0 oy
344 göst.
Aile kategorisinde (1,943 puan) tarafından
Kızlar 32 haftalık hamileyim bugun bebeğim doğduktan sonra küveze girecekmiş bide özelde küvez ücreti alıyolarmı

10 Cevaplar

+2 oy
tarafından
İnşallah öyle  birsey olmaz allahin mucizesi belki sapasağlam doğar küveze girmez böyle düşün güzel olsun 
(1,943 puan) tarafından
Inşallah
-Reklam-
+1 oy
(293 puan) tarafından
Neye göre kalacak mis nasıl hemen anlamışlar mesela  bı dogsaydi önce sağlıkla
(1,943 puan) tarafından
Hem alt çene geriliği var hemde triozmi 11 mozaiklik çıkmış genetik araştırcakmış kesin kalır dedi dr elim boş çıkcam hastaneden
(293 puan) tarafından
Başka doktora gittin mi emin olmak için bi araştırma hastanesine faklı doktorlarada görün  umarım sağlıklı haberler alırsın bebeğini kucağına alıp öyle evine gelirsin
(1,943 puan) tarafından
Gitrim tabi amniyosentez sonucunda çıktı hangi dr a gştsem aynı şeyi söylüyolar
(293 puan) tarafından
Yani net bişey demediler mi gen fazlalığı mi nedir down sendromu mu ne anlam içeriyor ki bu  triozmi 11 şimdi baktım da netten bişi anlamadım  size açıklamasıdilar mi nedir ne değildir diye merak ettim ilk defa duydum bende
(1,943 puan) tarafından
Çok nadir olduğu için dr larda açıklama yapamıyorlar doğumdan sonra görcez diyolar ama down sendromlu değilde başka sendrom olabilirmiş kromozom anormallik falan da var
+1 oy
(2,346 puan) tarafından
Doğmadan neden böyle bir şey dediler sıkıntısı mi var şu anda usg de falan 
(1,943 puan) tarafından
Ultrasonda alt çene geriliği var amniyosentezde triozmi 11 çıktı
+1 oy
tarafından
Bence doktor değiştirmelisin açıklama yok neye göre kime göre ne için alınıyor kuveze hiç bir açıklama yok mu?? Kuvez ücretsiz ama bazı özeller çakal , alıyorlar ücret 
tarafından
Aaa doğru hatırladım ben bu kadını doktor doktor gszmisti
(405 puan) tarafından
Cok zor rabbim yardımcısı olsun bnde verdm genetk test riskli gözüküyordu 20 gün sonuc bekledim stres den zayıfladım ama allaha sükür temiz cıktı bebegim saglıklı insallah bu arkadasımız da aaglıkla alır bebegini kucagna
(1,943 puan) tarafından
Ayyy amin inşallah
tarafından
Ben inanıyorum sağlıklı bir şekilde kucağına alacak ❤️
(1,943 puan) tarafından
Sağol allah razı olsun
+1 oy
(1,787 puan) tarafından
Yenidoğan yoğun bakımı özelde olsa devlette olsa ücretsiz yoğun bakımların hepsi öyle. Ama bence en az 2 3 dr daha git ve bu konudan hiç bahsetmeden muayene ol onlarda görecekmi çene bakalım
(1,943 puan) tarafından
Gittim 3 tsne doktora 3üde gördü
(1,787 puan) tarafından
Hıı o zaman Allah seninde bebeğinin de yardımcısı olsun ben bilmiyorum nendemek olduğunu ama inşallah düzelen birleydşr
(1,943 puan) tarafından
Inşallah canım benim teşekkür ederim
+1 oy
(1,273 puan) tarafından
Yenidoğan yoğun bakım hizmetleri ücretsiz her hastanede. Belli bir gün ama. 1 aya kadar mı artık bilmiyorum.
(394 puan) tarafından
1 ay ücretsiz diye bıliyorum bende
+1 oy
(2,089 puan) tarafından

Senin bebeğini çok merak ediyorum

İnşallah gerek kalmaz gelirsiniz beraber eve.
(1,943 puan) tarafından
Inşallah ama kesin kalır dedi dr
+1 oy
(217 puan) tarafından
Özelde fark etmiyor. Ücretsiz 
(1,943 puan) tarafından
Ne kadar kalırsa kalsın yine ödenmiyor deme?
+1 oy
tarafından
Yine herşeyi Allah bilir bana da yanlış iğne vurmuşlar anne karnında felçli doğacak demişler özelde doğmuşum bide düşün devlet de değil şükür hiçbir yerimde bişey yok sapasaglamim Allah'tan ümit kesilmez rabbim bebeğini sana sağlıkla kavuştursun
(1,943 puan) tarafından
Amin canım benim
+1 oy
(201 puan) tarafından
Senin yerinde olsam bi şehir hastanesine veya egitim ve araştırma hastanesine gider tekrar bi baktırırım özeller bilerek para koparmak icin cocukları boş yere kuvezde yatırıyolar cunki cok para alıyorlar extradan .. bunu bizzat özelde calısan bi hemsire yazmıştı ondan özel olmayan hastanede bebegin durumunu anlatmadan hic bisey yokmus gibi bi baktır ne dicekler ?
(1,943 puan) tarafından
Yok amniyosentezi devlette yaptırmıştım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 321 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 189 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Funda6363 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 169 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Saida Nasirova (199 puan) tarafından soruldu