0 oy
119 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (150 puan) tarafından
Sezeryan dikişim sol tarafta küçük kabuk bağlamış 15 gün oldu. Sağ tarfta da geçen perşembe gece fark ettim akıntı vardı cuma günü doktora gittim sıktı çarşmaba tekrar gel dedi yarın yine gidicem ama sıkılan yerde hafif bir şişlik var gibi kabuk bağlaması kafamı karıştırdı estetik dikiş yapıştırma yani normal mi

4 Cevaplar

0 oy
(150 puan) tarafından
Bilgisi olan yok mu 
-Reklam-
0 oy
(2 puan) tarafından
Sıkarken acıyormu
(150 puan) tarafından
Evet biraz  seninki de mi iltihap kapmış? 37 gün oldu iyileşti :)
(2 puan) tarafından
Bendede koku varda
(150 puan) tarafından
Koku bende de vardı. 8. Gün kontorole gittiğimde doktor bantı çıkarınca koku çıktı iki üç gün banyoda duş alırken lifle sabunla lifle dedi geçti sonra
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Kabuk bağlaması bence iyileştiği ne işaret olması lazım akıntı çok değilse sorun yok 
(150 puan) tarafından
İyileşti zaten 37 gün oldu:)
0 oy
(35 puan) tarafından
Normal benimkide senle aynı şekilde olmuştu 2ay oluyor ama benimki acımoyordu ben evde kendim pansuman  yaptım 3gün hastaneye hergün gitmekten sıkıldım elimle bastırarak sıvıyı kendim çıkarttım canım sıkıldıkça yapıyodum gunde 5defa falan en son sıvı bitti kabuklandı sıvı çıkan yer iyleştikçe ve kapandı 
(150 puan) tarafından
Baba o ağrılar için kahve iç çikolata ye kafein tüket dediler eşim eşim kahve ve çikolata getirmişti o yüzden sadece sezeryan olduğum gün çektim öyle ağrı
tarafından
günde 3bardak kahve 2litre su içtim ama nafile bana aneztezi doktoru ameliyat bittikten sonra orda soylemistj
(150 puan) tarafından
Allah Allah. Genel mi spinal anestezi mi oldun. Ben spinal oldum
tarafından
spinal ilki geneldi ikincisi spinal genelde yaşamadım bu durumu ama spinal daha iyi geçti
(150 puan) tarafından
Evet spinal daha rahat bencede

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 229 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gulcincim (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 173 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde elmakurdu34 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Gedik (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
31 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,660 cevap

34,778 kullanıcı

...