0 oy
382 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar eşimle 4 yıllık evliyiz ikinci çocuğuma hamileyim eşim 25 ben 22 yaşındayım eşim 18 yaşında bir evlilik yapmış bir yıl sürmüş.anlasamayip ayrılmışlar eski eside evli şimdi başkasıyla neyse ailem bunu öğrenince vermek istemedi bende dinlemedim açıkçası evlendim eşimle elhamdülillah hiçbir sıkıntımız yok maddi ve manevi olarak iyiyiz mutluyuz.ama lisedeki arkadaşlarım falan eşimin bu durumunu herkese anlatmışlar yaymislar duyunca o kadar üzüldüm ki tamam ayrılmış olabilir ama kimse ayrılmak için evlenmiyor değil mi düşmez kalkmaz bir Allah benim hakkımda öyle konuşmuşlar çok üzüldüm.ne desem bilemedim

14 Cevaplar

+6 oy
(2,726 puan) tarafından
50 tane sevgili yapıp ayrılanlara bir şey demezler helalinden evlenip ayrılanlara kötü gözle bakarlar aradaki tek fark resmiyete dökülmesi diğer fark nedir tam olarak aynı evde yaşamak mı? Cidden bu zihniyetten etimle kemiğimle nefret ediyorummm
(4,390 puan) tarafından
şairin dediği gibi:)
(2,726 puan) tarafından
Kesinlikle :)
(12,650 puan) tarafından
Dibine kadar haklısın+++
(689 puan) tarafından
+++++++
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hiç kimse sınanmadıgı günahın masumu değildir. Evlenmek kadar boşanmak da var hayatta. Kimse yuvası bozulsun istemez ama olmadıysa napsin. Dövse öldurse daha mı iyi. Bu konuşan vatandaşlar bosanmayacaklarina garanti verebilir mi ya da bekarlarsa boşanmış birine aşık olmayacaklarina emin olabilirler mi. Bunları konuşan kişilerle alakani kes bence belli ki mutluluğunu çekememisler. Yani çok afedersiniz çoğu kişi evlenmeden her haltı yiyip sonra evleniyor. Bu adam evlenip yaşadı diye mi sorun. Çoluğu cocugu yok bi şey yok ki olsada bunun kararını vermek sadece seni ilgilendirir. Kesinlikle boşver hiç düşünme bile onları 
0 oy
(1,219 puan) tarafından
E nevar evlenmek kadar bosanmakta doğal yani
(1 puan) tarafından
Gelde anlat işte
(1,219 puan) tarafından
Takma
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Sen mutluysan kime ne havlar havlar susarlar 
0 oy
(254 puan) tarafından
*t ürür kervan yürür 
0 oy
(675 puan) tarafından
Hiç kafana takma dedikodu yapanların edepsizliği kimseyi ilgilendirmez ortada bir ayıp yok günah yok 
0 oy
(1,906 puan) tarafından
Bu insanlarda dedikoducu
0 oy
(1,160 puan) tarafından
İnsanlar nekadar boşboğaz ya kime neymis bayiliyorlar kendilerini ilglilendirmeyen konulara burunlarini sokmaya
0 oy
(792 puan) tarafından
Aynı durum kendi baslarina gelse saklamak için sağır sultanı bile sustururlardı. Sen kabul edip ailen ikna olduktan sonra onlara ne belli ki kıskanıyorlar sizi 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
herkesin ne düşündüğünü düşünürsek ,çok kaybetmeye mahkumuz
0 oy
(2,945 puan) tarafından
En yakın arkadaşımın 2. Evliliğmiş ben bunu yıllar sonra öğrendim. Ne oldu yani ikinci evlilikse mutlu mesut yaşıyorlar masallah
0 oy
(3,082 puan) tarafından
Kız ne üzülüyorsun hiç üzülme hiç 
0 oy
(13,091 puan) tarafından
Ben neden o kadar erken evlenmiş diye kendi içimde sorgularım ama evlenip ayrılmanın ayıbı yok günahı yok her şey insanlar için ben 30 yaşında evlendim şu an 4 seneye yaklaştık ama evliliğime ömür boyu garantili diye belge mi aldım ki atıp tutayip zır cahil insanları hiç kaale alma biliyordum benim için sorun değildi de geç 
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Boşver kimse kınadığını yaşamadan ölmez Allah biliyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 193 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 143 göst.
5 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,061 göst.