0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizmda da oylyedim günde iki üç çaydanlık çay içerdim çok susuyorum çok içiyorum suda icyorum günde 5 bardaktan fazla belki sık sık vc cikiyorim zararli blyorim ama çay olmadan yapamiyom:(

7 Cevaplar

0 oy
(675 puan) tarafından
2 3 çaydanlık mi 2 3 bardak mı 
tarafından
Ben kahve içmem ayda yılda bir ama çay olmasa basım agryor kahvlatida öğleden snra aksam sabah 3 4 bardak oglede iki iç bardak ikindi iki iç bardak akşam üç dört bardak:(10 bardak rahat içiyorum gunde
(3,004 puan) tarafından
Açık içiyorsan sorun olmaz
tarafından
Evet çok demli içmem orta diyevlirim Googleden en fazla 4 bardak demis
(3,004 puan) tarafından
Kız kabız yapmıyor mu peki ? Yani ben de bir içtim mi net 8-10 bardak içerim ama hamilelikte içmemiştim.
tarafından
Yooo hiç kabız olmam ben kolay kolay ama kuru yiyecek yersem olurum çayla kabızlık ne alaka kız:) sıvı bişey sonuçta vala çok içerim ben yaa sabah 4 5 bardak içtim öğle ikindi aksam üç dirt bardak devryorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktor bana günde 2-3 bardak o da çok açık olmak kaydıyla çay içebilirsin demişti. Sizdeki çok fazla cidden. Bağımlılık yapmış sanırım. Günde beş bardak falan su iciyorum yazmışsınız ama o miktarda az. Şu miktarı 2.5 litreyi bulmalı. Bu da 12 bardak su eder 
tarafından
Geece hep su içiyorum bide uyurkeni vallahi bende blmiyorum hep istemsiz iciyorun
0 oy
tarafından
Okurken gözlerim büyüdü ben bir senede bir demlik çayı bitiremem kız nasıl içiyorsun çok çok fazla 
tarafından
Valah icyorum :) geneitik galiba annem babam da çok icer
tarafından
Ama çok fazla azaltman lazım
tarafından
Evet cnm yaa haklısın hele kızımda hamileyken aşırı içerdim
tarafından
Bende günde 5 6 litre su içiyorum biraz azalttım su ara vücudum dengesi şaştı sudan başka bişey içemiyorum ya
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Bendede emzirirken yeni dogum yaptigim zamanlarda iciyorum normalde icmem ama sebebsiz canim cay istiyordu neden acaba☺️
tarafından
Ozmn oo dka başı icyordum
0 oy
(1,839 puan) tarafından
Bol bol cikolata ye cayi cok iciyorsunuzsa cünki kansızlık yapar cıkolata kansızlığa iyi gelir
(1,839 puan) tarafından
Evet hemde bihter cikolatası
(3,004 puan) tarafından
Yok öyle bir şey yâ sadece kan akışını hızlandırır ama kan yapmaz
(1,839 puan) tarafından
Bana bir kere doktor söyledi
tarafından
Bende ilkez duydum Vala vijne meyve suyu kan yapar dye blyorim bide pekmez
(1,839 puan) tarafından
Cok doğru sizin dediğiniz
0 oy
(10,234 puan) tarafından
İçme çok net. Zararlı bir şeyi bile bile yapmak doğru değil. Kansızlık bebekte gelişim geriliği. Bunlara gerek var mı su beş bardak az zaten iki litre içmen gerek en az
tarafından
Gelişim geriliği mi yapar kız kizikda çok içerdim 36 hfatlik doğum yaptım
(10,234 puan) tarafından
Tabi ki. Senin kanın onu da besliyor gülüm. Böyle düşün senin kan değerlerinin zarara uğraması eşittir onun zarara uğraması
tarafından
Haklsiin valla azlatacam ya
0 oy
(6,247 puan) tarafından
Bu kadar çay çok zararlı ayrıca gece uyku arası su içmekte çok zararlı bunlar direkt sana zarar ve merak ettim uykunu kaçırmıyor mu ben akşam 2 bardak içeyim zor uyuyorum 
tarafından
WC yemi çok cikiyorim on dk bir WC cikiyorim
(6,247 puan) tarafından
O çok normal ilk aylar ve son ay tuvalete çıkılır. Ama dediklerime dikkat et derim senin iyiliğin için

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 87 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,283 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 366 göst.
0 oy
7 cevap 247 göst.
2 Nisan 2022 Aile kategorisinde mehal (580 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 240 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Balpamugunannesi (33 puan) tarafından soruldu