0 oy
256 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (74 puan) tarafından
bu hesap zayiflama cayi detoksu vs satiyor ve 3 ayda 20 kilo hatta 2 haftada 8 kilo verenler var. kullanan varmi dogrumu gercekten ?

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilmiyorum kullanmadım ama böyle şeyler sağlığa çok zarar veriyor bilgin olsun geri dönüşü olmayan hasarlara yol açabilir vücudunuz da 
-Reklam-
0 oy
(2,235 puan) tarafından
O çaylar tam bir böbrek düşmanı boğazını tuttuğun halde  gitmeyen kilo icergi belli olmayan çayla gider mi Allah aşkına kızlar sağlığınız için çok zararlı bizim bir tanıdık harbelife mi ne vardı ya bir ara popülerdi kız dört ayda otuz kilo verdi smdi k.opek gibi pişmanım abla parmaklarım yamuldu diyo bide ona sormak lazım birakdigin ay boş o çaylar 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Doğrusu olsa bile zamanlar verdikleri kiloları geri alama ihtimalleri çok yüksek ve bu tarz şeyler organları maf ediyor canim. İyi gelen yorumları paylaşırlar kötü yorumları asla paylasmazlar ki  
0 oy
(3,222 puan) tarafından
2 haftadır 40 dakika her gün spor yapıyorum 1 kilo vermişim bu ne kerameti bi çaymış yani. Akla mantığa aykırı
0 oy
tarafından

Bu tarz şeyler kalp hastası ediyor cnm inanma

0 oy
(474 puan) tarafından
Onu bilmiyorum kuzum... ama ben nofett detox cayi ile verdim kilolarimi instagramdan almistim bende
(9,504 puan) tarafından
Ayda kaç kg  verdin ne kadar kullandın geri almadın mı
0 oy
(299 puan) tarafından
Sakın böyle şeylere güvenme onun yerine az ye bol su iç ve yeşil çay vs tuket o kadar şey duyuyoruz böyle zayıflama çayı, kahvesi şeylere inanmayjn lütfen 
0 oy
tarafından
Allah aşkına inanmayın bunlar para tuzağı bu çaylar kahveler başta zararını göstermiyor ama sonra organlara zarar veriyor yoruyor lütfen bu tuzağa düşmeyin önemli olan irade 
0 oy
tarafından
Annem aldı kullandı adet düzensizliği yapıyor kesinlikle. Ayrica sürekli ishal. Anlayacağıniz bağışıklığı sindirimi alt üst ediyor zaten o içecek de üç beş gün sonra hiç içilecek gibi olmuyor insan tiksiniyor tadından. Kısacası biz aldık hiçbir işe yaramadi. Zaten uzun süreli istesenizde kullanamazsınız. Ben anneme çok dedim zararlı diye kilosuna çok taktığı için aldı ama o da pişman oldu. Tamda bu hesaptan aldık. Hiç tavsiye etmem 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 54 göst.
2 Şubat 2024 Aile kategorisinde Fato11 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Derineylem11 (845 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.