0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (6,461 puan) tarafından
Nedir ama çamaşırlarım kar beyazı gibi olsun istiyorum.

12 Cevaplar

0 oy
(6,461 puan) tarafından

En İyi Cevap
Yok artık kimse kullanmıyor mu  deterjan? Şu üründen memnunum diyen yok mu ? 
(2,005 puan) tarafından
Çoğu kişi Ariel kullanıyordu Dağ esintisi beyazlar için kullanıyordu şimdi boykot olduğu için yerli markalardan bilmiyor olabilir çoğu detarjan boykot ürünü canım yerli çok az onlarda iyimi kötü mü bende bilmiyorum evdekiler çok önceden  10 kilo almıştım bitmedi bitince bende yerli markalardan  daha zamanla deneyip öğreneceğim
(294 puan) tarafından
Boron d3neyin bende onu buldum arastrinca ama dnemedim henüz deterjanimin bitmesini bekliyorum
(11,086 puan) tarafından
Boron kullandım ilk çıktığı zamanlarda asla temizlemiyor.
(294 puan) tarafından
Yani onu çok övdüler başka da blmiorum
(10,575 puan) tarafından
Boron çok kötü almayın boşuna
-Reklam-
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Vardi ama maalesef boykot ürünü olduğu için almıyorum artik bende yeni deterjan arayışındayim
0 oy
tarafından
Ariel Dağ esintisi ama listede
0 oy
(1,340 puan) tarafından
Cnm hiç toz kullanmadım Merak ediyorum neden toz değerjan kullanıyorsunuz? Daha mı uygun oluyor fiyatı? Daha mı temiz yıkıyor? Mesela eriyor mu tamamen yıkarken? Tortu kalmıyor mı
tarafından
Yillardir toz kullanirim omo beyazlar ve renkliler mis gibi yikiyor
(6,461 puan) tarafından
Beyazlar için toz renkliler için sıvı deterjan öneriliyor hem daha iyi yıkıyor hem de kalıntı kalmıyor
0 oy
tarafından

Ben de kendi evime dönüyorum ya herşey boykot oldu ne kullanacagımı bilmiyorum ama kara leke olan hiçbirşeyin de kendi insanlığımı lekelemesin istemiyorum . Ben de burda duruyum okuyum 

0 oy
(119,574 puan) tarafından
omo active oxygen ama boykotlu ☹️
0 oy
(750 puan) tarafından
Toz deterjan olarak arieli beğeniyorum ama beyanlarda Duru granül sabun cok güzel 
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Bingo beyazlar ve çamaşır sodası canm deneyebilirsin.
0 oy
tarafından
Omo beyazlar memnunum 
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Sadece bingo kullanıyorum ve ben rdeterjanlarimi hep renkli beyaz ortak kullanırım. Ekstra beyazlar için çamaşır deterjanı kullanıyorum. Bingo bu arda yerli mal
0 oy
tarafından
Ariel Dağ esintisi
0 oy
(207 puan) tarafından

image

ariler kullanıyordum boykot ürün, bingo ya geçtim beyazlar için o kdr etkisini görmedim bnde bunu da kullanmaya basladm,eşim işinden ötürü sadece beyaz gömlek giyiyor geçen gün dolabı açınca parlıyor bu gömlekler dedi  :) 
(207 puan) tarafından
Reklam diceksiniz sjsjsj hem reklam olsun hemde fazlaca tavsiye diyebilirim :D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 127 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 57 göst.
22 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde sevgi.att (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 67 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hayal perest (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
22 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde sevgi.att (42 puan) tarafından soruldu

381,641 soru

11,424,545 cevap

34,982 kullanıcı

...