0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından

Hanımlar Merhaba. Ben boşandım. Severek ayrilma oldu çünkü sevgi herseye yetmiyor malesef. Onunda sevgisi vardı sözde ama bilmiyorum gerçi sevgisi olsaydı sonumuzda böyle olmazdı diyorum. Sonuç olarak büyük olaylarla ayrıldık. Ama insan bazı şeyleri merak etmiyor da değil. Özet geçtim size. 

Sorum Şu ' Doya doya yasayamadigim her duygunun düsmanıyım ' ne demek. Ve ne anlamda söylenmiş olabilir sizce? 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kisitlanma gibi anladım ben yaşayamamış şeylere düşman olmuş 
(2 puan) tarafından
Evet bunu yapması gerekirdi ama çok dik başlı gururlu sevgim vardı diyordu ama boşanmaya da koşarak geldi.
tarafından
Evlilik bu kolay kurulmaz ama kolay yıkılır daha yeni bi söz gördüm "erkekleri evlenince değil bosaninca tanırsınız "
(2 puan) tarafından
Kisitladigimi söylerdi hep evet ama şuan bu cümle o anlama mi geliyor bilemedim açıkçası. 4 aydır ayrıyız. 1 hafta oldu biz bosanali. Üç gün önce bu yazıyı yazmış. Bende merak ettim açıkçası çünkü beni suçluyor ayrılmamış ben sebep olmuşum onun gözünde. Sevgisi varmış hak etmemis filan. Bende hani benimle yaşayacağı duyguları yaşayamadı bu yüzden düşmanım olarak algiladm ama tabi duygusal düşünüyor olabilirim şuan. O yüzden buraya sordum
tarafından
Şimdi erkekten erkeğe fark var hayır denilmesine katlanamayan erkek var hayır kelimesine takılmadan hayatını yaşayan erkek var belki esin kendini çok seviyor gelemiyor kısıtlamaya susmuş dediğini yapmış şimdide gelip böyle demiş olabilir benim eşim hayır dememe bile gerek yok çünkü ikimiz aynı fikirdeyiz ortamı yok arkadaş yok 2 dk gelecem der tmm derim ama kendisi mesela beni eskiden çok kisitlardi gitme çıkma etme ben artık bunalıma girip patladigim çok oldu sonra öyle öyle şuan kısıtlamam yok buraya gidiyorum tmm der bende ona öyle haa bi örnek daha benim yengem ve amcamı göstereyim amcam kısıtlama hiç sevmez baya gezer tozar arkadaşlarıyla eee haliyle yengem çok kızdı etti amcam birakmiyorsun birsey edeyim diyip sitem ederdi sonra öyle öyle devam etti halen daha öyle anlayacağın kısıtlama bazı erkeklere ters tepiyor seninde o şekil olabilir kendini suçlama insan ilk önce kendine bakmalı sonra neden bu duruma geldik neden böyleyiz diyip seni karşına alıp konusmali
(2 puan) tarafından
Doğru ama onun kısıtlama gördüğü şeyler benim onun gözün evinde olsun dememdi aklın evinde olsun dememdi o böyle algiliyorsa bilemem zaten bosandik. Sevgi de olduğu için ben duygusal olarak algıladım demekki. Çünkü doya doya yasayamadigim duyguların düşmanı diyor hani duygudan bahsediyor  bilemedim neyse  sanırım cok detaya girmemem lazim
-Reklam-
0 oy
(4,644 puan) tarafından
Çok mu skiyordun
(2 puan) tarafından
Bende benimle yaşayacağı güzel günler olacakken yasayamadigi için düşman olmuş diye algilsdm ama
(4,644 puan) tarafından
Bosandiginiz için o şekilde düşündüm eğer aramızda kötü deseydin adam seninle mutlu olmak istiyor ama olamıyor derdim galiba
(2 puan) tarafından
Yuvayı benim yiktigimi düşünüyor. Bu şekilde düşününce ne anlama geliyor sizce
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Biraz felsefe yapmaya birazda laf sokmaya çalışmış bence takma
(2 puan) tarafından
Evet ama ne anlamda acaba
0 oy
(2,092 puan) tarafından

Alttaki yorumlara verdiğin cevabı okudum bende aynısını anladım senin anladığın gibi yani:)

0 oy
(3,864 puan) tarafından
Ben de senın anladıgım gibi anladım
(2 puan) tarafından
Sevinmeli miyim bilemedim :/
0 oy
(881 puan) tarafından
Bende senın düşündüğü n gıbı anladım 
0 oy
(660 puan) tarafından
Seninle yaşayamadığı duygular için sana düşman olmuş anladım 
0 oy
tarafından
Yaşamak isteyip de yaşayamadıkları var ama bu seninle yada bir başkasıyla yada bambaşka birşeyden bahsediyor olabilir ucu çok açık 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 577 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde nevinnzn (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 465 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde nevinnzn (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 262 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kbrayalcn (465 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sunehriiii (1,766 puan) tarafından soruldu

379,592 soru

11,363,311 cevap

34,839 kullanıcı

...