0 oy
164 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (36 puan) tarafından
Bebeğim bir yaşında ve emzirme sürecimiz devam ediyor, haliyle göğüs sarkması da yaşıyorum toparlamak için yapılabilecek şeyler var mı acaba toparlayıcı kullanarak veya egzersiz yaparak sonuç alan var mi

4 Cevaplar

0 oy
(1,465 puan) tarafından
Merak ettiğim konulardan biri ama bilgim yok duruyım şurda bir uerde kenarda belki biken çıkarda bnde faydalanırım
(322 puan) tarafından
Posta cvp yazdım bak belki işine yarar cnm
(1,465 puan) tarafından
Tamam cbm bakıyorum sağol
-Reklam-
0 oy
(2,777 puan) tarafından
Egzersizle biraz toparlıyor ama eskisi gibi olmuyor bence.
0 oy
tarafından
Trendyol da var canım göğüs kaldırmak için gördüm ama henüz almadim
0 oy
(322 puan) tarafından
Cnm dorttane çocuk emzirdim her sütten kesmeden sonra kekik yağı ve zeytin yağı karıştırıp sürüyorum hic sarmadı bide mutlaka toplayıcı kullan iyisi olsun her göğüs postuna yaziyorim yağı sur sabah sur aksam yıka Yada aksaam sur sabah yıka aacir dayanamassan iki saat durr yıka bir hafta yap iki gün arayla sonra mucizeyi gör Doğal botoks eşin bile naptın diyck farkedick
(1,465 puan) tarafından
Peki bişey sorucam cnm ne kadar süre kullanıcaz ve kekil yağı ike zeytin yağı eşit miktarda mı olucak tam tarifi nasıl olucak onu da söylesen sana zahmet
(1,465 puan) tarafından
Bir hafta yap 2 gün arayla demişsin birde 2 günde bir mi yani yapılacak
(322 puan) tarafından
Canım iki yemek kaşığı kekik yağına bı yemek kasigi zeytin yağı yedi gün yap bı gün ara vere tek bende gorumcemde fayda etti görümcem ameliyat olcakti bı aktar bu tarifi vermiş şuan çok güzel gogusleri ameliyat olmadı bende yaptım bida yapcm oğlumu sütten kesince
(36 puan) tarafından
Tamam canım denemekte fayda var sütten kesmeyi beklemek gerekr
(1,465 puan) tarafından
Bnm oğlum bir senedir içmiyor bnde deniycem o zaman çok sağol cnm

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 279 göst.
0 oy
5 cevap 167 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 184 göst.
26 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 263 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Sevimlipandacik07 (177 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...