0 oy
185 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (652 puan) tarafından
Üç seanasta biter demişlerdi başta acemi biri yaptı iki seansıni sonra ben kabul etmedim acemi olduğu için uzman olan doktorun yapmasını istedim. Altidir gidiyorum bı diş için her gittiğimde bir ay sonrasına gel diyo hala yemek yiyemiyorum o dişimden normal mi sizce bu durum

7 Cevaplar

0 oy
(4,140 puan) tarafından
Normalde  oyar sinirleri alir . Eger cok derin supheliyse gecici dolgu koyar bi hafta sonra gecici dolguyu alip gercek dolgu koyar . Geciciyi agri varmi yokmu tam temizlenmii diye anlamak icin koyarlar. Ozelde. Devleti bilmiorum da.
(652 puan) tarafından
Geçici dolgu koyuyo bir ay sonra gel diyo. Geçici dolgu da hemen duşuyo. ozele gidiyorum daha önce bende başka yerde yapmıştım ilk defa bu kadar uzun sürdü dediğiniz gibi  en fazla iki seansta bitiyoru hep
-Reklam-
0 oy
(2,258 puan) tarafından
Geçen ay yaptım ben 2 seansta ilkinde sinirlerini alıp kanalları açtılar ikincisinde kanalları doldurdular. İlki 15 dk sürdü 2. Si 1 bucuk saat 
0 oy
(1,427 puan) tarafından
Benim yaptırdıklarımda mı bir sıkıntı var acaba tek sefer 40 dk gibi bir sürede yapıldı hep 
(652 puan) tarafından
Bende başka yerde yaptirmiştim tek seferde bitirmişti. Bunda bı dışı bı turlu bitiremediler.
(4,140 puan) tarafından
Kimk dis hekimi gecici dolgu koymuyor. Tamamen temizleyip temizlendigine emin olup kalici dolguyu yapio. Kimi hekim ise temizliyor gecici koyuyor . Tam temizlenmismi sinirler diye garantiye aliyor agri varmi yokmu denemek amacli
0 oy
(4,624 puan) tarafından
Ben iki disimr yaptırdım gecen ay 1kanal bir doldu iki seansta bitti kökten tamamen çürümüş masal oyuncak firlatmssa ondan bile haberim yoktu bi is var onda
(652 puan) tarafından
Banada öyle geldi acemi olan bozdumu dişimi diye düşünüyorum ondan bu kadar uzun sürmüş olabilir mi
0 oy
(5,333 puan) tarafından
Vala cnm bende özele gttim 4 milyara yakın para verdik ilk başta sinirini aldı bir hfta snra gel dedi bı hfta içinde baya agryordu yine gttim agryor dedim içini bosalti ağırmamasi gerekiyor dedi bir hfta mulet verdi bnde bişey yiyemiyordum snra iki gün ağrıdı geçti gttim dolgu yaptı ağrı kalmadı cnm anitiboyotik kullansana geçmese çekime kadar gider 
(652 puan) tarafından
Benimkinde ağrı yok cnm. Sadece dolgu yapiyo diğer gün duşuyo yemek yiyincede arasına giriyo.diğer taraftan da yiyemiyorum onuda yap dedim üç tane kaplama yapılması gerekiyo bu bitince yaparım dedi bı turlu bitiremedi. İlk defa bı kanalın 6 seans sürdüğünü görüyorum
(5,333 puan) tarafından
Benm derin de rontgende çürük baya derindi sizliyordu hata ama dolgu iyo yapmiuormu acaba benm yaklaşık.bir aydır şeker bile üstüne yiyorum ilk bsta bnde bir hfta agirli geçti ama dolgu geçmesi imkansız valah acaba doktor iyi deglmi
0 oy
tarafından
Acemilikten değil eşimde özelde yaptırdı 7. Seferde bitti ek ücret alınmadı . Sinirleri alınmasına rağmen bazen dişler inatçı oluyor ve iltahap sökülmüyor ondan dolayı uzamıştı 
0 oy
(967 puan) tarafından
Ağrı oluosa kapatmiodur bekliodur her gittiğinde ilaçlama ypiodur geçici dolguyla kapatiodur kanalına guvenmioda olbilir yada sorunsuz bırakmak için de olabilir yani biraz fazla uzatmis
(652 puan) tarafından
İlk yapan asistaniydi acemi biriydi o bozdu sanki dişimi onunla uğraşıyor gibi geliyo banada

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 76 göst.
15 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne adayiiii (259 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
6 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde BirMelek (1,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
0 oy
5 cevap 159 göst.

378,917 soru

11,341,857 cevap

34,808 kullanıcı

...