0 oy
262 göst.
Aile kategorisinde (93 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

.....................

6 Cevaplar

+3 oy
(2,785 puan) tarafından
Bak benim aklımın almadığı bir konu var bu şekilde çok fazla post açıldığı için söylüyorum bunda sadece sana yönelik değil cevabı evlenirken bu adamlar size birlikte yaşayacağınızı söylemiyorlar mı kayınvalidelerinizi hiç görmeden mi evleniyorsunuz görümcenizi hiç görmeden mi evleniyorsunuz Birlik yaşamanın bu şekilde sıkıntılar yaratabileceğini insanların birbirlerinden bunalabileceğini akıl edemiyor musunuz
(93 puan) tarafından
Annem babam vefat etti yani arkamda kimse yoktu çok gzl evlilik yaptım tek derdim birlik oturmak bana dediler biraz birlik oturacaz şu yerdeki evi satıp ev alcam ayrı yasiyacan denildi ama hamile kalınca ha sattım ha satacam satmadilar kaldım bunlara mecbur sözünü tutmadilar bnde cahilim ne bileyim böyle yapacaklar yoksa hiçbir zaman birlik yaşamaz ve kabul etmezdim eğer arkam olsaydı ayrı evde çıkmış olabilirdim belki
(2,785 puan) tarafından
Ayrı ev acin öyle evlenicem diyebilirsin yine de evlilik işi aceleye gelmez
-Reklam-
+1 oy
(13,396 puan) tarafından
Bence görme duyma herkes herkesi Allah'a havale edebilir bence sakıncası yok sonuçta Rabbim onun hakkını bende benim hakkımı onda bırakmaz senin yerinde olsam çocuğumu alır ortalıktan çekilirim yemeği yapmışım sakat değillerse koyup yiyebilirler
0 oy
tarafından
Allah sabır versin bir an once kendi evine çıkmak için diret başka bişi diyemiyorum çok üzücü:(
0 oy
(990 puan) tarafından
Bende bir buçuk yıl birlikte oturdum. En son dayanamadım bir ay kavga dövüş küslük ne dersen oldu. Allah yüzüme baktı ilk bulduğumuz ev temiz çıktı kocamda arkamda durdu tuttuk çıktık. Çok zor bacım banyosu ayrı dert işi gücü temizliği ayrı dert ailemle görüştürmezlerdi ee birde kocam kıskançtı yeleksiz ceketsiz gezdirmezdi saçma sapan adetleri vardı ayrıldım kurtuldum. Ayrılmak istiyorsan kavga dövüş küslükleri göz önüne almalısın 
0 oy
(880 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun . Rabbim ayrı eve çıkmayı nasip etsin. Allah kurtarsın diyeyim. Yaşadım biliyorum 3 sene kaldım bende kaynana kayınbaba tek vardı . Temizlik yemek bulaşık herşey bendeydi kayinbabam diyaliz hastası + bedensel engelliydi eşinin yapmasi gereken birçok işini ben yaptım Allah rızası için yaptım gocunmadim ama kaynanam beni sanki mecburmusum yapmaya gibi görüyordu zoruma giden oydu.doguma gideceğim güne kadar rahat yoktu az odada uyusam uzansam laf ediyorlardı velhasıl pişmanlıktir Birlik oturmak kabul etmek.  Biizde çok sknti yaşadık eşimle değil kendileriyle en son ayrıldık kiradayiz ama binlerce kez Şükürler olsun Rabbime .
0 oy
(937 puan) tarafından
Böyle postlar görünce valla üzülüyorum herkes kendı evınde olsa kımse kımseye karısmasa, :(

İlgili bir soru bulunamadı

381,731 soru

11,428,087 cevap

34,988 kullanıcı

...