0 oy
299 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Selam kızlar

Ben çox kotuyum fikir almak istedim

Kızlar ben fazla acık sözluyum işte hic bir fikrimi kendime saklamam Herkese Eşime anneme soylerim birde ustune hepsine tepkiyle Fazla da sikayet ederim İcimde kendime  sakladiğim hic bir fikrim yok Bence bu da beni degersizleşdiriyo bide üstüne sinirli ne biliyim kotu biri yapiyo Amma ben kotu biri deyilim Etrafimda sevilirim 

Olduğum gibi davranmaq istemiyorum herkesin ne guzel gostermediyi yanları var Bunu ben nasil basara bilirim? 

Her lafa nasil yapyim atlamıyım?( onceden boyle deyildim sessiz sakin bir yapm vardı Sanki hayat beni boyle yapdı kendimi koruma ic gudusuyle yapiyorum sanırım Lutfen bana akıl verin

7 Cevaplar

0 oy
(168 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ay aynı ben senin ve benim gibi kişiler aslında aşırı merhametli ve iyi yürekli olurlar biliyor musun çabuk parlar çabuk soneriz biz en vicdanlı da bizizdir inan bunu demen yanlış olduğunu bilip farketmek bile ne kadar iyi olduğunu gösteriyor narsist değilsin en azından haksizken bile haklıyım diye gezinmiyorsun
-Reklam-
+1 oy
(4,390 puan) tarafından
ben de patavatsızım☺️
+1 oy
(1,119 puan) tarafından
Canım patavatsız insanı kimse ciddiye almaz.Bırak da sözlerin altın değerinde olsun 
0 oy
(763 puan) tarafından

Diyor ya kelin ilacı olsa kendi kafasına sürer :Dbende öyleyim ne yazikki bu yüzden de hep kötü biliniyorum. Birşeyleri içimde tutamıyorum özellikle bir tartışma sırasında asla iki yüzlü davranmıyorum o an ne hissediyorsam söylerim bu yüzden çok tepki de alıyorum ama umrumda değil içimde kin nefret birikeceğine o an dile getiriyorum konu kapaniyor

(763 puan) tarafından
Hiçbirimiz başta böyle değiliz de işte sessiz kalınca bu zaten küsmez darılmaz bilmem ne diye diye diye üstümüze gelince savunma mekanizması oluştu istemsiz
(763 puan) tarafından
Aynı aynı gerçekten bana diyor bir kere de ses etmwseydin ne olacaktı diye.
Benim ailem de öyle hatta annem bile bana diyor ki eşini üzme kıymetini bil :D
(2,479 puan) tarafından
Bende insanları kırmamak için hiç laf söylemem, gerçekten iyi davranırım hep hüsnü zan yaparım ama insanlar o hassasiyette olmazsa bana karşı çok üzülürüm. Özellikle benim yapmadığım düşünmediğim şekliyle beni suçlayıp laf sokma çabalarına giren patavatsız insanları sevmem. Kimisi bunu değerli olmak için yapıyor çünkü gerçekten açık sözlü olduğu için değil. Kırmadanda seçilebilir kelimeler..
(763 puan) tarafından
Yani açık sözlüyum derken asla öyle sen söylesin sen böylesin diyen biri değilim biri canımı ne kadar yakarsa yaksın yine onun uzulecegini düşünüp söylemem. Sadece o an birşey aksa mesela savunurum yani o kara dedi diye kara demem
(2,479 puan) tarafından
Anladım canım olması gereken
0 oy
(232 puan) tarafından
Ortada sana dokunan bi haksızlık varsa hic susma icine atma hemen anında icinden geleni söyle bence ..ama mesela senle alaklı olmayan baska konularıda hic tınlama atlama lafa derim kendini tut banane de yorum bile yapma 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Senle alakası olmayan laflara girme boşver de geç ya da sana danışılırsa aşırıya kaçmadan söyle fikrini ama onun harici bi yanlış varsa söyle melisin dozunda ve ayarında bu sefer de takmıyorlar biliyor musun ayrıca sen nerelisin şiveli konuşuyorsun gibime geldi. 
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Ben önceden tutamazdım içimde ama baktım ki kimsenin hayatı beni ilgilendirmiyor herkes başının çaresine baksın düşüncesindeyim ben nasıl baktıysam birşeyi anlatacak kende önce diyorum başkası bana anlatsa beni ilgilendirirmi hayır o zaman gerek yok ne gerek var ki paylaşmaya sonra herkes başka bı fikrini söyleyip işime karışacak zaten 

İlgili bir soru bulunamadı

380,742 soru

11,399,616 cevap

34,927 kullanıcı

...