0 oy
22 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (171 puan) tarafından
Bu bel ağrısı dayanılacak gibi değil hanımlar ortadan ikiye ayrılıyor sanki hamileliğim çok zor geçiyor gerçekten ya yine de şükür diyorum bulantı mide yanması derken simdi de bel ağrısı son zamanlarda çok sık sırt üstü yatiyodum ona bağladım ben biraz kalcaliyim da belim boşlukta kalıyor acaba ondan mi ağrıyor nasıl geçer bu sıcak su koysam filan zararı olur mu acaba

3 Cevaplar

0 oy
(746 puan) tarafından
Yastıkla uyusana beline köy yumusak olsun . Birde sırt üstü yatilmaz sola yatilir
(171 puan) tarafından
Ben önceden yüz üstü uyurdum sürekli şuan göbeğim çıktığından belli uyumuyorum hep sağa sola dönüyorum denerim ama teşekkür ederim
(746 puan) tarafından
Bende öyleydim hep yüzüstü ama öğrendiğimde beli sağ sol yatıyorum
-Reklam-
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Doktoruna danış canım benimde çoktu magnezyum verdi bide maden suyu icebilirsin maynezyumlu
(171 puan) tarafından
Onu her gün içiyorum midemi rahatlatsın diye bel içinde iyi geliyorsa devam ederim o zaman çünkü feci ağrıyor
(4,548 puan) tarafından
Benimde çok ağrıyor magnezyumu doktor ikiye çıkarmıştı son haftalarda kramplar basladi bide Rabbim.saglikli bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin evlatlarimizi
(171 puan) tarafından
Amin inşallah sagolun bir avazda kurtulursunuz inşallah:)
(4,548 puan) tarafından
Amin cümlemiz inşallah ♥️
0 oy
(205 puan) tarafından
Benimde aşırı bel ağrım vardı doktor bana bebek beline yakın durduğu için beline ağrı yapıyor dedi cinsiyetine erkek demişti erkek bebeklerde bel ağrısı çok sık olurmuş doğuma kadar ağrım vardı benim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 51 göst.
21 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Beyza.0943 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 42 göst.
6 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
10 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nilayksa (1 puan) tarafından soruldu

381,062 soru

11,408,040 cevap

34,945 kullanıcı

...