0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Uyanık olan cevap verebilir mi 

Oglumun ateşi düşmüyor iştah sıfır aç karnına ilaç versem dokunur diye korkuyorum

İki defa acile gittim serum takıldı ikinci de ilaç verdi gönderdiler 

Asıl soru hafta sonu düğüne gittik geldiğimiz gün ne beni istedi ne mama agzına sürmüyor hastalıktan mı başka ne olabilir 

Tiksinmiş gibi kafayı yemiş durumdayım eridi çocuk zaten zayıf tı... 

1 cevap

0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ateşi varsa istahsizdir migdesi de ağrıyor olabilir illaki tiksinmis olarak bakma uyuduğunda meme vermeyi dene bir yandan pis pis totisine vurarak uyumasına devam ettir çenesini bastırarak ağzını açıp vermeyi dene baktın oluyor elinle sağım yap belki alır almazsa sen sıkıp vermeye devam et ilacı ondan sonra versen çok daha iyi elbet ama almıyor ateşi düşmüyor ver kuzum mutlaka koltuk altı el ayak bileklerine alnına tampon yapmayı unutma çoraplarını vs çıkar dön atlet kalsın yüksekse ateşi 
(1,015 puan) tarafından
En yüksek kaç
(688 puan) tarafından
38 buçuk
(1,015 puan) tarafından
Dış ateşi olabilir kuzum ağrısı vardır o yüzden emmek de istemeyebilir kötü disunme canını hıc sıkma dış ateşi en fazla 38.5 oluyormuş zaten biraz ona zaman tanı sen tampon yaparak ateşinin düşmesini destekle özellikle basından takip et 38.5 üstünü geçerse bir acile götür enfeksiyon olabilir boğazları kızarmış olabilir hemde doktorla bir konuş iştah konusunu kaç aylık bilmiyorum bişi diyemiyorum o yüzden
(688 puan) tarafından
Bogazında enfeksiyon varmış antibiyotik kullanıyorum eli de agzında sürekli en azından mama içse bir yudum rahatlayacağım yerinde durmayan çocuk yerinden kalkamıyor resmen 19 aylık
(1,015 puan) tarafından
Dişte boğazında kızarıklık yapar sen bir yokla küçük oğlum 4 tane dış cikariyormus şişmiş ben gormedim açıkçası sürekli ağlıyordu gece birseyi avr kesin diye götürdük boğazı kulakları kızarmış enfeksiyon dedi ilaç verdi başladım gece ama ertesi gün daha kötü hiç susmadan evi başımıza yıkıyordu yine götürdük korktuk başka Dr bakti yine boğazlarına altta 2 tane gördü üstüne baktı 2 tane daha şişmiş 4 tane dış cikariyor normal dedi eline pırasa verin dedi ilk çok ağlar canı yanar ama uyusur dedi jel istedim önermedi ilaçları sordum kullanma dedi 38.5 geçmezse korkmayin öyle bir daha dedi
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
67 cevap 2,428 göst.

380,334 soru

11,388,120 cevap

34,892 kullanıcı

...