0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Günaydın güzellikler şöyle ki bende çok uzun süredir kansızlık var iğne vuruluyodum ama artık değerlerim biraz iyi olunca doktorum ferrozinc kapsül verdi aç karna kullanılması gerekiyor iki gündür aç karna kullanıyorum aldığım gibi geri kusuyorum tok karna alınca da ayni şekilde oluyor tekrar doktora gidemem uzak çünkü sizin kullandığınız reçetesiz bir kan ilaci varsa söyler misiniz? Birde bunun yanında kilo verme sürecindeyim fakat çok yavas ilerliyor yani 3 ayda 4 kilo vermişim bunun kansizlikla alakasi olabilir mi cevaplarınız icin teşekkürler 

4 Cevaplar

0 oy
(3,302 puan) tarafından
Yaptığın diyeti bilemiyorum belki düzgün bir listen yoktur ama demir eksikliği kilo vermeyi zorlaştırır.
tarafından
Protein ağırlıkli besleniyorum ve aralıklı oruç yapıyorum abur cubur kızartma yok sabah iki dilim kepek ekmeği yerim
-Reklam-
0 oy
(3,746 puan) tarafından
Kan iğnesi iste canım kansızlık kilo vermeye engel tabi aslında vücudun ihtiyacı olan bireyin eksikliği kg vermeyi zorlastiriyor
tarafından
Peki napmam gerek yani şöyle diyim kuru üzüm de kan olsun diye yiyorum tek başına yetersizde takviye olarak tavsiyen var mu
(3,746 puan) tarafından
Hergun ac karna bir kaşık keçiboynuzu özü ye canım en doğalı bu ama dediğim gibi iğnede vurulabilirsin benimde çok düşüktü hem iğne hem hap hemde keçiboynuzu içerek toparladım
tarafından
Pekmez içiyorum çiçeğim keçiboynuzu hiç denemedim onu da bi alıp deniyim
0 oy
tarafından
Kansızlık değerlerin bozuk olması  kilo verimini engelliyor 
tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
(2,166 puan) tarafından
Evet vitamin değerleri düşük olunca kilo verimini engelliyor.
tarafından
Çok teşekkür ederim balım tekrar baktircam kan değerlerime

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 355 göst.
21 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esnmhmt (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 322 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde Seymasel (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
18 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ercaneymen (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 567 göst.

385,466 soru

11,526,430 cevap

35,197 kullanıcı

...