0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (527 puan) tarafından

image

Ben trenyoldan baktım çok pahalı geldi belki çarşıda daha ucuz diye size sormak istedim belki alanınız vardır 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oturaktan kastın ne 
(527 puan) tarafından
Canım bebeğim 5 aylık olacak oturtmaya basliycam dur resim atıyım
-Reklam-
0 oy
(527 puan) tarafından
400 lira falan bana pahalı geldi 
0 oy
(86 puan) tarafından
Ben almadım desteksiz oturmasını geciktiriyormuş
(527 puan) tarafından
Yaaa bende kızıma almadım ama gözüme güzel geliyor alamak istedim oğluma
(86 puan) tarafından
Bende oğluma almak istedim araştırınca öğrendim ona oturunca arkasına yaslanıyoe bir zaman sonra her oturduğunda arkasında destek arıyor bulamayınca düşüyor. Ben onun yerine mama sandalyesi aldım ikiye ayrılıp sandalye çalışma masası sandalye oluyor bebeğim 4 buçuk aylıktı aldım ondan sonra kendisi desteksiz oturdu zaten
0 oy
(2,539 puan) tarafından
Trend yoldan aldım 390 falandı galiba önü böyle açılmıyor benimkinin çok memnunum iyiki almışım dediklerim arasında valla 
(527 puan) tarafından
Bana pahalı geldi ya
0 oy
(281 puan) tarafından
Ebebekten aldım iki hafta önce falan memnunum kullanışlı birşey bence küvetin içine koyuyorum banyosunu öyle yapıyorum sofrada yanımızda oturabiliyor yemeğini öyle veriyorum güzel yanii. 350 liraya aldım bu arada 
(527 puan) tarafından
Bana biraz pahalı geldi ya ama oğlum çok hareketli içinde dururmu bilemedim yorumları okuyunca
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Bende severek aldm ama malesef kızım ayağını yerden destek alarak iki kere geriye itti kendini 7 aylikti daha. Bi daha da binmedi. Boşuna almışım yani. Bana göre gereksiz biz kullanamadk. 
(527 puan) tarafından
Yaaa benim oğlum da çok hareketli o zaman bizde kulanamiycaz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 208 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,094 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.
28 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yalandunya34 (496 puan) tarafından soruldu

380,252 soru

11,384,759 cevap

34,884 kullanıcı

...