0 oy
372 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Oğlumun oyuncaklarını bir süre kaldırmayı düşündüm sadece sepetleri döküyor ama yüzlerine bile bakmıyor şuan sadece oynadığı 2.3 Arabası birde logoları var bende oynadıklarını bırakıp geri kalanı güzel paket yapıp kaldirsammi diye düşündüm bı süre sonra bunları kaldırır diğerleri ile oynar şimdiden teşekkür ederim 

15 Cevaplar

0 oy
(3,026 puan) tarafından
Evet 3 tane büyük plastik kutum var onlara koyuyorum be başka odaya koyuyorum. Odasındaki oyuncaklardan sıkılınca 3   4 günde 1 bir kutuyu getiriyorum önüne. 
tarafından
Odaları talan ettiği için ben parça parça baza altına koymayı düşünüyorum
(3,026 puan) tarafından
Görmeyeceği herhangi bir yere koyabilirsin ama o bilmesin nerede olduğunu, çıkarır veya toplarken görmesin. Öyle olursa gidip gelip ister çünkü onları.
tarafından
Uyuyunca yapicam
-Reklam-
0 oy
(2,156 puan) tarafından
Kaldırıp saklıyorum hiç durmadigi zaman evde keşfe çıkıyoruz onları bulunca çok seviniyor 
tarafından
Buda mantıklı teşekkür ederim cnm
(2,156 puan) tarafından
İnan sürpriz buldum diye çok seviniyor
tarafından
Deniycem cnm çok teşekkür ederim
(2,156 puan) tarafından
Kolay gelsin
0 oy
(5,777 puan) tarafından
Ben topladım hepsini sadece bir kaç tane arabası kaldı 
tarafından
Bende öyle yapıcam bide logo larla arabalarına garaj yapıyoruz onları bırakicam
(5,777 puan) tarafından
Aynen daha iyi olur
0 oy
(15,774 puan) tarafından
Az önce değiştirdim bende sıkılıyorlar çünkü iki kutu var birini bırakıp ötekini veriyorum 
tarafından
Çok teşekkür ederim cnm bende öyle yapıcam ayaklarımın altı yara oldu sadece döküyor oynamıyor
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Ben legolarini kaldırdım bakmıyor yüzüne bir kutumuz var odasında onu sadece döküyor oynamiyor onu saklayacam. Salondaki arabaları ve topları ile oynuyor
tarafından
Bizimkide lego ile arabalarına garaj yapıyoruz onlarla biraz oynuyor onları bırakicam
0 oy
tarafından
Kaldırmıyorum oyuncak çekmecesinde duruyor 
tarafından
Benimki alıp hepsini döküyor oynamıyor
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Hep şöyle yapiyorum 2 oyuncagini cikarip digerlerini kaldiriyorum. Sıkılınca fark edip 1 gün hepsini kaldiriyorum. Sonra baska 2 oyuncak cikariyorum. 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Ben poşet poşet bir süre kaldırıp zaman geçince yeniden cikartiyordum işe yarıyor özlemiş oluyor. Zaten bütün oyuncaklar ortada iken sayı çok fazla iken çocukların zihni odaklamıyor görmez oluyor maalesef. Bir kitap okumuştum buna dair çocuklar her konuda sadelik seviyor ancak baş edebiliyorlar bu şekilde az ve öz olması iyidir. Görmeden kaldırın yerini bilmesin 
0 oy
(2,450 puan) tarafından
Çok erken şuan için Büşra şey yaapbilirsin değişik oyuncak yapabilirsin yine kaldır sakla bir hafta on gün sonra ver biraz oyalar onlar onu ama seninki küçük daha kaldırma bence okula gitmiyo henüz okula başlasa oyuncaga vakit kalmazda hep sıkılıyor işte oyuncakları bnm dediğim gibi yap 
tarafından
Oynamıyor cnm bütün çekmeceleri döküyor bırakıyor arabaları ile oynuyor sürekli olarak kaldırmak değil benim düşüncem zaten cnm 1 hafta bunlarla oynar sonra bunları kaldırır diğerlerinden veririm diye düşündüm
0 oy
(13,945 puan) tarafından
Evet canim ortada fazla bırakmıyorum. Hem fazla oyuncak olunca odaklanma problemi yaşıyor. Neyle oynayacağını şaşırıyor. Hemen sıkılıyor. Kaldırıp tekrar çikarinca yeni alınmış gibi seviniyor. 
tarafından
Çok teşekkür ederim cnm bende yapayım
0 oy
(271 puan) tarafından
Valla ben kaldırıyorum bi sure sonra sanki yenı oyuncak gibi çıkarıyorum seviniyor yoksa evin içi harabe olur oyle 
tarafından
Şuan gerçekten harebe oynasa sorun değil sadece atıp kırıyor
0 oy
(8,447 puan) tarafından
Evet kaldırıyorum,daha sonra çıkarınca mutlu oluyor yeni alınmış gibi ☺️
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Her zmn değiş tokuş yaparım bir kısmını kaldırırım sıkılınca diğerlerini çıkarırım....bide uyuduğu zaman bu değişimi yapıyorum uyandığında yeni oyuncaklarmis gibi seviniyor ☺️☺️☺️☺️
0 oy
(937 puan) tarafından
Benımkıde öyle yapıtor bende dönüşümlü verıyorum
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Zaten öyle yapmak lazım yoksa hepsi bir arada olunca oynamıyorlar 3 tane bir vercen sonra değiştirip bir 3 tane başka öyle oynuyolar ben öyle yapıyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 183 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,406 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
0 oy
3 cevap 72 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gokyuzu15 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 238 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu