0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kızlar 6 senelik evliyim 2 sene başka şehirde yaşadık eşimle cocugum olunca kaynanamın yanına taşındık  3 sene kaynanamla kaldık bizi evden kovdu anlaşamadık neredeyse 1 senedir köyde kayinpederimin yanında yaşıyoruz adamın yediğimizde ictigimizde gözü var aynı kaynanam gibi eşim subatta Allah izin verirse askere gidicek oğlumla ben başka şehire teyzemin yanına gidicem ama nasıl olcak bilmiyorum sürekli iç sıkıntım var iş bulabilirsem calisicam oğlumu kreşe vermeyi düşünüyorum çünkü teyzem ben bakamam dedi eşim askerdeyken ona da kimse para göndermez kredi borcumuz var eşyalarımizin yarışı başka şehirde yarışı burda nasıl olucak biticek hiç bilmiyorum burda da yapamıyoruz kayinpederimin evinde eşim babasıyla birlikte çalışıyor ama esime para vermiyor önceden mutfak alışverişini yapardık şimdi onu da yapamıyoruz nolur dua eder misiniz kızlar en azından şu iç sıkıntım geçsin belki kabul olur dualarınız:)

2 Cevaplar

0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ah canim çok zor ya bı orda bir burda 

Yanlış anlamzsan ailen yokmu
(1,946 puan) tarafından
Babamla annem ben doğmadan ayrılmış o yüzden hiç tanimamistim babamı ama Ağustos ayında buldum babamı tanıştık görüştük ama beni daha sonra aramadı annem de bana iftira attı namusuma laf etti kı zaten eşin askere gidince yanıma gelme dedi kısacası varlar ama yoklar
-Reklam-
0 oy
(3,028 puan) tarafından
Rabbim sizi darda koymasın kimseye yük etmesin şimdiden iş bullsan oraya taşınsan eşin öyle gitse tek başına gitsen napcaksın ki 6 ay az bir süre değil rabbim hayırlı yerden güzel kapılar açsın
(1,946 puan) tarafından
Tek başıma kira veremem ki :( eşimde teyzemin yanında kalmak istemiyor o sürede
(1,946 puan) tarafından
Ayrıca Allah binlerce kez razı olsun cokk teşekkür ederim duan için Rabbim herkese hayırlı ve kolay kapılar açsın insallah
(3,028 puan) tarafından
Amin canım zamanh geldi mi her iş yoluna girer sen merak etme bu duayj çok tekrarşa Allahın izniyle açılır işlerin
Rabbi Yessir "Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 53 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde filizzz (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
7 Ocak 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Fatmaa (1,758 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 171 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy