarlık sesımın cıkmasını ıstyrm bnada anlt ne ypyrsn yada nasıl davranıyorsun yanı kendımı ezdrmek ıstmyrm bırde senii merak eden benn :-D
(6,214 puan) tarafından
Ayy degisik yaşayan neden olasın mutluluk nerde ise orda olursun eh büyük hakkın
Allah her zaman iyi insanlar ile karşılaştırsın ❤️❤️
Allah ikisine de güzel kaderler yazsin maşallah onlara ❤️

Azracan11
Canım valla pasif olmayacaksın kim sana nasıl geliyorsa öyle gideceksin Aman terbiyemi bozmayayım Aman karşıdakinin Kalbini kırmayayım dersen çok üzerler deviri artık Aa bu bana yumuşak davranıyor ona yumuşak davranayım değil de he dur bu bayağı yumuşak Ben bunu bir ezeyim Devri olmuş
Zamanında benim annemi çok ezdiler Buna hep şahit olurdum hep küçüklüğünden beri asla kimseye susmam diyordum ve gerçekten de öyleyim bir olay oluyorsa anında en sert tepki benden gidiyordur
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Benim kaynım çok sinir bi tip. Herkesle dalga geçer herkese laf sokar ego tavan. Ama fos ego yani içi boş adam. Allah'a şükür uzağız da görmüyorum, yan yana gelince mutlaka bi laf atışması yaşıyoruz. En son ben yine he sensin diyorum da öyle kapanıyo konu, yoksa asla susmaz. İşte edepli edebinden susuyo, edepsiz de ben susturdum sanıyo özetle bu
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Sesimi bile bilmezler 
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Evet büyük kaynım benden 2 yaş büyük eşimden 2 yaş küçük beni dövmeye kalkmıştı annesi kardeşi zor tutmuştu eşimde askerdeydi nedeni kızım onu uykusundan uyandırmış. İkinci kaynimla eşim kavga etti eşim evi terk etti beni dövmeye kalktı babası izin vermedi. Anlatsam uzun okur kısaca sadece bunları anlattım. Banyomuza bile karışirdı büyük kaynım 
(1,185 puan) tarafından
Bu nasıl hadsizlik ya nasıl dövmeye kalkarlar şok oldum gerçekten
(7,940 puan) tarafından
Allah'a hhave ettim. Dilerim Rabbimden her gün karılarına bakıp keşke yengemiz gibi olsaydilar karılarımiz desinler
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Yaşadım onunda en kralını yaşadım 
0 oy
(440 puan) tarafından
Çoooooooooooooooooooooooook vardi bana karşı şahsi bir kere oldu lafını verdim kestim önünü eşime karşı çok haksızlık yaptığını düşünüyordum o yüzden evlenince de sıkı olmadık hatta şöyle ki toplasan beş kere telefonda anca konuşmuştur eşim ve evimize sadece bir kere davet ettim bir buçuk senedir uzaktan iyiler yakından kullanmaya çalışıyorlar maalesef 
0 oy
(985 puan) tarafından
Eşimin evinde bedava fan oturdukları için önemsemiyorum hatta yok saydım dedim kv.me bekar olduğu için başka şehirde iş buldu bizim olduğumuz yer tatil bölgesi bu sene hiç gelemedi de rahatım ohhh misss
0 oy
(667 puan) tarafından
Aynı evde yaşıyoruz ve malesef karısıyla kızıyla beraberinde...Para pul hesap eşimin elinde ..güya eşimden büyük ama sırtımızdan geçiniyor ..haram zıkkım olsun hakkımız nefret ediyorum artık kendisinden 
(620 puan) tarafından
Daireler farklimi
(667 puan) tarafından
Yok kız aynı ev
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Hiçbir zaman onu saymadım bilmem tanımam böyle mesafe herzaman çok çok iyi herkes için unutmayın insanları tanıyın sonra ne yapıyorsanız yapın 
0 oy
(5,607 puan) tarafından

Gıcıklık değil bildiğin gırtlağını sıktığım oldu :D

0 oy
(3,851 puan) tarafından
Yılda bır ıkı görüşürüz ama elimle woden cok konusuruz o yuzden gıcıık kapıyorum kendısıne. 
0 oy
(6,320 puan) tarafından
Çok rahat küfürlü konusur. Gelir koltukta uzanır bir bacağınıda koltuk tepesine atar. Kanka diye hitap eder. Ay geçen gelmiş bana diyor yeğenim aynı bana benziyor bana çok bakmışsın demek ki gülerek. Hani kime bakarsan çocuğun ona benzer derler ya. Çok patavatsızdır. Ama bir sorunum yok iyi insan iyi anlaşırız. 
0 oy
(551 puan) tarafından
Bizimki fazla yüz gözden değil de onun dengesizliginden. Ortanca kaynimla yaşarız genelde bayramdan bayrama yan yana geliriz ama her şeyime laf eder. Karısına gelince ağzını açamaz çocuk gibi susar herseye ine. Bana gelince kocamdan çok burnunu sokar herseye. Allah'tan eşim cevabını veriyor da ben duymazdan geliyorum 
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Eşimin ailesinde en sevdiğim iki insan kaynım ve eltim. Hiçbir şeyime karışmazlar ve her konuda destek olurlar. Biliyorum ki abisiyle sıkıntı yaşasam abisine karşı beni savunacak tek insan kaynım olur

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 691 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,483 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 307 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
24 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kardelen.kardelen (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 160 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde sweetlady (620 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,070 cevap

34,835 kullanıcı

...